Wszystkiego najlepszego...

Dzięki wszystkim za życzenia i wrzucam wam to, co myślę o waszych postach:


Nie no dobra, na serio dzięki za życzenia

Uwaga, dzisiaj mam naprawdę dobry humor i nie myślę jasno, więc bądźcie odrobinkę wyrozumiali w ten dzień dla mnie

Cytat

Do tego łaski Lolth, byś mógł kroczyć każdego dnia z uzasadnionym poczuciem wyższości.

Proszę, rozwiń to
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla eimyra Zdrowia,szczęścia, pomyślności oraz dużo radości w życiu oraz spełnienie wszystkich najskrytszych marzeń.Niech łaska Lolth Ci sprzyja

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Sto lat eimyr! Spełnienia marzeń, dużo kasy, zdrowia i szczęścia!
Odpowiedz
Niech ci się macki nie plączą!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
"I've seen enought hentai to know where this is going..."

Sto lat i jak najwięcej macek!
Odpowiedz
Eimyr, wszystkiego najlepszego Sto macek!

Odpowiedz
eimyro, najlepszego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wracający z wyjazdu Bielu życzy Ci wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za życzenia You're the best.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Kresselacka i Taliona.Obu panom życzę zdrowia ,szczęścia, pomyślności,spełnienia marzeń i powodzenia w życiu.Talionowi szczególnie życzę długiego i owocnego pobytu na tym forum
A Kresselackowi aby jego poczucie humoru nigdy nie zanikło.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
I ja, i ja! Też dorzucam się do życzeń dla tej niecnej dwójki, nawet swoją pandzią mordą zaśpiewam wam sto lat!
Odpowiedz
Trójka.

Również dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...