Wszystkiego najlepszego...

Spóźnione, ale szczere tak samo jak powyższe posty. Czyli tak naprawdę nieszczere. Dobra, żarciki żarcikami, a ja Ci życzę powodzenia w życiu.
Odpowiedz
Czy słowo WoW w twoim wykonaniu, to taka zamaskowana propozycja prezentu? Spóźnione najlepszego
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Shaski


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego I mniej feederów w LoLu
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie będę odmieńcem i również składam życzenia Później was rozliczę podczas moich urodzin
Odpowiedz
Wszystkiego naj naj i najlepszego dla pana Strażnika .Zdrowia ,szczęścia i pomyślności w życiu oraz spełnienia wszystkich marzeń.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Najlepszego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
wszystkiego naj
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego, Strażnik
Odpowiedz
Spóźnione dla Strażnika!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego wszystkim wcieleniom Garta i (nie)marudnemu Marcinowi też : p
Odpowiedz
Oczywiście jak najlepsze życzenia dla Gartrisa, Gartrisa, Gartrisa, Gartrisa, Gartrisa, Gartrisa, Gartrisa, Gartrisa i Gartrisa oczywiście. I Marudowi też, ale w tej chwili naprawdę wątpię w to, czy naprawdę nie ma sobie czegoś z Gartrisa...
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Wszystkie najlepszego dla Obserwatora! Sto lat, więcej tekstów z Hirołsów, więcej wolnego czasu, mniej sprawdzianów i spełnienia wszystkich marzeń
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...