Wszystkiego najlepszego...

Ah jak najbardziej sto lat dla Obserwatora! Zdrowia, zadowolenia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i wszystkiego czego zapragniesz!
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Najlepszego!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Smacznych i pożywnych śniadań.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Przyjaźni i tęczy
Odpowiedz
Dziękuje wam za życzenia. Jest mi bardzo, ale to bardzo miło

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To będzie jeszcze bardziej miło - dużo prezentów, mnóstwo procentów, pięknych samochodów i szybkich kobiet
Odpowiedz
Wiciu ,Eirin a już myślałem, że o mnie zapomnieliście. Wam oczywiście też dziękuję za życzenia

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Obserwator!

Mam nadzieję, że nie spóźniłem się na przyjęcie urodzinowe? ;P
Odpowiedz
Dzięki za życzenia SirCaptain A na imprezę to się nie spóźniłeś

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
No to najlepszego towarzyszu! Spełnienia marzeń!
Najlepsi ludzie są z października
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu95 dnia wtorek, 11 października 2011, 19:04 napisał


Najlepsi ludzie są z października

I z maja ;P
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia wtorek, 11 października 2011, 19:07 napisał

I z maja ;P


Z każdego miesiąca ludzie są najlepsi .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Bielu95 Zdrowia szczęścia i pomyślności w życiu

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Do tego łaski Lolth, byś mógł kroczyć każdego dnia z uzasadnionym poczuciem wyższości.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...