Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego, chłopcy i dziewczyno.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za życzenia :* i dokładam się do życzeń dla Vena

Odpowiedz
Wszystkiego naj naj ale to najlepszego dla Amrala.Zdrowia szczęścia i pomyślności w życiu

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Najlepszego dla Vala Może tu zajrzy jeszcze kiedyś


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Sto lat i dużo ulubionego trunku dla Valandila! Zajrzyj czasem, co?
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Pandemona Zdrowia , szczęścia i pomyślności w życiu.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Pandemona!!! Dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń!!!
Odpowiedz
Hm, to może życzę ci, abyś zawsze wiedział gdzie jest błąd i jak go naprawić
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Życzę Ci kolejnych upokarzających korekt!
Odpowiedz
Dzięki wam wszystkim Cou - to marzenie każdego korektora
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Obyś poznał tajemnice Pradawnych (nie wszystkie, to zostawiam dla siebie ) - spóźnione życzenia
Odpowiedz
Dzięki Wiktulu. Jako prezent możesz mi w takim razie dać... Necronomicon!
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Ja też składam spóźnione życzenia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Lolth z Tobą, Cou. Lolth z Tobą.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...