Wszystkiego najlepszego...

Nooo, najlepszego Matt Urodziny Naczelnego to nie przelewki Nasze skromne królestwo będzie się długo podnosić z takiej imprezy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najlepszego... żebyś nam "naczelnił" przez kolejne kilka lat.
Odpowiedz
Dzięki za życzenia )
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
My my my... Lavo się starzeje. Najlepszego pierdoło :>
Odpowiedz
Wszystkiego naj naj, ale to najlepszego Lavo

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dzięki za życzenia

A tam, w tym dniu urodził się też Jacek Królik, więc się rekompensuje ;p





Odpowiedz
Shields up! Red alert! Tokar ma dziś urodziny!

Najlepszego "staruchu" Pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz zdrowia żebyś miał jak z nich korzystać :>
Odpowiedz
Żebyś wreszcie osiągnął to, co mnie jakoś nie wychodzi i z profesjonalnego non-profit przeszedł tam, gdzie siedzą dziś ludzie dużo gorsi od Ciebie

A w sprawach ważnych i "realnych" - rzeki złota, sieci burdeli i prywatnego Harenhall
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego! Weny do pisania jak największej ilości artykułów i recenzji!
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Łaski Lolth, uwielbienia mas, niegasnącego słońca, problemów z wyborem garażu, z którego powinieneś wybrać swoje Maserati oraz rzecz jasna wytrwałości.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego życzę Wytrwałości w tym, co robisz i pogody ducha.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkiego naj naj naj ale to najlepszego Panie Tokar.Zdrowia ,szczęścia , pomyślności i sławy życzę oraz jeszcze większej ilości artykułów i recenzji napisanych dla Game Exe.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...