Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego z okazji 18-tych urodzin Kaanyr Vhok !

Żeby Telekomunikacja Polska S.A. w końcu zmieniła Ci taryfę na tą co chcesz czy co tam powinna zamienić :~)

Życzy Tokar
Odpowiedz
Hehe, 18-teczka Wszystkiego najlepszego, zdanej dobrze matury, o ile już jej nie zdałeś, powodzenia w życiu, spełnienia marzeń i kupy pieniędzy. Dla Kaanyra!
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Eeeerm, no właśnie Kaanyr, wszystkiego co tam chcesz i tak dalej i żebyś grzecznie w Fae grał
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Hmmm.... Pokonania Tarrasque? I wszystkiego co tam będziesz chciał.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dzięki... no cóż. Siedzę teraz u kumpla który jest już szczerze mną znudzony i zniecierpliwiony... dochodzę do wniosku że niedługo mnie znienawidzi hyh Imprezka jutro... teqila... cygarka... będzie sie działo Jeszcze raz dzięki wszystkim
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ash

Hmmm... czego ci by tu życzyć... Wypasionej postaci w Wow'ie i wszystkiego co najlepsze w realu?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego i żebyś spotykał same takie laski jak są w WoW'ie Kasy, sukcesów i kilku innych potrzebnych rzeczy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Po co mu laski, jak już ma
100 lat
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za życzenia

Jednak teraz najbardziej przydadza mi sie pkt z testu i jakieś fajne oceny żeby sie do Liceum dostać ;d

Odpowiedz
Hael! Za dwa tygodnie właśnie będę sprawdzał tego typu prace... Masz pecha, że akurat nie Twoją, hehe...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Może i spóźnione będą te życzenia, ale nie bardzo wiedziałem co i jak...
Tak więc wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pomyślności (nie tylko w testach, o których pisałeś)! (nigdy nie byłem dobry w życzeniach...)

Co do samego testu - don't worry. Może nie będzie źle... Mam nadzieję, że ja sam jakoś to napiszę...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Spóźnione ale szczere : Wszystkiego najlepszego Ashgan, zdrówka dużo !!!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Taki mały offtop.

Ten test to jedna wielka sciema. W ogóle się na niego nie uczyłem i jakoś łątwo poszło Takie słowa otuchy
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Z próbnego miałem 72 pkt. Wszyscy znajomi mówią że zawsze ten właściwy wypada o 10/20 pkt lepiej. Zobaczymy jak to będzie

@Hawk

Szkoda, że nie sprawdzasz Gdyby tak było to postarałbym sie i walnął jakieś super wypracowanie xD

Odpowiedz
Eh, także trochę spóźnione, no ale...

Wszystkiego naj Ashgan!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Najlepszego olo
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Również życzę wszystkiego najlepszego, olo.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
No najlepszego Olo ;] Już niebawem będziesz miał ten dowód osobisty i w spokoju wypijemy kilkanaście kuflów bez obawy, że wyrzucą nas bo nie masz dowodu ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...