Wszystkiego najlepszego...

Heh Już ci składałem życzenia sinior. Ale i tak Artrosan musisz sobie kupić

Najlepszego
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Żeby zawsze chłodny był drink, żeby zawsze działał link,
pewnej miny gdy wchodzisz na ring, żeby zawsze był sprawdzony cynk,
Wszystkiego najlepszego Fink...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za życzenia ;)"
Ale to aż dziwne, bo w zeszłym roku dostałem życzenia od około 5 osób xD
Jeszcze raz, arigatou.

@Cielson
Fajny wierszyk ^_^
Odpowiedz
Ja także dołączam się do życzeń. Co prawda spóźnione, ale lepsze takie niż żadne.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Happy B Day Wojo

Odpowiedz
Aby ci się powodziło
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
All najlepszego
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Żeby szczęście Ci się złociło a wiewiórki nigdy nie gryzły po kostkach
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ja również się przyłączę . Wszystkiego naj, żeby browar nigdy się nie kończył i żeby fajne panny nigdy Cię nie opuściły .


Odpowiedz
Żebyś wystąpił kiedyś gościnnie w Simpsonach


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie znam Cię Wojo za dobrze ale też wszystkiego naj
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Jeszcze zdążyłem... wszystkiego najlepszego Wojo!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No, wszystkiego najlepszego Hawkwoodzie. Dużo pociechy ze swoich dzieci, by nie były takie jak moje siostrzyczki (czyt. "niesforne" ), powodzenia w życiu, porzerzenia wiedzy historycznej (o ile to jeszcze możliwe) no i szczęścia z rodziną.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dany minimalnie szybszy

Czego by tu życzyć, hmmm. Może by cię studenci nie męczyli... Nieee. Umówmy się, że ty sobie czegoś zażyczysz, a ja ci tego pożyczę ze szczerego serca. Takie życzenia samoobslugowe .






Zastanówmy się czy zestaw urodzinowy jest kompletny. Jedna beczka, druga beczka, trzecia beczka, czwarta...

[15 minut później]

czterdziesta pierwsza beczka, czterdziesta dru... eee?! Gdzie ona?! Jak możemy świetować nie mając kompletu! Co to za krasnoludzkie urodziny bez 42 beczek piwa! Przecież gości pousychaja z pragnienia.
Odpowiedz
Ja ponieważ nigdy nie byłem dobry w życzeniach powiem krótko.

Szczęścia, pieniędzy oraz przede wszystkim zdrowia którego większości z nas brakuje w tym schorowanym XXI wieku

Odpowiedz
Wszystkiego dobrego Hawkwood Spełnienia marzeń i ambicji wszelakich, zdrowia (bo tego nigdy nie za wiele) i szczęścia (oby ono nigdy Cię nie opuszczało). No, to chyba wszystko. Teraz pora zabrać się za te beczki...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...