Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego Hawk Żeby wyszedł NWN3 poświęcony tylko Ari i jej historii Albo oficjalny moduł (bo nieoficjalne już są ). No a poza tym tego co zwykle: szczęścia, zdrowia, pociechy z dzieci i wszystkiego, czego sobie zażyczysz. A przede wszystkim - wpadaj częściej na forum!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nikt się nie tyka beczek dopóki nie znajdzie się czterdziesta druga!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Hawk!


-Hik! Eee... ktoź szukał jakiejź beszki?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
- Gdzie do jasnej ciasnej mój młot?! Ktoś tu ma urodziny?! Hawk? Kto to taki? A to TEN! No To wszystkiego Najlepszego, a zupa i tak była za słona [pada zalany]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
- No żeby krasnolud krasnoludowi takiego elfa podłożyl... Hmmm, ale skoro Hawkwood jest paladynem to niewypada mu się spić jak świnia. Więc uznajmy, że wypiliście jego beczkę, dobra? No, fajnie, że się zgdadzasz!

Hawk, rozumiem, że na 35kę zapraszasz nas na wielkie urodzinowanie?
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Hawkwood !
Odpowiedz
Jak najmniej trosk w życiu, żeby córa rosła zdrowa, żona nigdy nie przesoliła obiadu (chyba że Ty gotujesz ), uczniowie nie włazili na głowę.... . Co ja będę wyliczał, wszystkiego najlepszego .

*Krasnolud wyraźnie rozochocony obserwował beczki z piwem* Hmm, to skoro już jednej brakuje...to nic się chyba nie stanie jak zabraknie jeszcze jednej! Twoje zdrowie paladynie! *to mówiąc złapał baryłkę i począł chłeptać boski napój*.


Odpowiedz
Kochani jesteście... Ojejku... , aż się szczerze wzruszyłem... (po szóstym piwku, hłe, hłe... - się oderwałem właśnie od celebracji z przyjaciółmi stacjonarnymi...). Wielkie dzięki dla bardziej i mniej znanych (na kości św. Liboriusza, niedługo 3 latka na forum stukną...). Beczułki się przydadzą na pewno, Medivh jak zwykle trafił w sedno (z moją wymarzoną fabułą NWN3)...

P.S. High five dla wszystkich krasnoludów!
P.S. I Coś mi się wydaje, że po siódmym lub ósmym napitku mogę się spodziewac wizyty samej Słodkiej Lady z życzonkami...
P.S. II Ekhm... dzisiaj o 6 AM obudziła mnie córeczka szepcząc mi do ucha wierszyk: "Tato, tato coś ci dam, jedno serce, które mam, a w tym sercu róży kwiat, tato żyj nam ze sto lat." A ma szelma dopiero dwa latka...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Hawk!!! Właśnie piłem za Twoje zdrowie... Dużo zdrówka przede wszystkim,
i pociechy z pociechy ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla wojownika ADANOSA Niech dojrzeje z wiekiem i będzie w pełni zdrowia. Może wróci na forum jako porządny użytkownik.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Wróć, bo brakuje nam górnika na końcu każdego z postów


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dużo żyta, dużo prosa, niech nie wpada mucha do nosa
żeby sympatia nie chodziła bosa, bardziej donośnego głosa
żeby Bąk grał zamiast Kłosa, zamiast gradu żeby była rosa
Dużo szczęścia, Wojowniku Adanosa

Pozdro!!!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Cielson szykuj wierszyk, pan (już pan) administrator obchodzi dzisiaj urodzin!
Odpowiedz
Systkiego najlepsiejszego, rozumku duziego, zdrowia konikowego i pociechy z bajzlu forumowego papo Nazinie ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Adminowi dużo roboty, a Nazinowi dużo czasu wolnego, szczęścia, osiągnięć skryptowych i kasy z tego
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Hoho, kto by pomyślał, że to już 18 Zdrowia, szczęścia, mało pracy z forum i stronką, za to dużo z nich pociechy No i zadowolenia z użytkowników


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nic, tylko się przyłączyć - wszystkiego naj.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Coby się GameExe i owe forum wciąż rozwijało i przynosiło jak najmniej zmartwień. W życiu prywatnym dużo szczęścia, pomyślności i braku trosk. Aha, i oczywiście hucznej osiemnachy .


Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...