Wszystkiego najlepszego...

W sumie to życzono Ci już wszystkiego, dlatego ja Ci życzę miłego Strażnikowania
Odpowiedz
Strażnik...

wszystkiego naj naj naj - żeby ci bogowie sprzyjali i aby żyło Ci się szczęśliwie

PS. Przyznaj się za rok gdzie "osiemnastke" robisz to GE wbije na impreze
Odpowiedz
Wszyskiego naj naj Strażnik
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ależ mi się przypomniały dziwaczne życzenia (ale z kręgu fantasy, hehe...). A zatem: wiatru we włosach!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Tril życzę Ci pogody ducha, anielskiej cierpliwości, zdrowia, pieniędzy oraz udanego błaznowania w Faerunie
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, krótko, treściwie, szczerze.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Tril Żeby gracze nie mieli zbyt wielu problemów i żeby przebudowa karczmy była za każdym razem tańsza


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jak to mawia mój wujek...? Acha juz wiem
Oby działo sie tobie dobrze... ba nawet bardzo dobrze Ale ciupkę gorzej ode mnie

A tak poważnie to piwa, dziewczyn i zdrowia... niekoniecznie w tej kolejności
Odpowiedz
Zdrowia, szczęscia i namolnych cziterów w Faerunie xD

Odpowiedz
Dzięki wam wszystkim za miłe słowa....

Cytat

żeby przebudowa karczmy była za każdym razem tańsza

Mam juz kartę stałego klienta ;p
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
No to mamy osiemnastkę kolegi Życzę ci powodzenia w dorosłym życiu (przynajmniej formalnym), zdrowia, dobrej uczelni, samochodu i różnych ciekawych przygód podczas wyjazdów.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wooha. Skoro to już 18 to przedewszystkim hucznej imprezy i wielu znajomych :] Szczęścia w tym już pełnoletnim życiu :O. Może jeszcze wielkiej miłości(?)

Odpowiedz
Sto lat Sto lat!

Najserdeczniejsze urodzinowe życzenia dla krasnala "Ven'Diega"

Diego pewnie leży gdzieś zalany bo osiemnastkę robi a nas nie zaprosił ;/ co za bandita
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ven Niech ci się złote trunki leją z nieba (już można je pić legalnie, to co będziesz żałować ) i żebyś dostał wszystko czego zapragniesz


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego z okazji 18-tych urodzin Ven'Diego !

Życzy Tokar
Odpowiedz
*ociera łezkę wzruszenia* BÓG Zapłać WAM MOI MILI
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No właśnie. Wyjęliście mi to z ust. Wszystkiego najlepszego Ven. Ciężki rok przed nami . Maturka, prawko... fiu fiu (zakładając, że do liceum uczęszczasz ). Zdaj to wszystko jak najlepiej i za pierwszym razem . Na ten rok tyle Ci życzę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ven zdrowia, szczęścia i pomyślności... to tak formalnie...
Miłej imprezki (była juz?), znośnej nauki do matury (wiem że niemożliwe), łatwego prawka (to również niemożliwe). No i już koniec z zrezygnowaną miną na dźwięk zdania "A masz dowód"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...