Wszystkiego najlepszego...

Od wdzięcznego odbiorcy Twoich małych graficznych arcydzieł ... rozszalałego pióra, boskiej weny i natchnienia samego Oghmy...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
spóźnione ale szczere... wszystkiego najlepszego Deunan, zdrowusa, szczęściarusa pomyślnościowego,
pomyślności szczęściarusowej i wszyskich życzeniusowych spełniusów...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Deunan!

Życzę ci zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń, częstszych aktualizacji MEI ( ), coraz wyższego skilla w grafice (co nie znaczy, że ten jest zły - po prostu dobrego nigdy za wiele ), no i wszystkiego co sobie tam zażyczysz.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przepraszam, że tak późno ale byłem na biwaku afk.

Więc Wszystkiego Naj Naj Deunan.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia Jul 21 2006, 04:42 PM napisał

Szczęśliwy staruszek jest to niech życzenia składa! jemu to radochę daje że innym dobrze życzy. Chyba taki szczęśliwy po balandze. Ale chyba główka bolała jak zazwyczaj jest:)))
p.s. Czy przy tuptał do ciebie nocą jeż?

[post="46329"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Eeee... że co? Jaki statuszek? Jaki jeż? O co chodzi bo nie czaje? LOL

A może chodzi o tego jeża co Cielson narysował w Paincie?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A ja życzę wszystkim jubilatom z dni 9.07 - 23.07 wszystkiego dobrego. Nie mogłem w dni urodzin, bom w lesie siedział

I na zapas wszystkim jubilatom od 30.07 - 12.08 też życzę syskiego dobrego. Bo będę w zamku siedział
Odpowiedz
Ja też składam spóżnione życzenia. No cóż tak to jest jak są wakacje, że nie siedzi się na kompie tyle ile w roku szkolnym
Odpowiedz
No, to ode mnie też dla nich życzenia...
Odpowiedz
No tak, też złożę życzonka, w końcu adminom trzeba
A tak w ogóle to wiem jaka to ciężka robota, więc szczerze - najlep_RZ_ego i najlepszego xD
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
No to Nazinowi i Strażnikowi życzę wszystkiego najlepszego, a Sladowi dorzucę jeszcze, żeby pokazywał się na forum...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Już chyba tylko dnia świnek morskich brakuje ( i nie znaczy to, że ktoś ma teraz mi to znaleźć i wkleić tutaj ). A kwestie Slade'owego podejścia zostawmy póki trwają wakacje. Panuje rozprężenie i nie ma co sobie do gardeł skakać.
Odpowiedz
Dobra, złoże te życzenia, innaczej mogę być zbanowany ;D

Jeszcze lepszego prowadzenia forum wam życze ;D
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jejku... aż mi sie łezka w oku zakręciła, naprawdę . Co do samych życzeń, macie pomysły i inwencję, trzeba przyznać . Wielkie dzięki, gdybyście byli gdzieś bliżej, to byłbym Wam coś wyczarował i może odpowiedział wcześniej, ale teleportację jakoś jeszcze nie do końca opanowałem (co tu dużo gadać, trzy razy ognisko na głowie i dwa razy żaby w skarpetkach, także trochę się zniechęciłem). Jeszcze raz wielkie dzięki!

No i oczywiście wysztkiego naj dla tych, którym życzeń na czas nie mogłem dostarczyć .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego wszystkim tym, którzy mieli urodziny, a życzeń nie napisałem. Dużo zdrowia, szczęścia, kasy w życiu i tego czego sobie jeszcze życzycie. Jak wejdę może znowu do neta za kilka dni, to odpisze na kolejne (W Ashbourne o neta trudno )
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja też życzę też wszystkim którym życzeń nie napisałem lub złożyłem! Wszystkiego najlepszego, żebyście... ( i tu sie zaciąłem)....wszystkiego!
Odpowiedz
HAPY BIRSDEJ
AND HAPY NIU JUR
Wszystkiego naj naj naj..
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Hah może troche wcześnie ale mamy już 2:34 xD

Wszystkiego najlepszego oczywiście dla Danego. Dużo zdrowia i wolnego czasu którego mamy tak mało w dzisiejszym świecie.



@ Ekhtelion

To nie jest śmieszne. Mój znajomy ma nick Libańczyk xD

Odpowiedz
Heh u mnie jest 2:41

Tak wiec wszystkiego Naj Naj dla Danego. No czego to ja ci mogę jeszcze życzyć masz juz te 19 lat hmmmm , może dużo pieniędzy itd
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...