Jak się tu znalazłeś ?

Jak się znalzałeś na tej stronce/forum ?

Baner na innej stronce (podaj jakiej) (5 głosów [4%])
Reklama na innym forum (podaj jakim) (4 głosy [3.2%])
Kolega mi polecił tą stronkę (26 głosów [20.8%])
Znalazłem w googlach, tudzież w innej wyszukiwarce (66 głosów [52.8%])
Newsletter (0 głosów [0%])
Baner/link w cudzej sygnaturze (1 głos [0.8%])
Inaczej niż w podanych przykładach (23 głosy [18.4%])
Hmmm...... nie widziałem tym podobnego tematu. Może ta ankieta się kiedyś przyda ? Kto wie ?
Odpowiedz
Znalazłem to miejsce szukając solucji do NWN bylo to jeszcze ze czasów kiedy strona dotyczyla tylko tej gry. Przesiadujac na tejze stronie wpadlem siłą rzeczy na forum, gdzie zadawalem pytania(bodajze 3), dwa na temat smokow a jedna na temat pierwszego dod. do NWN. Odpowiedzi na nie udzielił mi jeszcze wtedy Gamorin( mam nadzieje ze starzy userzy go pamietaja, a szczeg. Medivh ;p). Ehh piękne czasy.

P.S Wydaje mi sie że kiedyś był juz taki temat...

Na pewno było, ale tez nie mogę tego znaleźć - Rince.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja zaznaczyłem "Polecił mi kolega" bo nie ukrywajmy, że gdyby nie Patos/Sepcio to by mnie tutaj nie było (a nie ukrywam też, że mi się tutaj "lądować" nie chciało). Zatem uważam, że ta opcja będzie odpowiednia.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Prawdę powiedziawszy ja się tu znalzłem fartem. Miałem jeden z tych głupich dni, kiedy mi się kompletnie nudzi przed kompem. Z nudów wszedłem na oficjalną stornkę gry The Witcher i wcisnąłem wasz/nasz baner. Na początku myślałem, że długo tu nie pobęde, a za niedługo stuknie rok I w sumie tu się czuje dobrze......
Odpowiedz
Zaznaczyłem "Kolega polecił mi tę stronkę". Przeprowadziłem się tutaj razem ze Sladem ze Strefy Jakoś sie tu wpasowałem, jestescie bardzo spoko.
Odpowiedz
Również należę do brygady dawnych Strefowców i również przyszedłem tutaj ze Sladem. Sądzę więc, że "Kolega polecił mi tę stronkę" będzie najtrafniejszą odpowiedzią. Mówiąc w ramach off-topicu cieszę się, że nie zostałem na Strefie... Ta strona stwarza większe perspektywy rozwoju, w szczególności dla drogiej memu sercu Gwardii
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to nie pamiętam dokladnie jak się tu znalazłem :mrgreen: Wiem, ze na pewno przez wyszukiwarkę. I na pewno szukałem czegoś o NWN. Prawdopodobnie solucji, ale kto to tam wie W końcu to było ponad rok temu W każdym bądź razie po kilku "użyciach" postanowiłem wejść na forum i sie zadomowiłem. A było to chyba jakieś 3 miesiące po starcie nowego forum więc jeszcze nie było tak rozbudowane Wtedy stałymi bywalcami to byli chyba Nazin, Angela, Gamorin i chyba jeszcze Scatio. Potem dolączyli Olo, Atis, Rince i jakoś zaczynało się nas więcej robić

Użytkownik "Olo" napisał

( mam nadzieje ze starzy userzy go pamietaja, a szczeg. Medivh ;p ).


A jakżeby inaczej

Użytkownik "Olo" napisał

gdzie zadawalem pytania(bodajze 3), dwa na temat smokow a jedna na temat pierwszego dod. do NWN.


Jak ty to pamiętasz?! :mrgreen: Ja nie pamiętam jaki był mój pierwszy post... Wiem, ze na pewno w NWN

Użytkownik "Olo&Rince" napisał

P.S Wydaje mi sie że kiedyś był juz taki temat...

Na pewno było, ale tez nie mogę tego znaleźć - Rince.


Był, ale chyba go wcięło :roll:

EDIT

Znalazłem mój pierwszy post. Był on w NWN (mówiłem ;d ) w temacie Magiczne Przedmioty Na Zamówienie (czy jakoś tak). Odpowiedź była bardzo malownicza:

Na 100% nie ma!!

Chyba oprawię to sobie w ramkę Aż łezka się w oku kręci...

ps. Ale odpowiedź była zgodna z tematem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Nov 28 2005, 08:14 PM napisał

Potem dolączyli Olo, Atis, Rince

[post="38643"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



heh a najsmieszniejsze jest to że Ty, Atis, Ekh i ja pojawilismy sie tego samego miesiaca w małym przedziale dni i trwamy do dzis. Tylko ze trzeba zaznaczyć ze Atis zaczeła pisac DUUUUUZZZOO pozniej.

Cytat

jakoś zaczynało się nas więcej robić 


Z tego co DOBRZE pamietam ze za moich początow na forum calkiem czesto pojawial pewien user ktorego moze pamietac maaalo userow(moze Nazin i Angela, Gamorin i Scatio, bo nie wiem czy Medivh już buszowal) chodzi mi mianowicie o imć Godmana, który z niewiadomych przyczyn zniknął nieco po miom nadejsciu.....

P.S co do Godmana pamietam jeszcze jaki mial avatarek. Był on czarno-biały, przedstawiał on czarodzieja z wystawiona ródżka, a na pleach mial napisane chyba(to srednio pamietam): ,,Światem rządzą czarodzieje" :mrgreen: :mrgreen:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jak mogłem zapomnieć o Godmanie!! A właściwie jego pelne miano - Godman Darknell Rzeczywiście zniknął i się już nie pojawił...

Użytkownik Olo napisał

heh a najsmieszniejsze jest to że Ty, Atis, Ekh i ja pojawilismy sie tego samego miesiaca w małym przedziale dni i trwamy do dzis.


Hehe. Muszę brać jakieś leki na amnestie, bo myślałem, ze Ekh pojawił się minimalnie później

@Nazin - a pamiętasz te tematy, w których były rozmowy o niczym? Nie pamiętam nazwy, ale było ich dużo. Każdy opatrzony numerkiem. Postowaliście tam z Gamorinem, a potem sie przylączyłem. Hehe w obliczu dużego spamu musiały zniknąć z powierzchni forum


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hmm... to było dawno, dawno temu w odległej galaktyce zwanej Strefą...
I zaznaczyłem opcję 'Inaczej' - bo to nie było polecenie, a właściwie przeprowadzak ze starego forum strefy. Potem dołaczył Patos, i resztę historii juz znacie...
Odpowiedz
Ja sobie wypraszam! Byłem tu tak jak powiedział Olo! Ja i Frar

A jak tu trafiłem? Przez przypadek. A czego szukałem? Nie wiem (napewno nic o NWN). Zobaczyłem, że jest forum, że jest małe (więc mnie nikt nie wyklnie) i powiedziałem sobie: czemu nie?
Godmana pamietam, Gamorina i jego powieść również i jeszcze pare innych osób. A potem nadszedł okres półrocznej rozłąki i wielki comeback
Odpowiedz
Ja dołączyłem również szukając czegoś o NwN. Bodajże były to klasy prestiżowe, o których chciałem sie czegoś dowiedzieć, zanim kupiłem grę. Wszedłem na forum, a że podstawke miałem juz w małym palcu to miałem dużo ciekawego do powiedzenia. Choć trzeba przyznać, że mój pierwszy post tez był króciutki, a dotyczył Lady Aribeth:

Użytkownik Rincewind napisał

Ja tam HoU nie grałem i nawet nie wiedziałem ze mozna miec jako towarzysza Aribeth. Ale po co mi to jak i tak gram bez towarzysza. Wiecej exp sie łapie.

9 września 2004 roku, godzina 16:12... ach... .

Z aktywnych userów pamiętam Nazina, Meda, Ola, Huberthc'a, Godmana (choć on juz nie postował), Gamorina, Angelę, Ekha (choć tez juz mało pisał) i Paloocha. Atis mógłbym przysiądz, że zaczeła postowac z miesiąc po moim przyjściu.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hmmm... był już podobny topic, ale... trafiłem do niegdysiejszego Królestwa poprzez Google’a. Tradycyjnie wstukałem hasło pt: „Aribeth” i ukazał mi się link do pewnego, sympatycznego forum... Pamiętam userów – Olo, Gamorin, Angela (gdzież ona, gdzież...), Rince, Atis, Huberthc i inni. Topic, do którego mnie wrzuciło dotyczył oczywiście Ari, a mój pierwszy post brzmiał następująco: „Przypadkiem mogę odpowiedzieć na pytania zadane na początku topicu. Aribeth w głównej kampanii jest oczywiście elfką, wychowaną na Grzbiecie Świata. W czasie, kiedy dzieją się wydarzenia opisywane w NWN jest jeszcze bardzo młoda (jak na elfa), ponieważ nie ma nawet stu lat! Ostrożne szacunki pozwalają na danie jej około 80 - 90 lat życia, a więc jak na elfkę jest jeszcze prawie nastolatką. Natomiast w HotU, z niezbyt zrozumiałych względów, Ari jest pół - elfką. Wystarczy przeczytać opis charakteru, jeśli wzięliście ją jako najemnika. Dlaczego BioWare nagle zmieniło jej pochodzenie? Nie mam zielonego pojęcia, ona sama nigdy nie wspomina o jakichkolwiek ludzkich korzeniach i zarówno jej wygląd jak i długość życia świadczą o elfim pochodzeniu.” Ech... a ja nadal stały w uczuciach...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Nov 28 2005, 10:08 PM napisał

@Nazin - a pamiętasz te tematy, w których były rozmowy o niczym? Nie pamiętam nazwy, ale było ich dużo. Każdy opatrzony numerkiem. Postowaliście tam z Gamorinem, a potem sie przylączyłem. Hehe w obliczu dużego spamu musiały zniknąć z powierzchni forum

[post="38658"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie warto wspominać to taki offtop na maxa był że szkoda gadać
Odpowiedz
No to ja tutaj trafiłem w zupełnie inny sposób. Kiedyś dawno w czerwcu tego roku grywałem sobie w Faeruna. Na początku Nazin był dla mnie obcą osobą ale potem poznałem sie z nim i polubiłem go. Jeżeli się nie mylę to on coś mi wspomniał o gameexe albo ja sam tu trafiłem zmianiając link do gry. Patrze, stronka niczego sobie. No więc zajrzałem na forum i się zarejestrowałem Spodobało mi się tu ponieważ nie ma tu spamerów i forum jest dośc spokojne.

Odpowiedz
Był już taki temat na pewno, chyba jak jeszcze było Królestwo cRPG ;p

Ja już nie pamiętam dokładnie jak trafiłem, chyba szukałem czegoś o NWN na WP i Królestwo cRPG było chyba drugie na liście... tam znalazłem to co chciałem i koniec na jakiś czas z tą stroną. Po jakimś czasie znowu czegoś potrzebowałem i zajrzałem na strone, potem na forum bo nie mogłem znaleźć na stronie... zalogowałem się i zostałem :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nazin mnie nudzil codziennie w szkole to sie zarejestrowalem
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
Oooj to dluga historia jeszcze jak bardzo lubilem Angele. Polecila mi owe forum, zajrzalem wczulem sie, oburzony napisalem pare postow przede wszystkim w falloucie, bo w nwna wtedy jeszcze nie gralem. Ogolnie Krolestwo Rpg wymiatalo. Pozniej powstalo niejakie gameexe na ktorym nie mialem ochoty siedziec, bo to nie byli wczesniejsi ludzie admini itd... Po tym dostawalem na gg sprawozdzania jak tam forum itd, cala sprawa z patosem, i powstanie gameexe na nowo, a comeback mialem calkiem niedawno Szkoda tylko ze huberthc nie uczeszcza juz ale przynajmnie gra w l2 na tym samym serwie co ja i czasem z nim pogadam... A gamorin tez wrocil... Ale go nie lubie, on wie za co...
Odpowiedz
No ja się tu znalazłem dzięki Nazinowi bo to on ma na gamecenter link do strony i fora :mrgreen: i tyle a poza tym Elo All :mrgreen:


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Ja tam poprostu szukałem jakiegoś fajnego forum o RPG-ach, no i znalazłem
Odpowiedz
← Użytkownicy

Jak się tu znalazłeś ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...