Jak się tu znalazłeś ?

Jak się znalzałeś na tej stronce/forum ?

Baner na innej stronce (podaj jakiej) (5 głosów [4%])
Reklama na innym forum (podaj jakim) (4 głosy [3.2%])
Kolega mi polecił tą stronkę (26 głosów [20.8%])
Znalazłem w googlach, tudzież w innej wyszukiwarce (66 głosów [52.8%])
Newsletter (0 głosów [0%])
Baner/link w cudzej sygnaturze (1 głos [0.8%])
Inaczej niż w podanych przykładach (23 głosy [18.4%])
Ja znalazłem się tutaj szukając czegoś o drakensangu. A potem jak już naprawde się wczułem rozważałem czy dołączyć tutaj do gameexe czy do strefy rpg ale tu jest lepie.j
Odpowiedz
Jak się znalazłem na tej bardzo fajnej stronce?Ano szukałem informacji o NWN2, więc wpisałem w Google i wybrałem pierwszą lepszą opcję, która mi się spodobała i tak trafiło to na waszą stronę.Byłem gościem od roku ale w styczniu 2011 postanowiłem zapisać się na forum i naprawdę nie żałuję, że tu jestem

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Heh. Wstyd się przyznać. Znalazłem tę stronę kiedy szukałem kodów do IWD 2. Cóż...
Odpowiedz
Gdzieś o was wyczytałem na konkurencyjnym Insimilionie. Jako że obecna "linia programowa" jak i społeczność Insimilionu kompletnie mi nie leży postanowiłem ich opuścić (nie tylko ja zresztą). Ale jako że jestem człowiekiem lubiącym dyskusje na forach wydaliście mi się odpowiednim wyborem. I to pomimo że siedzę już w Grono.net oraz Forum Actionum.
Odpowiedz
Miło nam, że wybrałeś akurat nas. Owocnych dyskusji!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No dobra, czas napisać jak tutaj się znalazłem. Otóż... przez przypadek. Od pewnego czasu chciałem zostać redaktorem w jednej ze stron internetowych. Próbowałem wcześniej w valkiria.net, jednak odczuwałem, że nie warto zostawać tam na dłużej. Podczas poszukiwań natknąłem się na gexe.pl i... zostałem tutaj Swojego wyboru nie żałuję, bo to świetna strona
Odpowiedz
W zasadzie Squonk wszyskiemu winien. A poważniej, interesujące uzupełnienie. Zostałem na własną odpowiedzialność.
Odpowiedz
Ja znalazłem Gexe szukając informacji o towarzyszach z kilku gier. Po jakimś czasie postanowiłem zostać na stałe.
Odpowiedz
Ja nie wiedziałem gdzie są klucze do świątyni Mora Sul i tak się zaczeła przygoda...:-)
Odpowiedz
To ja jeszcze nie opowiedziałem tu swej historii?! Dziwne Oo.
Z resztą i tak jej nie pamiętam, to było 2006... i byłem w podstawówce, tak? 15 lat to jeszcze podstawówka? Ale chyba się wtedy nie udzielałem, do czasu 2008. Wiem, że musiałem rozruszać dział o NWN2, bo lenie byli .
A teraz jestem do dziś i nawet nie wiecie jak wyglądacie w mojej wyobraźni [do czasu aż was nie zobaczę na żywo]. Przezabawnie.
Odpowiedz
Na stronkę trafiłem nie przypadkowo. Fantastyka, szczególnie jej podgatunek fantasy, należy do ścisłego kręgu moich zainteresowań, toteż niełatwo było trafić na tą stronę. Wydała mi się całkiem sensowna, dużo ciekawych informacji, nie tylko ze świata książek, ale również z gier komputerowych - w które nota bene gram namiętnie i nie uważam tego bynajmniej za zaletę -, czy filmów.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Dalejdoich tu trafić, bo szukać informacji o Enessericu Szarym z Newerwinter Nights 1.
I Dalejdoich teraz być szczęśliwy
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Jak się tu znalazłeś ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...