Jak się tu znalazłeś ?

Jak się znalzałeś na tej stronce/forum ?

Baner na innej stronce (podaj jakiej) (5 głosów [4%])
Reklama na innym forum (podaj jakim) (4 głosy [3.2%])
Kolega mi polecił tą stronkę (26 głosów [20.8%])
Znalazłem w googlach, tudzież w innej wyszukiwarce (66 głosów [52.8%])
Newsletter (0 głosów [0%])
Baner/link w cudzej sygnaturze (1 głos [0.8%])
Inaczej niż w podanych przykładach (23 głosy [18.4%])

Użytkownik Ekhtelion dnia śro, 16 sty 2008 - 13:56 napisał

Fajnie. I co w związku z tym?

[post="102094"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




hmmm... zastanówmy się... może to, że odpowiadam na pytanie w ankiecie??

Odpowiedz

Użytkownik MajareQ Kezarth dnia śro, 16 sty 2008 - 21:26 napisał

hmmm... zastanówmy się... może to, że odpowiadam na pytanie w ankiecie??


[post="102148"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Odpowiedz
A ja tu trafiłem jak prawie połowa (wynika z ankiety ), w goglach szukałem czegoś o jakiejś grze i trafiłem tu i nawet fajnie .
P.S. A ja jak najszybciej .
P.S. Wszyscy tu znajdują pomoc (wynika z kilku poprzednich postów).
Odpowiedz
Ja przylazłem tutaj dzięki faerunowi


Odpowiedz
No cóż, historia ta wiąże się z tajemniczą podróżą w dawno zapomniana krainę Google. Jako mały pyrtek, szukałem czegoś o Morrowindzie, którego teraz potępiam osobiście.
Wiele dni minęło, gdy znalazłem coś sensownego. Pomijając oczywiście "Oficjalne strony" z jakimś jeszcze dopiskiem. Po kilku[set] dniach stałem się inteligentny [w niewielkim stopniu]. Wpisałem w wyszukiwarce proste "Morrowind" i kabom! Oto znalazłem GameExe. Zarejestrowałem sie, napisałem kilka postów... i żem o GE zapomniał. Fajnie, no nie? Później zaś powróciłem, za pośrednictwem Faerun Game.

Tak, to byłoby na tyle. Nie zapomniałem aby o czymś?
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
[OT]
Faerun Game łączy ludzi!
[/OT]
Odpowiedz
Mnie polecono nie tyle tą stronę, co forum do niej
Odpowiedz
A ja na innej grze przypadkiem kliknąłem w banner Fae i potem przedostałem się na forum.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Na GE trafiłem dawno, czytałem tu solucje ale na forum zarejestrowałem się dopiero po tym jak zacząłem grac w Faerun Game



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Z początku byłam na Fae, aż mnie pewnego dnia kolega wysłał na forum, bym go poparła w uzyskaniu pozwolenia na drowa. On dostał pozwolenie, a ja zostałam. Wpierw pisałam tylko i wyłącznie w dziale Faerunowym, ale później zaczęłam pisać na całym forum. To chyba tyle
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
szukałem przepisów na fajne bronie i trafiłem na waszą stronę... potem miałem parę problemów w grze, a że odwiedziałem gexe.pl by poczytać se artykuły o NWN2 to pierwszą moją reakcją było wejście na wasze forum i tam szukanie pomocy... i chyba tu troche zostanę, nie martwcie się
Odpowiedz
Witam.

Zagłosowałem na czwarty punkt w ankiecie, czyli trafiłem tutaj za pomocą wyszukiwarki Google. Było to jakiś czas temu, rok lub pół roku temu, jednak los chciał, że zarejestrowałem się dopiero teraz.
Odpowiedz
W sumie czemu nie ma opcji "przez Fae"?
Powinna być, bo kilku przybłędów z fae by się znalazło.
Odpowiedz
Bo ta ankieta była robiona dawno temu, kiedy to o Fae niewiele wiedziałem :'d

Zawsze możesz zagłosować na Inne lub Baner na innej stronce.
Odpowiedz
Jako że wiele lat byłem związany z lubianym przez Was Insimilionem, nie było siły, żebym o GE nie usłyszał. Nie, nie jestem szpiegiem, wolontariuszem : P I tak też tu trafiłem.
A z racji, że post jest mój to pierwszy: cześć Wam.
Odpowiedz
Trafiłem tutaj dzięki Google. Uczestniczyłem na paru forach o Gothicu, ale szukałem takiego forum na którym porozmawiam o moim ulubionym gatunku gier - i mam nadzieje, że znalazłem.

PS: Pierwszy post, a więc witam .
Odpowiedz
← Użytkownicy

Jak się tu znalazłeś ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...