Jak się tu znalazłeś ?

Jak się znalzałeś na tej stronce/forum ?

Baner na innej stronce (podaj jakiej) (5 głosów [4%])
Reklama na innym forum (podaj jakim) (4 głosy [3.2%])
Kolega mi polecił tą stronkę (26 głosów [20.8%])
Znalazłem w googlach, tudzież w innej wyszukiwarce (66 głosów [52.8%])
Newsletter (0 głosów [0%])
Baner/link w cudzej sygnaturze (1 głos [0.8%])
Inaczej niż w podanych przykładach (23 głosy [18.4%])
Na forum StrefyRPG Tokar miał w sygnaturze baner do was i z ciekawości zajrzałem
Pozdro Tokar
"Kolekcjoner kości stoi przed wami, bada wzrokiem i szuka kolejnego eksponatu"
"Wojownik umiera szybko, jego rodzina wolno i w męczarniach"
"Krew raz przelana będzie płynąć ciągle"

Odpowiedz
Gdyby Nazin sie niechwalil i caly czas nieprosił go zebym mi w php pomagał to bym nigdy tu nietrafil

Ale on jest taki ze lubi sie chwalic
Odpowiedz
Moj kolega pozyczył mi Gothica a potem inny go miał i znala tą stRonę i poleciŁ koledze, a kolega mi

Twoje posty to masakra...
Odpowiedz
Wszystko przez tą wredotę Strażnika, teraz będzie płacił za kurację odwykową...
Zaczął od Faerun, potem jeszcze się rozrosło na portal i forum
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Grałem sobie w jeden z licznych mmorpg, lecz gierka się rozpadła i zacząłem szukać jakiejść w której jest jeszcze mało ludzi i "ta" atmosfera. Spodobał mi się Faerun a tam jest link do forum... No i jestem
Odpowiedz
Ja po prostu przeszukiwałem google w poszukiwaniu rozwiązania do jakiegoś RPG-a (bodajże Baldur's Gate ), no i w wynikach najtrafniej wypadła właśnie ta extra stronka
Odpowiedz
Mój brat był zarejestrowany na http://gothic.phx.pl/ i mi się ta strona spodobała, ale nie mogłem się na niej zarejestrować bo nie można dwa razy z tego samego IP Jakiś czas potem chyba coś wyszukiwałem w googlach i trafiłem tutaj Forum jest niemal identycznie skonstruowane jak to z GothicSite, więc się zarejestrowałem. Ot, cała historia
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
tak naprawde to przez przypadek... źle wpisałem adres angielskiej strony (obecnie juz nie istniejeacej0 i w ten własnie sposób, trafiłem tutaj...
Odpowiedz
Ja też zaznaczyłem ,,Kolega polecił stronę'' jak z resztą większość
user posted image
Dla elfich władców pod niebem jasnym Trzy są Pierścienie,
Dla krasnoludzkich podziemnych królów Pierścieni Siedem,
Dziewięć dla ludzi - tych ostatecznym śmierć przeznaczeniem,
Dla Władcy Mroku na czarnym tronie jest Pierścień Jeden
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
Pierścień Jedyny, by władać wszystkimi, czarem je opętać,
Pierścień Jedyny, by wszystkie zgromadzić i w ciemnościach spętać
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
[COLOR=red]
Odpowiedz
Ot po prostu szukałem fajnej stronki o fantasy i RPG-ach, i znalazłem
Wątłe płomienie duchów snują się niczym całuny
Dymy i cienie u stóp Czerwonej Góry

Łuki i iglice znaczą kamienne sale
W mrocznej poświacie duchów umarłych

Krew zniszczonych palenisk i domów
Spływa rzekami w czerwieni, wykwita fontannami

Zduszeni pośród szklanych mocą umysłu wzniesionych ścian
Pokonani gospodarze drzemią w popielnych łożach

Kiedyż powstaną ze snu?
W jakimż tyglu ich dusze znów życiem zapłoną?

Jak długo jeszcze pod czerwonymi chmurami
Płonąć muszą migoczące ogniska straży?

Ileż trzeba żywotów pełnych trudu i łez
By na zawsze zamknąć ich grobowiec?
Odpowiedz
Ja szukałem pomocy w związku z problemem z NwN:HotU. Potem napisałem jeszcze chyba dwa posty, potem się zarejestrowałem i tak to było...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
A ja znalazłem się tutaj poprzez Faeruna. Kliknąłem odnośnik "forum", spodobało mi się i siedzę... . A samego Faeruna polecił mi kumpel.


Odpowiedz
A mnie kiedyś zwerbował Slade, ale jakoś przez kilka miesięcy miałem przerwę. Potem zorientowałem się, że wspomniany wyżej Gothic Site ledwie zipie i postanowiłem go dobić xD no i jestem i męczę was
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja chciałem wiedzieć prawdę o palisadzie orków no i się TUTAJ znalazłem
Odpowiedz
Ja szukałem dobrego poradnika do NWN no i znalazłem przy okazji poczytałem sobie inne ciekawe artykuły. A przez stronkę GameExe prostą drogą na forum.
Odpowiedz
Trafiłem tutaj ponieważ kumpel spytał się, czy nie nudzi mi się i czy bym nie pograł w jakiegoś MMORPG. Pograłem sobie na Faerunie i się w pewnym momencie zdenerwowałem, ze nie wiem co się dzieje i tak oto trafiłem tutaj.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Mi polecił tę stronkę Michał kolega z klasy ogólnie fajne forum chociaż postów z sensem nie pisze a moderatorzy nie przepadają za mną
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
Michał czyli JA..już nie będe anonimem.no bo ja jestem jego kumplem z klasy..tego już chyba niemusicie usuwać bo ja mówie prawdę

[Dodano po chwili]

no i muszę jeszcze kilku kumplom z klasy polecić te super forum
Odpowiedz
Dzięki grze Faerun. Tam był link do forum
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Ja osobiście znalazłem tę stronę w Googlach gdy szukałem wiadomości o Oblivionie.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Jak się tu znalazłeś ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...