[W1] Wiedźmin

Co myslicie o powstawaniu gierki wiedzmin, robionej przez cd projekt red studio?? Jesli nie wiece o co chodzi, zapraszam na stronke www.thewitcher.com
Co to dużo gadać - nie mogę się doczekać . Jak narazie wszysto jest "the best" :wink: . Mam tylko jedno "ale". Mianowicie CD Projekt i przekładane premiery .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Moim zdaniem ze screenów to wygląda całkiem ładnie. Mam nadzieje ze wyjdzie z tego porządna giera a nie jakaś hała. No i oczywiście tłumaczenie żeby było dobre.


Tonari no Totoro!
Medivh to jest Polska gra więc nie ma tu mowy o złym tłumaczeniu (na całe szczęście :wink: ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ooops. Sorry. Ale gafa :oops: . Ale jak na Polską grę to prezentuje się nieźle ze screenów.


Tonari no Totoro!
Nie mów hop puki nie przeskozysz :wink: . Ale ta gra już raczej wyjdzie. Tylko pytanie kiedy? Na stronce chyba nie ma nawet jeszcze przybliżonej daty. No ale trzeba tym razem pochwalić Panów z CD Projeckt, że sie postarali. W końcu mogę być dumny, że jestem Polakiem :wink: . A tak całkiem na serio to grafika (miodzio) porównywalna jest z tą ze screenów z Gothica III. Zapewne co wyjdzie wcześniej wygra bitwę .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
A poza tym jak już podkreślił Rincewind to jest Polska gra. Więc może wyjść z niej wszystko. A poza tym jak można się przekonać w niektórych grach - grafika to nie wszystko .


Tonari no Totoro!
gierka chodzi na silniczku nwn2 a premiera to cos kolo zimy 2005. co do fabuly to nic nie wiem po za tym, ze zamiast chodzic jakim wiedzminem (poczatkowa wersja fabuly) bedziemy chodzic geraltem
Jeśli gra będzie trzymać klimat sagi o Wiedźminie to na pewno będzie bomba. Przeczytałem całego Wiedźmina i książki są naprawdę wypas. Niezły material na grę . Tylko żeby teraz tego nie zchrzanić .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
A ja mam nadzieje ze ta gra nie bedzie taka do du..szy jak film ktory wyszedl dawno temu...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
O filmie mi nie wspominaj. Jeżeli giera będzie jakościowo jak film to nawet jej nie dotkne. Film przypominał (oczywiście beznadziejną robotą) starą baśń. Ale jak tak pomyśleć to wcale nie musi być tak że film zły - gra zła. Przynajmniej mam taką nadzieję że tak nie będzie


Tonari no Totoro!
Widziałem filmy z gry. Widziałem screeny. Widziałem informacje... widziałem newslettery - ta gra nie będzie ani nudnym hack'n'slashem... ani przygodówko-podobnym cRPGiem ;] to będzie naprawde coś...


gratka dla fanów AS'a ;]]]
fabula gry dotyczy czasow po zakonczeniu sagi o wiedzminie, i (ku zdziwieniu wielu ludzi) cd projekt zdecydowal sie ozywic geralta, ktory zginal w ksiazce (na poczatku bohaterem mial byc jakis nowy wiedzmin [newbie], ale nie wiadomo czemu dali geralta
Chciałbym Cie poprawić... Geralt nie zginał, w każdym razie nie na 100%. Został raniony, to fakt. Raniony ciężko, ale pan Sapkowski NIGDY NIGDZIE nie napisał, że Wiedźmin Geralt umarł... ;] dyskusje na ten temat toczą się do dziś...
Racja, Geralt nie zginął. Może twórcy gry też dopiero po pewnym czasie to załapali . Zakończenie książki jest naprawdę niezłe, a film to kicz :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
no dobra, mniejsza o to w kazdym razie bohaterem jest geralt, i ksiazki (?) nie beda solucja ale to w sumie dobrze, bo po co kupowac gre, jak sie zna cala fabule od podszewki

a film to nie jest kicz, to jest dno i 2 metry mulu
Nie masz racji. Bo jeżeli byś wychodził z takiego założenia to byś nie oglądał niektórych filmów bo czytałeś książkę.

A może twórcom gry brak pomysłowości na postać więc dali Geralta W końcu to Cd - Project jest producentem.


Tonari no Totoro!
← Wiedźmin
Wczytywanie...