[W1] Wiedźmin

witam tez sie nie moge doczekac a z nieoficialnych zródeł wiem ze wymagania maja byc podobne do gothica 3 ale nieliczy sie wyglad liczy sie fabuła pamietacie takie gry jak fallauta do tej pory wracam do tej gry
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
ja mam nadzieje ze wymagania bedą takie jak w G3
teraz kupuje czesci do kampa zeby ładnie gothic3 wyglądal i zeby poszedł mi na maxa
a jak wiedzmin bedzie mial więkrze wymagania to co znow kupować nowe czesci????
gothic3 i tak podniusł wysoko poprzeczke jesli chodzi o grafike
a tak na zakończenie nie moge sie jusz doczekac tej gry
Oj ja tez nie moge sie doczekac zapewniam polacy mają duzo w zanadzu my polacy sie nie damy oj nie . a fabuła ma byc wysmienita mniam ja kupuje wiedzmina jak wejdzie na sklepowe pułki a tez mam taka nadzieje ze na moim kompie pogram sobie w niego co najmniej na połowie wymaganiach
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456

Użytkownik Rincewind dnia Oct 28 2004, 08:19 PM napisał

Zapewne co wyjdzie wcześniej [Wiedźmin lub Gothic 3] wygra bitwę .

[post="5913"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Gothic 3 wyszedł wcześniej


Użytkownik duchu dnia Oct 30 2004, 02:39 PM napisał

a premiera to cos kolo zimy 2005

[post="5936"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ej, to nie to forum, z takimi tekstami to do Gildii Błaznów...

Użytkownik Rincewind dnia Dec 20 2004, 08:32 PM napisał

Dostałem kartkę od Wiedźmina . CD-Projekt się postarał. Fajne życzenia:
"Spokojnych dróg, wesołej kompanii i dobrej magii w nadchodzącym roku Wilka."
A na kartce Wiedźmin siekający jakieś potworki w przebraniu Mikołaja .

[post="8103"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No, kartka dobra. I w dodatku z autografem szefa Ale życzenia w innych językach były trochę zmienione, bo oprócz wersji polskiej i (chyba) czeskiej nie było, że nadchodzący rok to rok Wilka.

Użytkownik Łowc@ dnia Aug 30 2005, 02:22 PM napisał

Chyba że system walki byłby zręcznościowy ale on będzie taki jak w KOTOR.

[post="34904"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Hmmm... nie lubię KOTORa, bo moim zdaniem ma dziadowski system walki (No co to za gra Star Warsowa, w której nie można się ręcznie siekać mieczem świetlnym tylko się klika kto kogo zaatakuje i jakim trybem - ofensywnym, defensywnym czy ofensywno-defensywnym... BUUUUUU!!!)

Użytkownik Dany dnia Sep 11 2005, 06:48 PM napisał

2. Skąd ci się wzięło, że system walki będzie jak w KOTORze? Chyba żadnego wywiadu nie czytałeś i trailerów nie oglądałeś. W KOTOR miałeś postać/postacie i (zazwyczaj) w trybie pauzy wybierałeś kto kogo atakuje, czym, jaki atak itp. W Wiedźminie jest zupełnie inaczej. Wroga wybierasz odrazu i klikasz myszką tworząc combosy, tak jak w Gothicu klawiaturą. Pauzy do wyboru wroga i ciosu nie będzie się używać. Zresztą obejrzyj sobie filmik z systemem walki i powiedz mi, gdzie tam widzisz KOTORa.

[post="36054"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Uff, na szczęście

Użytkownik Dany dnia Sep 12 2005, 04:35 PM napisał

Poza tym jest przykład kościogłowa w kanałach, który jak jest już ranny, prosi cię, byś go nie zabijał. Masz wtedy wybór. Jak go nie zabijesz, nie dostaniesz nagrody od króla, ale bedziesz miał sumienie czyste i odwrotnie.

[post="36104"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To w Wiedźminie będzie taki parametr jak "Sumienie"?

Użytkownik Ras dnia Jul 16 2006, 03:34 PM napisał

Szkoda, że gra jest tylko na SP a nie ma trybu multi, ale czas przyniesie i to

[post="46234"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W Gothicu też liczyliśmy na multi, ale minęło 6 lat od wydania G1 i czas jakoś multi nie przyniósł...

Użytkownik baniutek dnia Dec 3 2006, 02:05 PM napisał

witam tez sie nie moge doczekac a z nieoficialnych zródeł wiem ze wymagania maja byc podobne do gothica 3

[post="51086"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No to już sobie w Wiedźmina pograłem

PS 8 cytatów, ładnie ;p
Ech, te RPGi.

Użytkownik baniutek dnia Dec 3 2006, 12:05 PM napisał

witam tez sie nie moge doczekac a z nieoficialnych zródeł wiem ze wymagania maja byc podobne do gothica 3

[post="51086"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No to dobrze a już myślalem ,że znów muszę części kupować
Nie wiem co było by leprze Oblivion czy Wiedźmin.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Oblivion jest raczej kiepski, Wiedźmin jeszcze nie wyszedł, będą to dwie zupełnie inne gry i z pewnością Wiedźmin będzie lepszy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Cóż, co do Obliviona kłóciłbym się, ale nie od tego jest ten temat.

Oj, Witcher, Witcher... widziałem trailery - szczena w dół i ukłon dla twórców gry. Grafa świetna, gra zapewne będzie chodzić pod DX 9.0c, choć głównym zamiarem było stworzenie jej na DX 10. Wymagania będą pewnie duże, ale efekty wizualne miodzio. Sprawa kombosów - nieźle zrobione. No i coś, co mnie urzekło - nie można odwrócić się plecami do przeciwnika! Nawet, jeżeli się cofamy, to twarzą skierowaną w kierunku wroga. Znaki wiedźmińskie podobno mają być - co jest dodatkowym plusem. Jeżeli jeszcze fabuła będzie na poziomie, to szykuje się najlepszy eRPeG ostatnich lat i zarazem jedna z niewielu polskich udanych produkcji(do udanych można jeszcze zaliczyć Painkillera, Chrome'a i parę innych).
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...

Cytat

Oblivion jest raczej kiepski, Wiedźmin jeszcze nie wyszedł, będą to dwie zupełnie inne gry i z pewnością Wiedźmin będzie lepszy.


Nie wiem jak Ty, ale ja najpierw muszę pograć w grę, żeby ocenić jej wartość, bo po samych screenach i filmikach to można niewiele powiedzieć (wiadomo, że twórcy specjalnie do nich same najmiodniejsze elementy wstawiają). Zawsze może się coś zdarzyć co skutecznie popsuję zabawę - nieskończone ilości różnorakich bugów, nuda wiejąca z ekranu i inne bzdety. Niestety takie przypadki w szczególności zdarzają się naszym rodzimym produkcją (Polanie 2 czy Chrome), choć zagraniczni też coś ostatnio podpadają (Gothic 3, Neverwinter Nights 2, Age of Empires 3, HoM&M V). Na twoim miejscu poczekałbym jeszcze z wystawianiem oceny, bo potem możesz się nieprzyjemnie rozczarować (oby nie)

Cytat

No i coś, co mnie urzekło - nie można odwrócić się plecami do przeciwnika! Nawet, jeżeli się cofamy, to twarzą skierowaną w kierunku wroga.


Taki triczek został już zastosowany chociażby w Prince of Persia, więc niestety to nie jest żadna nowość
W PoPie nie da się odwrócić plecami do kolesia? Chyba sobie żartujesz...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Interesuję się już tą grą od tych ok. 3 lat, wchodzę sobie praktycznie codziennie na stronę Wiedźmina i patrząc na ich dokonania przez te trzy lata (nie tylko screeny i trailery) mogę stwierdzić, że gra będzie wykonana porządnie. Ostatnio dali grywalny fragment do przetestowania dziennikarzom z różnych krajów, o ich odczuciach sobie możecie poczytać w necie. Oczywiście, że pewnie wybrali najbardziej dopracowany kawałek, by móc pokazać, ale dopracują całość i będzie dobrze.
Nie wiem, co chcesz od Chrome'a. Bardzo fajna gierka, nie aż taka długa, ale przyjemnie się grało. Zwłaszcza chodzenie po lesie, w którym nie wiadomo gdzie chowa się przeciwnik, trawa zasłania ci dużą część pola widzenia i jest dosyć "zielono"
A co do tego odchodzenia przodem do przeciwnika: W PoPie to było. Na bliższej odległości do przeciwnika cofał się tyłem, jednak gdy odeszło się na pewien kawałek np. saltami w tył, to odwracał się i mógł biegać. O ile dobrze pamiętam.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

W kwietniowym CD Action Temat Numeru jest poświęcony Wiedźminowi, muszę kupić Też pokładam wielkie nadzieje w CD Projekcie i mam nadzieję na dobry RPG, tylko mój sprzęt... muszę dokupić parę części, skoro mówicie, że ma mieć podobne wymagania do G3
Wątłe płomienie duchów snują się niczym całuny
Dymy i cienie u stóp Czerwonej Góry

Łuki i iglice znaczą kamienne sale
W mrocznej poświacie duchów umarłych

Krew zniszczonych palenisk i domów
Spływa rzekami w czerwieni, wykwita fontannami

Zduszeni pośród szklanych mocą umysłu wzniesionych ścian
Pokonani gospodarze drzemią w popielnych łożach

Kiedyż powstaną ze snu?
W jakimż tyglu ich dusze znów życiem zapłoną?

Jak długo jeszcze pod czerwonymi chmurami
Płonąć muszą migoczące ogniska straży?

Ileż trzeba żywotów pełnych trudu i łez
By na zawsze zamknąć ich grobowiec?
Niemoge się doczekać Wiedżmin kiedy kiedy ,dadzą zagrać w niego .
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
No wlasnie kiedy juz dosc dlugo czekamy
Lepiej, jak zaczekamy, niż jak mamy dostać coś takiego jak Gothic III.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...

Użytkownik darksamurai dnia Mar 20 2007, 07:39 PM napisał

Lepiej, jak zaczekamy, niż jak mamy dostać coś takiego jak Gothic III.

[post="56584"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To znaczy, że Gothic 3 ci się nie podoba?
Ech, te RPGi.
Jeżeli ci się podoba, to jesteś wyjątkiem... Ale nie róbcie ot. O Gothicu jest specjalne forum


Tonari no Totoro!
Chodzi o to, że lepiej poczekać i dostać w swe łapy grę dopracowaną. Gothic III ma zryty kod graficzny, przez co tnie się nawet na dość mocnych sprzętach. To tylko jeden z przykładów. G3 powinien wyjść pół roku później niż wyszedł. Ja mogę czekać, jeśli dostanę coś, przy czym spędzę o wiele więcej czasu niż przy jakimś szmelcu.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...

Użytkownik darksamurai dnia Mar 20 2007, 07:33 PM napisał

Chodzi o to, że lepiej poczekać i dostać w swe łapy grę dopracowaną. Gothic III ma zryty kod graficzny, przez co tnie się nawet na dość mocnych sprzętach. To tylko jeden z przykładów. G3 powinien wyjść pół roku później niż wyszedł. Ja mogę czekać, jeśli dostanę coś, przy czym spędzę o wiele więcej czasu niż przy jakimś szmelcu.

[post="56595"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No racja tez wole czekac niz dostac cos takiego jak G3
Tu się zgodze gothic 3 ma bledy graficzne i systemowe caly kod zrudlowy jest zle zrobiony ;/ tego sie obawialem najbardziej
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
← Wiedźmin
Wczytywanie...