[W1] Wiedźmin

No wiec ja tez wtrace swoje 3 grosze .Spokojnie panowie....wyjdzie to sie zobaczy na co bylo stac polskie "mozgi programowe".Tak czy inaczej to bedzie hit ale jesli go dopracuja.Mam nadzieje,ze niebawem sprawdzimy.
Może ktoś jeszcze nie wie, więc napiszę...
Oficjalna data premiery została zaplanowana na wrzesień 2007.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
mam nadzieje ze sie niebedą spiszyc jak z gothiciem3
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
Już fachowo odwlekaja premierę ;] narazie łapcie nowy trailer.
www.maxpayne.boo.pl
Muszę powiedzieć, że ten trailer jest wprost zajebisty! Więc pokazali z całego przebiegu zdarzenia.
A co do premiery, to wiem, że przełożono na jesień, ale dopiero tą jesienną ogłoszono jako oficjalna datę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

A ja mam zawsze mieszane uczucia co do takich trailerów. Piękny rendering, piękna animacja, płynnośc, światelka, bajerki, montaż rodem z hollywoodu, dobra muzyczka, HD i inne bajerki, a po pół roku gapienia się na taki trailerek dostajesz gra i... jest uczucie niesmaku.

Tak jak to było np. z DS2. Śliczny trailerek, fajna walka, fajny wodospad, fajna muzyka, człowieka się nakręca, a potem dostaje gierkę i mówi sam do siebie: "no jak to? to wszystko?"

[Dodano po chwili]

I link dla tych ktorzy jeszcze nie widzieli .

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...ype=wmv&pl=game
Tak właściwie, to większość filmików do DS2 to były typowe trailery, czyli wyrenderowane filmy reklamujące grę, a nie gameplay.
A zaglądaliście chociaż jeszcze gdzie indziej, oglądaliście to http://www.gametrailers.com/player.php?id=...ype=mov&pl=game ?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Czy mi się dobrze wydaje, ze daleś ten sam link co ja?
Gameplay'u już kawałek pokazali we wcześniejszych filmikach. Dobry był ten z efektami pogodowymi, eliksirami i fizyka
www.maxpayne.boo.pl
Wiedźmin niech wyjdzie i wtedy się zobaczy. Marzy mi się seria która zaistnieje na rynku jak NWN, BG czy DS, a nie jednorazowy wybryk...

Cytat

Gameplay'u już kawałek pokazali we wcześniejszych filmikach.

wiem, że pokazali trochę wcześniej, ale ten jest kolejny, jest tylko gameplay i powiedziałbym, że nagrali bardzo dobre efekty.

Cytat

Marzy mi się seria która zaistnieje na rynku jak NWN, BG czy DS, a nie jednorazowy wybryk...


Nie wiem, czy robienie serii z Wiedźmina to dobry pomysł lub jest możliwe.

Weź popraw ten "jednarozyw", bo aż mnie skręca
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Użytkownik Ekhtelion dnia May 3 2007, 03:29 PM napisał

Wiedźmin niech wyjdzie i wtedy się zobaczy. Marzy mi się seria która zaistnieje na rynku jak NWN, BG czy DS, a nie jednorazowy wybryk...

[post="61624"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Czytałem w CD-Action, że zakończenie Wiedźmina będzie umożliwiało sensowną fabularnie kontynuację (jeśli "jedynka" się sprzeda ).

BTW "jednarozyw" to jak jakieś ruskie nazwisko...
Ech, te RPGi.
Możecie mi powiedzieć ile taki wiedźmin będzie kosztował?? Czy będzie wersja kolekcjonerska i z ile??
Ech... jak wyjdzie, to się dowiesz, ile będzie kosztować.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...

Użytkownik Paweł_666 dnia Thu, 10 May 2007 - 18:29 napisał

Możecie mi powiedzieć ile taki wiedźmin będzie kosztował?? Czy będzie wersja kolekcjonerska i z ile??

[post="63975"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Pewnie 99,90 zł, jak wszystko
Ech, te RPGi.
← Wiedźmin
Wczytywanie...