Nnso Dyskusje

Yokai!

Ya, Atis się dopisuje, chować się za stoły/krzesła/biurka/cokolwiek się nadaje jako tymczasowy schron przeciwpiechotny.
Na jaki adres słać chi?
Odpowiedz
www.get-out-pacanie.com
Oj 'dzie tam od razu schrony. Jak zwykle wyolbrzymiasz, dude.
Odpowiedz
Atis jakby nie było zawsze nas zaskakiwałaś Więc nie sądze aby Fink wyolbrzymiał xD

Ja obstawiam że w przyszłem tygodniu odpisze. Teraz są święta a po świetach te 3 dni to urwanie kapelusza. Tak więc nie będę miał dużo czasu

Odpowiedz
Co z NNSO? Znowu zdycha? Bo tak od ponad tygodnia brak dopiska. Może ktoś napisze?...
Odpowiedz
Postaram się dopisać niedługo. Mam teraz chwilę wolnego czasu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja dopiero pod koniec przyszłego tygodnia albo za 2 tyg. Teraz mam na głowie 4 referaty, naukę do testów kompetencji i kilku sprawdzianów. Jak to się uspokoji to chętnie wtrące swoje 2 grosze.

Odpowiedz
LoooooooL
A miałeś tutaj nie wracać

Sry za ot x]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jestem jak bumerang - zawsze wracam. Więc nie znacie dnia ni godziny xD

To ktoś chętny do pisania czegoś całkiem, całkiem nowego jeśli chodzi o NNSO czy też nie?
Odpowiedz
A możemy zmienić klimaty?
MAM DOSYĆ FANTASY NA JAKIŚ CZAS. Jeśli zbierze się jakaś dobra ekipa, i fantasy przeboleję.
Odpowiedz
Atis - mi to tito, jeśli chodzi o świat. Ostatnio gram w świecie totalnie dziwnym (Bóg zabity przez Szatana, rozerwana na kawałki Ziemia, i Infinity jako organizacja anihilująca demony), zaawansowanym technologicznie... Takoż się dopasuję.

Ot, choćby w czasach współczesnych można by zagrać, aczkolwiek trzeba by określić wszystko od początku do końca.
Odpowiedz
Może jakieś połączenie typowo jRPGowskie - magia + technologia? + jakieś pokichane realia.
Odpowiedz
Jeśli nowe osoby przyjmujecie, to też się piszę;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Niegłupie. Ostatnio niesamowity, jeśli chodzi o sesje, kumpel prowadził tzw. Scientis - realia współczesne, wszechobecna magia (jednak tylko dla wybranych - wiem, że to się niby wyklucza, ale...), i nagłe przenoszenie do średniowiecza, do gniewskiego zamku, gdzie mieściła się Szkoła Magii Scientis. Genialne xD

Ale nie pogardzę taką hybrydą w wersji FF czy Breath of Fire. Lub czegokolwiek innego.
Odpowiedz
To rozumiem, że nie ograniczamy się do strict fantasy czy strict sci-fi? Miks byłby fajny, taki świeży... To szukamy osób do zabawy.
Odpowiedz
A jak już je znajdziemy, to sobie określimy jakieś realia ;]
Bo wolna amerykanka jest fajna, jeśli jest MG - a że takowego w NNSO nie ma...
Odpowiedz
No to: OGŁASZAMY NABÓR DO NOWEGO NNSO. Zgłaszać swoją chęć tutaj.
Odpowiedz
A wszystko dlatego, że mi się zachcialo wtyczki w konnekcie sprawdzać .
Odpowiedz
Ja chcę. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ekh, jesteś straszny. My cie tutaj w NNSO nie lubimy. Idź sobie. XD
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...