Nnso Dyskusje

To temat gdzie możecie sobie do woli mówić o sprawach związanych z NNSO. Ponizej znajdują sie ostatnie wpisy z SB związane z opowieścią.


Ola (05/09/2005, 18:09:18) -- zdupczaniom postaci mowimy nie!

Medivh (05/09/2005, 17:28:34) -- Dziękuję bardzo za jedniodniowe postawienie mnie na nogi Rince rzeczywiscie można wcisnć coś od siebie. Ja to zrobilem tylko pominięto mnie z rozmachem. Dziękuję.

Ola (05/09/2005, 16:33:43) -- jakby sie komus chcialo to moze mnie jakos (ODPOWIEDNIO! : O!, bo moge komus spieprzyc postac ) zabic, albo wywalic, albo cokolwiek zeby mnie tam nie bylo

Rincewind (05/09/2005, 16:31:29) -- Ja nie wiem. Cały czas osobom, które aktualnie piszą w NNSO coś nie pasuje. W końcu na tym polega cała frajda, że każdy może wcisnąć coś od siebie i niekoniecznie będzie to coś przyjemnego dla wszystkich. Wczorajsza gwałtowna reakcja po moim wpisie to przesada . Rzucacie się, jakby człowiek nie wiem co zrobił. Na razię nie będę pisał. Nadrobię lekturke .
Finkregh (05/09/2005, 16:25:31) -- Mam nadzieję... Zła? Nuetralna?! Ha, ty jeszcze nie wiesz kim może być Finkregh [tzn. VL wie... za długo mnie zna] A ty i tak nie rób z siebie wszechmogącego... Bo ci Eshtaru wskrzeszę [a własnie... dawno go nie było. Może zawita do nas ponownie?

Ashgan (04/09/2005, 23:43:31) -- Sorry za 2 pod rząd. Pozatym Fig to było tylko wprowadzenie po długiej nieobecności. Teraz zaczynam pisać normalnie
Ashgan (04/09/2005, 23:42:23) -- hmmm Może troszke No ale przyda nam sie w ekipie jeden Seraphin jako że większość jest Neutralna albo Zła z charakteru ;]

Finkregh (04/09/2005, 23:39:02) -- Ashgan, nie przesadzasz ty może w NNSO? Wiesz, Tribunala jakąś przełknęliśmy... Ale robieniem się Strażnikiem Światła? Przesadzasz =.=

Joana (04/09/2005, 10:28:02) -- Fink, dobierzeszs jak się dobierzesz do Nazina, to Joan dupę Fink'owi podsmaży. >XD
Finkregh (03/09/2005, 23:14:18) -- To niech się olcia i Nazin zrehabilitują... Bo ich uśmiercimy X3 Sasasasasasa

Finkregh (02/09/2005, 20:42:11) -- Jest o czym XD Kogo następnego uśmiercamy? ^_^ Adam - dead. Rince - nie pisze. Ashgan - nie pisze. Aya - dawno już jej nie było. Zginie
Odpowiedz
A co do mojej roli Strażnika Światła to nie miałem na celu wykreowanie go na super światną postać tylko na Seraphina który poprostu zostaje strażnikiem światła mimo woli. Czyli nie odbierajcie tego w ten sposób że chciałem sie wyróżnić. Ale jak tak bardzo wam to przeszkadza to wykreśle wzmianke o strażniku światła

Odpowiedz
Dla mnie jest obojętne kim kto jest. Jak chcecie to możecie być nawet Strażnikiem Kluczy Do 9 Piekiel Z Najgłębszej Części Baator czy zwyklą babcią/dziadkiem klozetow-ą/-ym. Tylko chcialbym, aby w przyszlych postach było więcej uwagi o tym co sie dzialo wcześniej. Żeby nie bylo tak jak kiedyś pisaliśmy o czymś a śp. Adam mieniał zupelnie sytuację (pozdro ). Teraz niech zostanie tak jak będzie i wogóle

Cytat

zdupczaniom postaci mowimy nie!


Niestety nie wiem czy tam był emot czy nie, więc nie wiem jak to odebrać ;p Za wytlumaczenie z gory dzięki ;p

ps.Coś czuję, ze ten temat szybko przeskoczy samo NNSO :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Odkopcie NNSO i skreślcie coś Bo chce mi sie pisać a 2 historyjki tego samego autora pod rzad to nie wypada

Odpowiedz
Szczerze mówiąc chyba nikt nie ma weny... I tutaj apel - Bo Olcia/Rince chyba niedokładnie poczytali inne posty... Bo nagle się okazało że Joan i Atis się pojawiły. Mnie to osobiście lekko zbiło z nóg ^_^
Co prawda sposób przedstawienia śmierci Ayi był przepiękny Olcia, powtórz to ^.^
Odpowiedz
Gowno powtorz to. Nie chodzi o to ze Joan i Atis sie pojawily to byl tam najmniejszy problem, bo edytowac sam poczatek posta nie trudno. Chodzi o to ze zdupczaniom postaci mowimy nie! ;p Czyli mniej wiecej posty zostaly usuniete bo psuly postac wampira ;/. Dla mnie bez sensu bo to nie jeden user a wszyscy powinni wymyslac historie ;/

Medivh - tam byla taka ikona ->;p

anen zabijcie mi Aye
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ma ktoś wpisy z tych postów, które zostaly usunięte? Bo nie jestem w temacie i chętnie bym poczytał o co tam chodziło.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Bo właśnie o to chodzi że z daną postacią inni mogą robić co chcą oczywiście pomijając usmiercanie bez zgody twórcy danej osobistości.Mnie to nie przeszkadza że napiszecie że Ashgan został zgwałcony w lesie przez niedzwiedzia który podobno zjadł Adama ;p Po tym co teraz napisze pewnie obrzuciacie mnie pomidorami albo czymś gorszym Ale proponuje zacząć NNSO od nowa. Z nową historią, postaciami. I gdybyśmy sie zdecydowali na coś takiego to nie powinniśmy popełniać takich błędów jakie były zauważalne w aktualnej wersji Mówie tutaj o zbierzności postów i całym zagmatwaniu.
NNSO to bardzo ciekawa lektura ale powinniśmy przynajmniej zrobić z nią porządek tj. pousuwać zbierzne posty i naprostować tą całą ciekawą historie.

Odpowiedz
Hmm... Ramizes zabił smoka Rince'a i utoczył Ayi nieco krwi ;p
Przez co, bidulka, zmarła na rękach ukochanego... A on poprzysiągł mu zemstę =]

Z grubsza chodziło o to. Tak proponuję wprowadzić nową 'ciemną' postać. Żebyśmy mieli z kim walczyć... Może kolejnego z Czterech Nekromantów?
Odpowiedz
jezeli by miala byc jakakolwiek poprawa w zachowaniu (zachowaniu ? ) bleh w pisaniu .. wiadomo o co chodzi ;p w nso to mozna zaczat i w obecnym opowiadaniu.
(chociaz ja sie juz i tak na to nie pisze )
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Od nowa? Nie ma mowy! Nic nie jest zamgatane. Wszystko jest ok. Wyskok Rinca był errorem. No ale tak się zdarza. Moża zrobić spis graczy i tyle. Czego tu więcej? Osobyu te powinny piasć regularnie i konkretnie czytając poprzednie posty. Zropbienie nowego NNSO nic by nie zmieniło, gdyby kto chciał tak dawał...Trzeba kontunnować. Byle wszytko bylo pisane regularnie i ze zrozumieniem. Poza tym NNSO to nie buraczana opowieść, nie? Musi trzymac poziom. Bo to konkret a nie szajs z podwórkowaj ławy, nie? Więc nie gadać tylko brać się do pisania:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie wiem co wy chcecie. Umrzeć na rękach ukochanego to bardzo romantyczne, nieprawdaż? :>

NNSO od nowa? Nie jestem do tego przekonany.

@Fink - i tu jest problem. Czy nie sądzisz, ze temat 4 wielkich jest troszke zużyty? W NNSO panuje czasami posucha, bo nie ma świeżych pomyslów...

@Ola - a dlaczego Aya ma być zabita? :>

EDIT

@Vamp - no i popieram to w 100%


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
error bo co? -.- nie wiem czy ci teraz chodzi o to ze tam byla Atis i Joan (co jest tak strasznym problemem ze klika sie Edit i zamienia imiona, ew kasuje pare linijek ) czy moze o to ze nie lubisz elfiej krwi ? ;p
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
I say WoW!!! Ale mimo wszsytko ja proponowałbym usunięcie zbierznych postów i naprostowanie z deka wczesniejszych zdarzeń z NNSO bo jeżeli ktos czułby sie na siłach dołaczyć do nas i czytać bagatelka 17 stron (ja czytałem na szczęście tylko 13 LOL!) to historia brzydko troche wygląda z tymi błędami. Można by sprzedać tą opowieść jakiemuś studiu co produkuje gry Byłby to zaiste cikawy tytuł

O tym mówie Med

Odpowiedz
No i cholera jakie errory znowu?

@Ashgan - taaak. Tylko, że te błędy co następują ostatnio nie są jedynymi. Powiem tylko, ze np. wcięlo nam konie ( :O ) albo Markus i Xenon gdzies znikali, żeby pojawić się z powietrza


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Error był taki, że Rince nie przeczytał wcześniejszych postów. Nie mam nic do lefiej krwi. Poza tym dosyć prostacko i bez sesnowu pozabiłał kilka osób ot tak, poprostu...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
*pieni sie* error (error moje robicie jaja ;d ) chodzi o to ze mamy sie pytac vl zanim cos tapisze bo :
bo tak ;p
bo rincewind napisal ze on mnie zabil (znaczy ramadizes czy jak on tam zagryzł Aye ) a wampirowi sie nie spodobalo *bardziej sie pieni*
czyli wniosek taki ze zanim cos wymyslicie musicie sie pytac 'wlascicieli postaci' bo bedzie zle... ;/

prostacko czyli jak ? kilka czyli ja sie licze jako kilka (suuuper! ) i uwierz mi nie pomieszał az tak wiele bo jak pisalam wyzej to nie takie ku...rde trudne kliknac edit i zamienic pare imion !
i nie bez sensownie bo po prostu ja sie od dluzszego czasu nie udzielałam wiec pomyslalam ze to by dodalo ciut akcji bleh.. robcie jak chcecie
dupa ja tam ide na tv ... :]
dobranoc ..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Nie, ale żeby miało to sens, ręce i nogi. Zaraz napiszęm, żę zabiję wszystkich bo byłem głodny i juz. Ot tak. też będzie fajnie? Pisanie z najwyżej pólki normalnie. Jeśli komuś zależy na wysokim jakości NNSO takich rzeczy nie powinnien pisać, prawda? Chyba, że ktoś pisze na odwalanie roboty. MI zależy aby NNSO było czymś więcej, nizeli prostym opowiadaniem. Nie psujmy tego co tak długo budwaliście (a teraz budujemy) to jedyne o co prosze.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Sluchajcie. Proponowałbym nic nie prostować, o wszystkim zapomnieć i pisać dalej. Ja teraz napisze posta nie dlugeigo, czy będzie to wszstkim pasowalo? Nie wiem i nie obchodzi mnie to


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
LOL!!!

-------------
This post is spam!!! What for?? I don't know but fuck it.


[sorry ale nie mogłem sie powstrzymać :mrgreen: To było pierwszy i ostatni raz]

Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...