Sygnatury

Pamiętaj, dawaj bez tych "*"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Hmm, ja bym chętnie się zaopiekował wersją z Aragornem i nieumarłymi. Mógłbym ją wziąć?
Kuwetę już zakupiłem .


Odpowiedz
Kwestia no.1 Nie musicie się pytać o pozwolenie, bierzta co chceta.
Kwestia no.2 Zgłoście się do Vena to zrobi wam to ładniej/schludniej/porządniej i z rameczką.
Kwestia no.3 Tagi daje się w code wtedy można je zaprezentować bez żadnych udziwniaczy.
Odpowiedz
Ekh wiesz co polecałbym abyś zrobił?

Jeżeli masz chwilę wrzuć te obrazki użyte jako tło. Bo jeżeli Ven naprawdę weźmie się do pracy nad tym to napewno czcionke będzie chciał jakoś fajnie pozmieniać.

Na obrazki nadałbym jakieś efekty, blur, sharpen lub efekty szkła. Naświetłić bardziej pewne elementy. A z napisami jest to bardziej ograniczone ponieważ ciężko jest wydzielić layer (chyba nawet się nie da) z tekstem a sam obraz zmieniać.

Odpowiedz
Jeśli masz na myśli by je zamieścić jako psd z warstwami to nic z tego . Dlaczego? Pliki sobie wyedytowałem, zapisałem w jpg, zamieścilem na żabie i wywaliłem. Czyt. już ich nie posiadam. Dla naszego mastera odtworzenie tego co ja robiłem przez 5min. nie będzie problemem.
Odpowiedz
Wątpię krasnoludzie

Bowiem NIE DA SIĘ otrzymać wersji podstawowej obrazu gdy ten nie otrzymał owych napisów w PS2 i nie został zapisany ze specjalnymi layerami. A więc reasumując z .jpg nic nie zrobi.

Jedyne co może zrobić to zaznaczyć magic wandem napis i nałożyć efekty, a potem ogólny obraz edytować. Jednak o utworzeniu nowyego tekstu, mniejszą czcionką i w innej lokacji można zapomnieć.

Odpowiedz
Ashgan, a co ja napisałem w poprzednim poście? Napisałem, że nie mam plików z warstwami tylko jednorodne przerobione jpegi. Jeśli Ven chce coś robić to musi robić wszystko od nowa.
Odpowiedz
Hmm Ekht, a masz linka do Obrazku gimlego od ktorego zaczynałeś?

Dalej sobie poradzę

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Przecież napisał, że nie ma obrazków-matek. Poszukaj w necie, ja właśnie wertuję google z nadzieją, że znajdę zdjęcie z nieumarłymi .


Odpowiedz
Nie doczytałem, sorka

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
@ Ekh

Cytat

Dla naszego mastera odtworzenie tego co ja robiłem przez 5min. nie będzie problemem.


Chodziło mi konkretnie o naprostowanie tych słów. I wyjaśnienie że z samym .jpg Ven nic nie zdziała.

Sry. za ot. Już się zamykam

Odpowiedz
Tu nie ma co prostować Ash, po prostu nie zrozumiałeś mojego skrótu myślowego. To, że ze 'spłaszczonymi' warstwami nic nie da się sensownego zrobic to ja wiem od kilku ładnych latek Chodziło mi o to, że jako master będzie sam sobie musiał poszukać obrazków.

Obrazki wyciągnałem z LoTRa własnymi ręcoma, mogę to zrobić jeszcze raz:



Odpowiedz
Mnie się podoba obecna sygnatura Ektha i ciekawe, czy ktoś kliknał na
"A może czas najwyższy na KLIK?"

Mam pytanie - czy sygnatura może zawierać jakieś większe animacje?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jeżeli ktoś chociaż trochę myśli przeczyta deskrypcję do tego KLIKU na dole po lewej stronie w wyszukiwarce.

Swoją drogą kiedyś Ekh miał ciekawszego syga. Ten krasnolud albo Wielki czerwony guzik był ładniejszy


Nie ma ograniczeń na sygi. Może ale byleby nie cos rozwalającego layout na forum

Odpowiedz
Dzięki krasnoludzie ze zamieściłeś te surowe obrazki

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Sun, 13 May 2007 - 01:34 napisał

Ja kliknąłem kiedyś

[post="64593"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Med - możesz głosować codziennie, a każdego pierwszego dnia miesiąca ranking się resetuje


Omg zagubiłem się i myślałem, że to o rankingu Fae... Co ta gra ze mnie robi
Odpowiedz
W maju już raczej nie mamy szans... W czerwcu zaklikam ich na śmierć


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Pod Somosierrą też mówili, że nie mają szans... Użytkownik klika, bogowie głosy liczą.
Odpowiedz
Tak czytałem wiadomości prywatne napisane przed dwu laty i popatrzcie co znalazłem:



To wpierwszy sig, który zrobiłem w Photoshopie.

Swoją drogą uważam iż ten obraz z duchami i jakimś fajnym napisem wyglądałby najciekawiej

Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...