Sygnatury

Mhm, jeszcze była taka wersja...



...bardziej mi odpowiadająca
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja mam taką jak niżej. Zrobiłem ją w Paincie
A tą z komandosem ściągnąłem ze stronki jakiejś
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Sun, 13 May 2007 - 01:34 napisał

Ja kliknąłem kiedyś

[post="64593"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Boshe

A co daje nam ten ranking? Poza zwyrodnieniem stawów od ciągłego klikania myszką


Moją sygnaturkę zrobiłem dla Favara - prawda, że ładna?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Moja sygnaturka to dzieło Ven'Diego, dopieszczona lekko przez Ekheliona. Teraz pozostaje wam tylko klikać . A panom należy się zimny browarek .


Odpowiedz
"Dopieszczone" heheh bardziej by tu pasowało określenie szturchnięte.
Od kontrast powiększony
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dobra dobra, nie marudź tylko pij .


Odpowiedz
Tylko czemu w "Pośpiesz się, a unikniesz kolejek" - "Po" jest inną czcionką od reszty?

Domyślam się, że ta czcionka nie miała polskich znaków i od "ś" idzie normalnym Arialem

...wiem wiem, czepiam się
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Csiii Jakób bo cie mastah szturchnie. (i nie, wcale to nie był tylko kontrast tylko coś jeszcze - coś co taki pro powinien zrobić bez przypominania )
Odpowiedz
Hmm, a wiecie że nawet tego nie zauważyłem? Ale nie wiem co jest tego przyczyna, w życiu nie miałem z photoshopem do czynienia


Odpowiedz

Użytkownik Ven'Diego dnia Sun, 13 May 2007 - 20:09 napisał

Od kontrast powiększony

[post="64748"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ostatnio w swoich postach używasz "od". Nie powinno być np. "Ot, kontrast powiększony"? Denerwuje mnie, jak moderator takie błędy wali.

Cytat

od
1. «przyimek wprowadzający określenie miejsca, od którego oddala się dana rzecz lub osoba, np. Goście wstali od stołu., lub z którego dochodzi dane zjawisko, np. Zimny wiatr wiał od morza.»
2. «przyimek wprowadzający nazwę strony lub miejsca, względem których określane jest położenie danego obiektu, np. Ręczniki leżą na drugiej półce od dołu.»
3. «przyimek wprowadzający nazwę obiektu, od którego dana rzecz jest oddzielana lub oddzielona, np. Odklejała znaczki od kopert.»
4. «przyimek wprowadzający nazwę osoby, od której pochodzi to, o czym jest mowa, np. Pieniądze pożyczyła od ojca.»
5. «przyimek wprowadzający określenie czasu, w którym zaczął mieć miejsce dany stan rzeczy, np. Była od świtu na nogach.»
6. «przyimek wprowadzający określenie dolnej granicy czegoś, np. Mieszkanie było zastawione książkami od podłogi po sufit.»
7. «przyimek wprowadzający określenie przyczyny danego zjawiska, np. Buty miał mokre od rosy.»
8. «przyimek poprzedzający nazwę osoby, rzeczy lub zjawiska, z którymi ktoś chce uniknąć kontaktu, np. Zasłaniała twarz od słońca.»
9. «przyimek łączący dwa rzeczowniki, z których pierwszy nazywa część danej całości, np. Wyprasuj kołnierzyk od bluzki., przedmiot zabezpieczający przed danym zjawiskiem, np. Weź proszek od bólu głowy., lub przedmiot używany w danych sytuacjach, np. Garnitur od ślubu.»
10. «przyimek łączący nazwę osoby z określeniem jej specjalności, np. Firma zatrudni specjalistę od komputerów.»
11. «przyimek łączący dwa człony konstrukcji porównawczej dotyczącej stopnia nasilenia danej cechy, np. Ta praca była trudniejsza od poprzedniej.»
12. «przyimek wprowadzający określenie podstawy obliczania jakiejś wielkości, np. W redakcji płacono mu od wiersza lub od arkusza.»
13. pot. «przyimek przyłączający wyrazy i wyrażenia służące wymyślaniu komuś, np. Nawyzywała go od łajdaków.»


Cytat

ot pot. «partykuła poprzedzająca składnik zdania odnoszący się do czegoś, co mówiący uważa za zwyczajne lub nieistotne, np. Odwiedziłem wczoraj dziadka, ot tak sobie, żeby pogadać


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Hmm, a może ktoś pobawi się z moją sygnaturką i bananem? Był bym wdzięczny bo możliwości moje jak i painta są ograniczone
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Verthogh, zaczynasz bawić się w moda!? Są na to paragrafy.
Powinieneś dostać % za OT (pisałem ci upomnienie) i za udawanie moda. Następny wybryk i procent.

Ekht, nie udawaj jakiegośtam niby extra wypasionego w kosmos skrywacza boskich tajemnic. Może zmieniłeś jakiś tam pixel czy cuś, ale to mało ważne.

Co do Czcionki, to jest to po prostu jej wina. Po prostu o jest mniejsze od reszty.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Extra boska tajemnica nazywa się suwaczek saturation oraz maskowanie warstwy. I jak sobie porównasz te dwie wersje to od razu przyznasz, że należało to zrobić .

A dlaczego jedno o jest takie, a drugie inne skoro to ta sama czcionka?
Odpowiedz
Hmmmm ciekawe, jakiś błąd się wkradł? x]

UWAGA! Jeśli chcecie jakieś sygny, to walcie Do Ekhta, bo to pan i władca sygn! Taa
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Hmmmm ciekawe, jakiś błąd się wkradł? x]

UWAGA! Jeśli chcecie jakieś sygny, to walcie Do Ekhta, bo to pan i władca sygn! Taa


Zapomniałem dać tego " "
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Użytkownik Ven'Diego dnia Sun, 13 May 2007 - 21:53 napisał

Hmmmm ciekawe, jakiś błąd się wkradł? x]

[post="64772"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ven, jak już mówiłem, czcionka którą używałeś nie miała polskich znaków i po wpisaniu "ś" program sam automatycznie zmienił ją na domyślną... cała filozofia
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nie zgodzę się. Ponieważ jeśli czcionka nie ma polskich znaków, to zamiast nich, robią się takie prostokąciki.

@DOWN

Mi nie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mi się zmienia na domyślną czcionkę
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...