Sygnatury

Enyłej, lepiej teraz to wygląda? (I mean, sygnatura i avatar)
Odpowiedz
Mnie tam się podoba. Lepiej niż wcześniej

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
@ Wasabi

Zależy w którym. Bo Garret ma jedno oko mechaniczne więc mu to rybka
Odpowiedz
Ja zdecydowanie bardziej gustuje w sigach robionych na wzór szarości miasta z czarnymi brushowymi dodatkami i efektem sharpen. Na chwilę obecną nie pamiętam do końca jak się nazywał ten styl artystczny.

Jednak coś takiego zdobyłoby u mnie większe uznanie niż twój obecny sig Ven

Odpowiedz
a mi się tam sygnatura Ven'a podoba ; ] ...

co z tego że różowy? widać że zastosował fajne efekty, rozymcia i trochę nad tym posiedział ; P a ile to już jego sprawa ;]

teraz to atis, a nie ven, ma dziwną sygnaturke xD
Odpowiedz
Masz coś do Mastera? Masz coś do mnie.
Że niby jak dziwna? Przedstawia to samo co avatar. To wycinek z tapety. Co więcej chcesz. Przynajmniej pasuje do siebie.
Odpowiedz
A tam... Czym wy się chwalicie... Spójrzcie na majstersztyk jaki mi zrobił Ven
Rzeczowy, prawdziwy, konkretny napis wyrażający wszystko i nawet więcej na przyjemnym tle

Przy okazji możecie zagłosować
Odpowiedz
Z FAerunu, ale dokładniej skąd się wzięła to nie wiem
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Musisz popracować nad Marketingiem przez duże M Saimar:P

Napis powinien być krótki, czytelny i zachęcający do naciśnięcia, zapadajacy w pamięć. Jeśli chcesz skłonić kogoś do zagłosowania powinieneć go jakoś zaskoczyć/rozbawić/zaciekawić, a nie dawać opowiadanie do czytania. Nie wspominając już o tym, że nikt się nie domyśli, że pod nim kryje się link do głosowania.



To takie luźne propozycje. Można by bardziej je dopracować.
Odpowiedz
Lol... pomysły ciekawe, nie powiem

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Ciekawe to obraza dla niektórych, ale w sumie są też powieleniem... Hmmm pomyślę pomyśle - bo co racja to racja Ekh!

[Dodano po chwili]

A można tak zrobić by one się przeplatały? W sensie zmieniały co kilka sekund? Czy to niezbyt tak ten tego (mówi jak ciemny w tej sprawie - bo taki jest).
Odpowiedz
Dodałem kliki do dwoch wcześniejszych.





[Dodano po chwili]

Trzeba by zrobić z tego gifa i tyle. Kaczke, dwie propagandy i piłe można by zrobić w jakieś 5min (tak by sie zmieniały) bo sa podobnych rozmiarów.
Odpowiedz
Rozumiem, iż mogę którąś sobie "przyswoić" ;> Albo zmieniać je co jakiś czas na bazie zaprezentowanych?... ;>
Odpowiedz
To z Gimlim podoba mi się najbardziej

Uważam że jest świetne

[Dodano po chwili]

Mógłbym wstawić go do podpisu?

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Dobrze... jaki to link i jak go umieścić ?

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Dzięki wielkie Ven... i tobie Ekht też

[Dodano po chwili]

Jak wrócę, to wrzucę

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...