Sesja Krixa

Niestety moment, jaki potrzebowałeś na zorientowanie się, że dziewczyna dostała nożem w gardło prawdopodobnie wystarczył, by zabójca przynajmniej się odwrócił. Trzymając jeszcze dziewczynę w ramionach zdało ci się, że widzisz kogoś szybko poruszające się po drugiej stronie sali, w poprzek parkietu. Jednakże tańczący ludzie skutecznie ci zasłaniali. Musiałeś najpierw położyć ciało dziewczyny na ziemi, by móc ruszyć za celem. Osoby na około zaczęły patrzeć, co się stało.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Wezwijcie pomoc! BEN! Bal'kavi! Chłopaki! Zabezpieczcie teren nikt nie może wyjść!- Mimo wszystko muszę go namierzyć. Jest nas tu kilku, wybrał zły dzień na atak. Ruszam tam gdzie zdaje mi się, że mógł udać się napastnik. -Z drogi!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Twoi kumple w końcu zobaczyli, że coś się dzieje i zaczęli biec w twoją stronę. Ty natomiast ruszyłeś w kierunku, w którym biegł podejrzany. Wydawało ci się, że jest średniego wzrostu, więc nie ułatwi ci to teraz poszukiwań. Zgubiłeś go niestety z oczu, a migające światło i tańczące tłumy ludzi jeszcze bardziej wszystko utrudniają. Jednakże ty jesteś snajperem, twoją robotą jest dostrzeganie i namierzanie różnych rzeczy. Dlatego jesteś prawie pewien, że zobaczyłeś uciekającego kilka metrów przed tobą. Przeciskał się przez tłum. Mignął ci, lecz znowu go nie widzisz.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Stary ogarnij się. Nie są to gorsze warunki niż w jakich walczyłeś. Nie możesz złapać? Napierz. Zapamiętaj jak najwięcej szczegółów. Rasę, kolor ubiór, cechy które wyróżnią go. Nie teraz to później zaliczy wiązkę w głowę. Wypalę mu z głowy rzucanie do ludzi nożem. Tak czy inaczej muszę się przebić przez tych ludzi. -Z drogi!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Przeciskałeś się przez tłum i przez tę chwilę migała ci przed tobą sylwetka uciekającego. Był trochę niższy od ciebie, ubrany na czarno, z czarnymi włosami zasłaniającymi głowę. Nie byłeś pewien, czy to człowiek, ale prawdopodobnie był to mężczyzna.
Gdy przebiegłeś przez tłum, nie mogłeś go dojrzeć. Przed tobą natomiast były wejścia do kilku VIP-roomów.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Próbuje sobie przypomnieć czy miały inne wyjścia. Okna odpadają jesteśmy pod ziemią. Przy okazji patrzę gdzie reszta chłopaków. Sam nie właduję się bo skubaniec mi jeszcze zwieje. Kurcze! Były tam jeszcze jakieś wyjścia?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
W VIP-roomie, w którym ty byłeś znajdowały się jeszcze jedne drzwi. Jednakże teraz byłeś w innej części sali. Nie wiedziałeś, czy to tylko pokoiki, czy jakieś większe sale z wyjściami. Przed sobą miałeś cztery VIP-roomy, z czego jeden był tylko małym, obudowanym pokoikiem, w którym lizała się jakaś para. Pozostałe trzy były większe.
Chłopaki byli obok ciebie. Bal'kavi właśnie dobiegł do ciebie i zaczął się rozglądać uważnie. Ben dopiero nadbiega, krzycząc "Co się dzieje?!".
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Ktoś rzucił nożem. Chyba we mnie. Oberwała jakaś dziewczyna, a gość uciekł tu. Wchodzimy każdy do jednego? Nie wiem czy jest uzbrojony bardziej.-Mówiąc to zbliżam się już do najbliższych drzwi. Dość ostrożnie i do boku, tak by nie dostać promieniem blastera przez nie albo gdy je otworzę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Podzieliliście się automatycznie na 3 ekipy, ty podszedłeś do jednego z boksów. Gdy zajrzałeś do środka, zobaczyłeś jakiegoś rodianina, któremu robiły dobrze dwie rodianki, a także jakąś parę wciągającą coś białego z blatu stołu. Z lewej w środku były także drewniane, zamykane na klamkę drzwi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tu nie wszedł. Nie ważne jakby był dobry to nie dałby rady im nie przerwać. Jeśli by tylko przebiegł to i tak na chwilę by przerwali. Minęło za mało czasu. Musi być dalej. Przymykam drzwi i kiwam do reszty, że to nie tu. Czekam co u nich.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Przeszedłeś obok, Bal'kavi zaglądał do środka i właśnie się cofnął, gdy podszedłeś.
- W środku nikogo, są też drzwi! - krzyknął. Już się zbieraliście, ale Ben pokazał, że obok także mógł pójść. Pokoiki wyglądały identycznie, więc wybór był dość losowy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Idę na lewo. Staram się być cicho bo nie mam ochoty w ładować się komuś pod blaster. Wskazuje chłopakom by szli na prawo.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Poszliście we dwóch z Bal'kavim w drzwi, które znajdowały się wewnątrz pokoiku. Gdy wyjrzeliście przez okienko na środku, mogliście tylko dostrzec słabo oświetlony korytarz z szeregiem drzwi po bokach, zakręcający po kilkunastu metrach. Nikogo nie widać, ani nie słychać, zwłaszcza z powodu hałasu dobiegającego z sali.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Kurna, co teraz? Szukamy?- Za mało nas. Nie jesteśmy też policją. Nie możemy dopuścić by to stało się incydentem jeśli zaraz zrobi się większą burdą. Trzeba będzie liczyć na to, że później skubaniec wypłynie. -To nie ma sensu. Wracamy na salę. Policja pewnie już przybyła. Trzeba z nimi wszystko wyjaśnić. Zbieramy się.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wróciliście na salę. W miejscu wypadku było pewne zamieszanie i ruch. Widać ciało próbowano omijać do przybycia przedstawicieli władz. Jednakże nikogo nadal nie było. Myślałeś, że może wybuchnąć panika, lecz nic takiego się nie stało. Widocznie ludzie byli przyzwyczajeni, że incydenty się zdarzają. Gdy podszedłeś na pewna odległość do ciała, przyjrzałeś się jeszcze nożowi. Zauważyłeś jakieś wzory na rękojeści, które jednakże nic ci nie mówiły.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Muszę zapamiętać jak najwięcej szczegółów tego wzoru. Później spróbuje go odtworzyć. -Chłopaki spróbujcie się popytać tak dyskretnie, jak wyglądał napastnik. Ja widziałem średniego gościa w ciemnych włosach. Prawdopodobnie człowieka. Rzucał z tamtego miejsca.- Wskazuje im kierunek i sam podchodzę bliżej. -Przepraszam czy jest już Policja? Czy ktoś widział kto to zrobił?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Niektórzy popatrzyli się na ciebie dziwnie.
- Policja? Tutaj nie przychodzą. Porządkiem zajmują się ochroniarze. - odpowiedział ci ktoś.
Oddział rozszedł się po sali, by zdobyć więcej informacji. Ty natomiast zacząłeś przyglądać się rękojeści noża. Były na niej promieniste, gęste wzory, przypominające odbłyski światła od szkła. Tak ci się w każdym razie wydawało. Promienistych wzorów było kilka, rozmieszczonych losowo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Co to za miejsce? Jakaś biedna dziewczyna zginęła i pewnie podrzucą ją pod jakiś most. A na tej planecie to oznacza, że nigdy jej nie znajdą. Sam idę się rozejrzeć. Może Melanil gdzieś tu jest albo ktoś z tamtego viproomu. Chwilę ich poszukam jak się nie uda to zbieram chłopaków i do bazy. Trzeba będzie pogadać z szefem.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Nie znalazłeś nikogo z tych, co siedzieli w VIProomie.Podszedłeś nawet do niego, ale cię nie wpuszczono. Z zewnątrz niestety nie było nic widać.
Zaczęliście się zbierać oddziałem koło baru. Chłopakom nie udało się wiele więcej ustalić co do wyglądu zabójcy. Popytali trochę gości, którzy wiedzieli o co chodzi i udało im się potwierdzić, że biegnący był ludzkim mężczyzną, około metra siedemdziesięciu wzrostu, śniadej cery i chyba krótką, czarną brodą. Wiele więcej szczegółów w ciemności widać nie było, mężczyzna szybko wbiegł do VIProomu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Dobra, nie mamy wyboru i wracamy. Raport biorę na siebie.-Mówię dość podłamanym głosem bo nie ma z czego się cieszyć. Chcę by ekipa mogła się pobawić a tu nie dość, że się wykosztowali to jeszcze jakaś gwardia i nożownik. Mam tylko nadzieje, że nie sith bo już przegrałem zakłady. -Jeszcze następna kolejka na mój koszt. Jakoś się zrekompensuje.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Sesja SW

Sesja Krixa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...