Kresselack

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia poniedziałek, 5 lipca 2010, 16:39 napisał

Jestem nie usatysa... usytasy... pff ;p Niezadowolony.

W woli ścisłości nie usatysfakcjonowany. Powtórze pytanie: jaka jest twoja ulubiona gra i czy to właśnie w Częstochowie nie znajduje się główna przekaźnia radia maryja?
Odpowiedz
O, a jak często miewasz katar i jak często obcinasz paznokcie u stóp? Dbasz o dłonie? Umiesz i lubisz stać na głowie?
Odpowiedz
...

Kontynuując: Czy uważasz, że siekiera jest właściwym narzędziem do golenia okolic bikini i na podstawie jakich przeżyć i doświadczeń motywujesz swoją opinię?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Cytat

W woli ścisłości nie usatysfakcjonowany.


Nie w woli, tylko w gwoli. I wiem, jak się pisze usatysfakcjonowany, nawiązywałem do tego.

Cytat

Powtórze pytanie: jaka jest twoja ulubiona gra i czy to właśnie w Częstochowie nie znajduje się główna przekaźnia radia maryja?


Przepraszam, nie dojrzałem. O grach jest w innym temacie. I nie ma czegoś takiego jak 'przekaźnia'. Wiem, że katolickie radio Fiat jest tworem częstochowskim.

Cytat

O, a jak często miewasz katar i jak często obcinasz paznokcie u stóp? Dbasz o dłonie? Umiesz i lubisz stać na głowie?


Lekki katar to prawie na okrągło. Jestem podatny na przeziębienia i mam małą alergię na nie wiadomo co (testów dawno nie robiłem). Nigdy nie liczyłem dni od jednego obcinania paznokci do drugiego, ale chyba nigdy nie miałem szponów ;p Dłonie smaruję kremem Neutrogena, manicure nigdy nie robiłem. Umiem stać na głowie i bardzo to lubię, o ile nie jest to po jedzeniu. Czasami czytam książki stojąc na głowie, ale bywają z tym problemy, bo niekiedy czuję się, jakby moja głowa miała eksplodować, nabrzmiała krwią.

Cytat

Kontynuując: Czy uważasz, że siekiera jest właściwym narzędziem do golenia okolic bikini i na podstawie jakich przeżyć i doświadczeń motywujesz swoją opinię?


Piłeś coś? ;p
Odpowiedz
Krecho, ale to dobre pytanie Doskonałe wręcz, i wnóż
Odpowiedz
Kresselack czy masz konto na youtube?
Odpowiedz
Tak, mam konto na youtube. A na pytanie eimyra nie wiem, jak odpowiedzieć. Muszę się zastanowić i przeanalizować wszystkie moje doświadczenia.

[Dodano po 17 godzinach]

eimyr, masz może jakieś pytanie pomocnicze? ;p
Odpowiedz
Kress co lubisz w Częstochowie?
Odpowiedz
Lubię to, że nie da się w niej zgubić. Lubię stare kamieniczki, w których można sobie tak po prostu stanąć i się rozglądać. Lubię to, że wszędzie jest zielono. Lubię Aleje Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza odkąd w trzeciej, tej prowadząca pod Jasną Górę, ograniczono ruch - przyjemnie jest sobie tak spacerować, zwłaszcza że na wyciągnięcie reki masz lodziarnie, kawiarnie, knajpki. Lubię dzielnicę Tysiąclecia, ponieważ kojarzy mi się z wczesnym dzieciństwem, jako że mieszkają tam dziadkowie, których kiedyś bardzo często odwiedzałem. Lubię miejsce, w którym mieszkam, ponieważ jest spokojne, ciche i ma w pobliżu wszystko, czego potrzeba. Lubię targi rolnicze i budowlane, które zajmują zwykle całą trzecią Aleję N.M.P. i wyglądają fantastycznie.
Odpowiedz
A co myślisz o wszystkich turystach i pielgrzymach, którzy przybywają na Jasną Górę?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przeważnie są hałaśliwi jak cholera, ale skoro mają po co tu przychodzić, to niech przychodzą. Nie mają zbyt dużego wpływu na moje życie.
Odpowiedz
A czy Częstochowa jest naprawde takim bardzo religijnym miastem?
Odpowiedz
Nie wiem, skąd wziąłeś taki pogląd, mógłbyś zdradzić? To, że nazywa się ją duchową stolicą Polski i znajduje się w niej sanktuarium, do którego ściągają wierni z całego świata, nie znaczy wcale, że każdy Częstochowianin chodzi na kolanach, pada codziennie krzyżem przed Obrazem i wita się "Niech będzie pochwalony". Tak jak wszędzie, tak i tutaj są ludzie bardziej i mniej pobożni. A dla rodowitych mieszkańców Jasna Góra staje się widokiem tak rutynowym, że traci w pewnym stopniu swoje znaczenie religijne. Mnie osobiście interesuje bardziej ze względów historycznych, niż jako obiekt adoracji.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wtorek, 6 lipca 2010, 12:33 napisał

Nie wiem, skąd wziąłeś taki pogląd, mógłbyś zdradzić? To, że nazywa się ją duchową stolicą Polski i znajduje się w niej sanktuarium, do którego ściągają wierni z całego świata, nie znaczy wcale, że każdy Częstochowianin chodzi na kolanach, pada codziennie krzyżem przed Obrazem i wita się "Niech będzie pochwalony". Tak jak wszędzie, tak i tutaj są ludzie bardziej i mniej pobożni. A dla rodowitych mieszkańców Jasna Góra staje się widokiem tak rutynowym, że traci w pewnym stopniu swoje znaczenie religijne. Mnie osobiście interesuje bardziej ze względów historycznych, niż jako obiekt adoracji.

Przepraszam chce tylko złamać stereotyp.
Gdzie byś pojechał na wakacje?
Odpowiedz
Najlepiej w zimne, mokre miejsce, ponieważ w Polsce mam wystarczająco dużo słońca Może Islandia, Norwegia albo Kanada. Ewentualnie gdzieś w Andy, w poszukiwaniu śladów kultury inkaskiej. Tak zwanych ciepłych krajów nie lubię, w tropikach są pająki i nieznośne owady, poza tym wolę wędrować niż wygrzewać się na plaży.
Odpowiedz
No to lecimy dalej: Czy rozwarzałeś zmiane religii?
Odpowiedz
Na poważnie nie rozwaŻałem. Moja religijność podchodzi pod agnostycyzm teistyczny. Co prawda podobają mi się niektóre formy praktyki duchowej z religii wschodnich, ale nie myślałem na serio o zmianie religii.

Wyprzedzając dalsze pytanie, te formy to na przykład modlitwa na japa mala. Nie praktykuję jej, aczkolwiek często podśpiewuję maha mantrę, bo zauważyłem, że to w jakiś sposób mnie uspokaja. Od jakiegoś czasu próbuję też medytować, ale za mało o tym na razie wiem, żeby osiągnąć upragniony efekt.
Odpowiedz
Co cię skłoniło do zalogowania się na gexe.pl?
Odpowiedz
Jeśli dobrze pamiętam, to chęć złożenia podania o rasę na Faerunie.
Odpowiedz
Ok, morton, będziem Cię na wywiady posyłać, w ramach dręczyciela oczywiście

A do właściciela tematu, żeby nie było, że spamuję: jak się dziś czujesz >_
Odpowiedz
← Użytkownicy

Kresselack - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...