[MUZYKA] Linki godne polecenia

Hit the Road Jack jest świetne. Słyszałeś wersję Acid Drinkers?


Girls Just Want To Have Fun!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Teraz już tak

Ostatnio łapię się na tym, że coraz częściej z ciekawości słucham jakichś dziwnych (nie chcę tu użyć bardziej dosadnego przymiotnika), młodych gatunków. Była Gabba i jej podobne naparzanki, ale jakieś parę miesięcy temu odkryłem nową ewolucję reggaetonu. Moombahton! x) I jak klasycznego reggaetonu nie trawię, tak nowoczesne brzmienie tej dziwnej mutacji podoba mi się coraz bardziej...

Można obadać:

Sazon Booya - Secret Heart
Odpowiedz
A ja sobie pozwolę polecić najnowszy kawałek mojego ulubionego składu tworzącego rap w Polsce - Trzeciego Wymiaru. Jest to singiel z nadchodzącej, czwartej już, płyty zespołu, o której niestety nie wiemy prawie nic. Jedyne co wiadomo, to to, że premiera nastąpi pod koniec kwietnia, a preorder ruszy w połowie miesiąca. Wiem, że rap nie jest jakoś popularny na tym forum, ale mam nadzieję, że mnie nie zhejtujecie .
TRZECI WYMIAR - TA SAMA GRA
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wybieraniec dnia sobota, 31 marca 2012, 11:57 napisał

Wiem, że rap nie jest jakoś popularny na tym forum, ale mam nadzieję, że mnie nie zhejtujecie .
TRZECI WYMIAR - TA SAMA GRA


Trzeci Wymiar to jedna z tych bardzo niewielu grup rapowych, których utwory znam i uważam za całkiem niezłe. Więc masz szczęście!
Co do samego utworu - w porządku, choć zdarzały im się, moim zdaniem, lepsze.

A żeby nie było, że spamuję, coś z nieco innej beczki (chyba nie wstawiałem):

Hedningarna - SkrauTvål
Odpowiedz
Z góry proszę aby mnie nie bić. Dzisiaj w sieci znalazłem fajny cover piosenki z repertuaru Rihanny "We found love" w wykonaniu Coldplay
Proszę : http://www.youtube.co...?v=VnVVqLOEysk

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Antyfani rapu proszeni są o niezwracanie uwagi na ten post

Wczoraj ukazała się Dolina Klaunoow - czwarta płyta polskiego trio raperów - Trzeciego Wymiaru. Po kilkukrotnym przesłuchaniu płyty stwierdzam, że po raz kolejny 3W wydało świetną płytę, która wg mnie zostanie najlepszą płyta w kategorii rap w tym roku. Płyta zawiera 16 utworów w tym Intro i Outro, daje to łącznie ponad godzinę rapu na najwyższym poziomie. 3W znów pokazuje, że ich flow jest jednym z najlepszych w Polsce (a nawet najlepszym). Grupa szczególnie pokazuje to w kawałku "Dostosowany 2", w którym udzielił się także Ras Luta, artysta siedzący bardziej w reggae. Kolejnym ciekawym kawałkiem jest drugi na liście "Wywiad". Od początku marca fani mogli zadawać pytania na Facebookowym profilu Trzeciego Wymiaru. Panowie odpowiedzieli na najciekawsze za pomocą swojego niezwykłego stylu - odpowiedzią na każde wybrane przez nich pytanie jest 4-wersowa zwrotka, która zawiera... nawet 16 rymów. Niestety nie znamy poszczególnych pytań, ale to nie jest jakąś większą przeszkodą. Bity z utworów także są na najwyższym poziomie, tworzył je m.in. DJ Creon, który współpracuje z Trzecim Wymiarem od początku ich kariery na polskiej scenie hip-hopowej.
Nie będę tu się więcej rozpisywał, bo jeśli ktoś słucha rapu zainteresuje się płytą, a jeśli ktoś rapu nie trawi, to potraktuje tę płytę jako kolejne lamenty dzieci, które przeżywają jakie to życie na blokowisku jest trudne.

Link do oficjalnego odsłuchu płyty na YouTube: http://www.youtube.co...5&feature=plcp
3 track jest oznaczony jako film prywatny, przynajmniej u mnie tak jest. Oto link do klipu z tego filmu: http://www.youtube.co...?v=F-NUJAktJEs
Odpowiedz
Ja tam na muzyce zbytnio się nie znam, ale mogę polecić wam stronkę jednego z moich ulubionych kompozytorów:
Kilk
Odpowiedz
A ostatnio usłyszałem ten utwór w jednym z programów muzycznych i przypadł mi do gustu
Klyk
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...