[MUZYKA] Linki godne polecenia

Skrillex skradł moje uszy ... szaleję.

Skrillex: Bangarang

[Dodano po dobie]

Lana Del Rey: Ride
Nie spodziewałem się, że klip zrobi na mnie takie wrażenie. Może to jakieś sugestywne, ale "live fast, die young, be wild and have fun" to moje motto od gimnazjum. Chciałbym zobaczyć film w tym stylu.
Odpowiedz


Nuff' said.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ech... Jak niewiele wiesz, Lionelu...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia piątek, 9 listopada 2012, 20:07 napisał



Nie będę pieprzył, że Pezet się sprzedał, bo to mnie nie obchodzi, niech robi co chce, byle żeby jego muzyka nadal była dobra. Ale Radio Pezet to jak dla mnie niewypał, teksty są w miarę ok, ale te bity to istny Armageddon. "Historie z sąsiedztwa" z Onarem nadal na propsie.
Odpowiedz
Sabaton jest kiczowaty straszliwie
Odpowiedz
Ech, jak to przyjemnie słuchać podczas "roboty" na gexe radia internetowego, bo często przewijają się utwory, które przypominają stare, dobre czasy, kiedy nie miało się pryszczy*

Limp Bizkit - Rollin

* To w ogóle takie czasy były? xD
Odpowiedz
Były, ludzie tym żyły

A teraz zupełnie inne klimaty - banjo wymiata, tekst również:

Little Lion Man

W następnej kolejności będę Was raczył wybornym, wytrawnym bluesem, którym sam regularnie upajam się do nieprzytomności.

[Dodano po 8 dniach]

Jako się rzekło, zaczynamy od totalnego mistrzostwa świata:

Breakout - Modlitwa
Odpowiedz


Cała płyta mi się ostatnio srodze wkręciła.
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...