Rangi forumowe

Mnie pasuje Co do bosmana czy pierwszego oficera - [edit] wybrałem jednak pierwszego oficera. Jak nie będzie więcej komentarzy wrzucę do warsztatu. A to kolejna klasa - szaman voodoo.


Klasa: Szaman voodoo (Laleczki od dawna cię fascynowały...)

* Lalkarz - kolekcjonujesz lalki, robisz przedstawienia, ale nie spełnia to twych ambicji. Pragniesz więcej, a ciekawość pcha cię do przodu krętą drogą, najeżoną tajemnicami...

* Igrający z voodoo - ciekawość zwyciężyła. Z szatańskim uśmieszkiem stawiasz swoje pierwsze kroki w voodoo.

* Rzucający żabami - zdobywasz upragnioną przez ciebie moc - rzucanie żabami! Bawi cię oryginalność i wyjątkowość tego czaru. Druid, czarodziej czy mag takiego nie wykona.

* Marionetkarz - opanowujesz moce związane z laleczkami voodoo.

* Mściciel - zemsta jest słodka. Nawet nie podejrzewasz, jak voodoo cię zmieniło. Uporczywego sąsiada, który działał ci na nerwy, umiejętnie zabijasz, dzięki swoim mocom. To była twoja pierwsza ofiara. Pierwsza, lecz nie ostatnia...

* Sadysta - zabijasz dla czystej przyjemności, jednak nawet nie podejrzewasz, jak kapryśna bywa magia voodoo. Już niedługo, jeszcze jedna ofiara, a wkrótce nastąpi w tobie kolejna zmiana.

* Kompletny szaleniec - ogarnia cię szaleństwo. Nie możesz się jemu sprzeciwiać, musisz je przyjąć. W przeciwnym wypadku zginiesz. Taka jest kara za wiedzę i moc.

* Tańczący z voodoo - zrozumiałeś istotę voodoo, opanowujesz ją całkiem dobrze. Nie zabijasz już, uważasz, że zaburza to harmonię świata.

* Rozmawiający z duchami - posiadasz wielką wiedzę na temat życia duchów i sposobów kontaktowania się z nimi.

* Szaman plemienny - po długiej wędrówce znalazłeś plemię, które zdecydowało się mianować cię swoim szamanem.

* Duchowy przewodnik - śmierć nigdy nie była dla ciebie przeszkodą w rozmowie z duchami. Teraz jednak osiągnąłeś całkiem nowy poziom wtajemniczenia, ginąc i zostając na ziemi w postaci ducha.

+ Pan śmierci - po tym, jak przechytrzyłeś śmierć, nikt chyba nie podejrzewał, że nad nią zawładniesz. Każdy drży przez twą potęgą, bo wie, że na twoje skinienie palca, może zginąć z męczarniach.

- Zdziecinniały staruszek - coś poszło źle. Bardzo źle! Zamiast odkrywać kolejne arkana magii voodoo, stałeś się zdziecinniałym staruszkiem.

[Dodano po dobie]

Żadnych obiekcji?
Odpowiedz
Zmieniłem Króla szamanów na Duchowego przewodnika, a Ducha szamana na Pana śmierci

[Dodano po 2 dniach]

Dobra, to lojalnie informuję, że jutro wrzucam rangi do warsztatu
Odpowiedz
Trochę spamu ? A może da radę coś z tego poskładać...
Klasa Wojownik (albo co tam kto chce)
Grupa Piekło (i zrobi się ciepło)
Szyderca (to gadanie o pokorze i miłości to jakieś brednie, mówisz jak myślisz, proste nie?)
Satanista (odkrywasz że etyka, dobroczynność i miłość nie pasują do rzeczywistości, przecierz od zawsze silny zjadał słabego i tyle, teraz już wiesz kto naprawdę rządzi światem )
Opętany (słyszysz szepty, głosy w ciemności, czujesz siłę budzącą się w tobie ... co się dzieje ? I czemu wszyscy uciekają ?)
Adept pentagramu (objawiono ci symbol, musisz odkryć tajemnicę ; krąg - tarcza, na czterech rogach żywioły, na piątym dusza ... co jeszcze ?)
Mieszkaniec piekła (stało się, wyzwoliłeś się z okowów ciała, a z tym wiecznym cierpieniem w piekle to jakaś ściema była ... żeby się jeszcze piętro niżej tak nie darli, przecież spać nie idzie )
Kat ( no tak, przecież coś trzeba robić; ale lepiej bić niż być bitym - tak to sobie tłumacz )
Wojownik szarańczy (osiągasz wyższy stopień okrucieństwa, nie znasz litości, pora to wykorzystać w walce ze śmiertelnikami. Bramy piekieł otwarły się...)
Rycerz piekieł ( twoja moc rośnie, umiejętności bojowe również, z powodzeniem walczysz nawet z aniołami, stajesz się Rycerzem piekieł - wyrokiem Pana Ciemności )
Dowódca kohorty ( budzisz lęk nie tylko pośród wrogów, ale i we własnych szeregach, jeśli jest ktoś, kto może utrzymać rygor pomiędzy demonami to jesteś to właśnie ty )
Moloch ( twoja potęga przerasta wszelkie wyobrażenia, karmisz się czystym złem wzrastając coraz bardziej, sam możesz rozgramiać całe armie )
Włodarz ( Władcy piekieł oddali pod twoje berło jeden z piekielnych planów, masz teraz armię, sługi, oprawców i niewolników ... władza to piękna rzecz)
+ Książę Ciemności ( wcielenie zepsucia, zguba światłości, zło ostateczne ... Książę Ciemności uosabia wolę piekła )
- Potępieniec (myślałeś, że można wykorzystać piekło do swoich nędznych celów ? Przekonaj się jak to PAAAAAAARZY !!! )


Ech ... za dużo tego Disciples'a
Odpowiedz
Hmmmm coś jakby połączenie demonologa i wojownika.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ludzie, weźcie przyłóżcie się bardziej do opisów poszczególnych klas... Żeby było bardziej epicko...

[Dodano po godzinie]

Jedi są a Sith'ów nie ma? Nie może tak być!





Klasa: Sith (W Ciemnościach rozbłysło czerwone ostrze...)

*Imperialny Górnik - pracujesz w kopalniach gdzieś na rubieżach Imperium. Nie znosisz...nie...nienawidzisz swojej roboty. Pot, krew i marna pensja to Twoja codzienność. Któregoś dnia ma miejsce dziwne zdarzenie, z Tobą w roli głównej. Przewidujesz wybuch metanu w jednym ze szybów i ratujesz ponad setkę pracujących tam obywateli Imperium. Jeszcze jednak nie wiesz, że będzie to miało wpływ na całe Twoje życie...

*Rekrut Ciemnej Strony - Kilka tygodni po Twoim dziwnym jasnowidzeniu, którego do dziś sam nie potrafisz zrozumieć, na planetę przylatuje jakaś ważna osoba. To musi być ktoś naprawdę znaczny, bo wszyscy chodzą jak na szpilkach. W kantynie, po pracy, dowiadujesz się, że jest to Darth Bane, słynny Lord Sith, który również zaczynał jako górnik i po ukończeniu szkolenia postanowił wynajdywać wrażliwych na moc w kopalniach i hutach Imperium. Jakież jest Twoje zaskoczenie, kiedy wieczorem dostajesz nakaz spakowania się i przygotowania do odlotu. Zaczynasz coś podejrzewać...

*Uczeń na Korribanie - Prom Lorda Bane ląduje na nieznanej Ci planecie. Wraz z Tobą, jest jeszcze kilku innych, sądząc po ich minach, równie nieświadomych pasażerów: dwóch ludzi i jedna Twi'lekanka o czerwonej barwie skóry, przypatrująca Ci się uważnie. Po kilku godzinach kolejnej podróży, Twoim oczom ukazuje się, jak oznajmił Darth Bane, starożytna Akademia Sith'ów. Do tej pory nawet nie wierzyłeś w Moc, a teraz staje przed Tobą otworem cała potęga Ciemnej Strony. Boisz się. Kiedyś słyszałeś, co Sith'owie robią ze słabymi ludźmi. Starasz przekonać się samego siebie, że nie jesteś słaby.

*Adept Ciemnej Strony - Spokój, to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo. Dzięki zwycięstwu, zrywam łańcuchy. Moc mnie wyzwoli. Zgłębiasz sekrety Ciemnej Strony, poznajesz jej tajniki. Nigdy dotąd nie przypuszczałeś, że potrafisz takie rzeczy. Darth Bane i inni lordowie uświadomili Cię, pokazali prawdziwą siłę. Na Korribanie znalazłeś również pierwszego, oddanego przyjaciela...ową Twi'lekankę. Ma na imię Cl'are.

*Uczeń Mrocznego Ostrza - Darth Bane nakazuje Ci podjęcie próby zbudowania Twojego pierwszego miecza świetlnego. Wspólnie z Cl'are wyruszacie do Doliny Mrocznych Lordów. W grobowcu Tulaka Horda odnajdujecie potrzebne artefakty. Cl'are, która już zbudowała swój miecz, pomaga Ci przy konstrukcji Twojego. Jesteś jej wdzięczny. Cieszysz się, że udało Ci się podołać pierwszemu, poważnemu zadaniu.

*Padawan Ciemnej Strony - Po ukończeniu budowy miecza, Darth Bane przydziela Cię Twojemu nowemu, prywatnemu mistrzowi: Darth Exitusowi. Twój Pan już na pierwszej lekcji odprawia tradycyjny rytuał Sith'ów. Wbija paznokcie w swoje ciało i chrzci Cię swoją własną krwią. Czujesz, że wnętrzności przewracają Ci się w żołądku, ale wytrzymujesz. To dopiero początek drogi ku potędze...

*Mroczny Wojownik - Wypełniasz mnóstwo zadań, powierzonych Ci przez Darth Exitusa. Pokonałeś już jednego rycerza Jedi i teraz wiesz na pewno, że nie jesteś słaby. Twój mistrz wydaje się być z Ciebie zadowolony, ale jednocześnie jakby czymś zaniepokojony. Czyżby obawiał się Twojej rosnącej potęgi? Być może...Cóż, może nawet powinien?

*Lord Sith - Próba, którą właśnie przeszedłeś, była Twoim najcięższym doświadczeniem życiowym. Rozkazano Ci przystąpić do pojedynku o tytuł Lorda Sith'ów. Twoim przeciwnikiem była...Cl'are. Kiedy przeszyłeś ją mieczem świetlnym, urósł w Tobie wielki żal...który zaraz potem przerodził się w gniew...i w nienawiść do tych, którzy rozkazali Ci to zrobić. Już wiesz, co chcesz uczynić. Nie ma czasu na zastanowienia. Oni muszą zapłacić za to, że Cię do tego zmusili...

*Darth - Zabijasz Darth Exitusa. Czujesz niepojętą radość, patrząc na uciekające z niego życie. Zemściłeś się za Cl'are. Twoja dusza może być spokojna. W twych komnatach odwiedza Cię Darth Bane, nadając starożytny tytuł Sith'ów. Od tej chwili jesteś jedną z ważniejszych osób na Korribanie i masz prawo przyjmować, lub otrzymywać własnych uczniów.

*Członek Mrocznej Rady - W miejsce zgładzonego przez Ciebie Darth Exitusa, Darth Bane wysuwa propozycję Twojej kandydatury na wolne stanowisko w Mrocznej Radzie na Dromund Kaas. Przyjmujesz ją bez wahania. Czujesz jak Ciemna Strona napawa cię siłą i pozwala zaspokoić Twoje ambicje. Już nic nie może powstrzymać Twojej rosnącej potęgi.

*Mroczny Lord Sith'ów - Darth Bane gdzieś znika. Rozpoczynają się walki o przejęcie tytułu Mrocznego Lorda Sith'ów. Wiesz, że to Twoja życiowa, niepowtarzalna szansa. Nie możesz jej zmarnować! Nie po tym, co przeszedłeś! Nie po poświęceniu Cl'are! Zabijasz większość swoich konkurentów, nieposłusznych okrutnie karzesz, napawasz się zdobytą władzą.

+Sith'ari - Stajesz się najpotężniejszym Sithem w historii Bractwa Ciemności i całego Zakonu Sith'ów. Już za życia zostajesz uznany za istotę doskonałą...mitycznego Sith'ari z przepowiedni Sith'ów. Ty nie masz jednak czasu na dyskusje na temat Twojej siły i potęgi...Tobie wydają się one oczywiste. Przygotowujesz właśnie plan inwazji na planetę odwiecznego wroga zakonu...Jedi.

-Holokron - Zdradzili Cię Twoi właśni uczniowie... Ależ byłeś głupcem, że tego nie przewidziałeś. Zaślepiony swoją siłą, sam doprowadziłeś się do upadku. Dobrze chociaż, że zdążyłeś skonstruować swój holokron. Może ktoś go kiedyś odnajdzie i wykorzysta w drodze do jego własnej potęgi.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Dla mnie wygląda to kozacko, ale niech się wypowie nasz znawca, Wiktul.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zatem... niedługo pewnie wdrożymy :>
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
E, tam. Po mnie aż tak wiele nie trzeba poprawiać ...No, może z wyjątkiem przecinków. Zawsze były moją zmorą.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
@up Jasne, że jest, ale swoją wartość też trzeba znać .
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Kiedy przyznajecie rangi forumowe, już u was jestem może nawet 4 miesiące, a jesczce nie dostałem...
PS: Poznanie Gexe mi się opłacało, moim oczom może nie, ale co z tego, jesteście naprawdę fajni (od Wicia, do Porfiriona )!
PPS: Czekam na Shitów .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Sithów oficjalnie nie ma, nieoficjalnie już są

Rangę już masz. Będą one teraz na bieżąco aktualizowane, jednak trzeba pamiętać, że najbardziej liczy się jakość postów - dopiero później ich ilość czy długość pobytu na GE

W przyszłości zostanie również dodana ranga pirata
Odpowiedz
Kurcze, fajnie, że komuś moje rangi się podobają .
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Ja nie ukrywam że najbardziej lubię ten klimat fantastyczny w epoce średniowieckiej dlatego nie zbyt podobaja mi się takie rangi jak Jedi,Sith czy wampir.... :{
Sory za interpunkcję ale piszę na tablecie
Odpowiedz
Dobra, napiszę to bodaj po raz drugi, ale coś jest nie tak z rangą druida, bo już po raz trzeci jestem Opiekunem Dębów (ranga trzecia, czwarta i piąta).
Odpowiedz
Może to znaczy, że musisz lepiej dbać o owe dęby?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zmienianie rang chwilowo nie działa po przenosinach na nowy serwer. Jak Nazinator znajdzie chwilę czasu, to siądzie i to naprawi


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Rangi forumowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...