Rangi forumowe

Dzięki Shiverowi możecie sobie wybrać klasę Mnicha w profilu A i to nie koniec niespodzianek związanych z rangami. Wypatrujcie nowego Tłustego

[Dodano po 7 dniach]

Tym razem możecie wybierać rangę Orka dzięki Kiyukowi


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
W jakichś klimatach być musi Jeżeli chcesz, możesz napisać rangę Orka z innego uniwersum.

[Dodano po 8 dniach]

Dzisiaj ranga Kultysty Przedwiecznych od eimyra Chwilowo to koniec nowych rang i tak was za bardzo rozpieszczamy

[Dodano po dobie]

Aby zacząć wykorzystywać rangi specjalne, wprowadziliśmy na forum pewną zasadę.

RANGI NEGATYWNE dostają osoby, mające ponad 50% ostrzeżeń. Są one jedną nogą przy banie, a więc najwyższy czas, aby się nieco ogarnąć. Oto lista osób "nagrodzonych":

* Achilles
* Wojownik ADANOSA
* Enemir Orme
* MiridiusHazentoff
* Manaster
* jabluszko112
* Titanium
* Favar
* Paulinka
* Baltimore
* Lolo
* rzeszowiak

RANGI POZYTYWNE dostają osoby, które znacząco przysłużyły się dla serwisu i aktywnie działają na jego chwałę. Oto lista osób nagrodzonych:

* Nazin
* Tokar
* Tamc.
* Lionel
* Courun Yauntyrr
* Medivh, czyli ja


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nowa ranga atakuje forum - od teraz, dzięki Courunowi i Kresselackowi, możecie wybrać klasę Drowa!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
O to mój pomysł na nową rangę:


Wiedźmin

Klasa: Wiedźmin

*Dziecko Niespodzianka - jeden z wiedźminów zabrał Cię z domu. Podobno uratował życie Twojemu ojcu, a jego życzenie za uratowanie życia brzmiało: "Oddasz mi to, co zastaniesz w domu po powrocie, a czego się jeszcze nie spodziewasz". Tym co Twój ojciec zastał w domu byłeś Ty.

*Uczeń wiedźmina - minęło kilka lat odkąd zabrał Cię wiedźmin. Teraz Twoje życie polega na ciągłym treningu. Nauczyłeś się używać znaków, ale mutacji jeszcze nie przeszedłeś...

*Młody wiedźmin - przeszedłeś mutację i zostałeś wysłany w świat, aby walczyć z potworami. Zaraz po opuszczeniu Kaen Morhen spotkałeś się z pierwszym przeciwnikiem. Był to troll. Naprawiał on most, a gdy go zaatakowałeś zostałeś otoczony przez wieśniaków. Za karę za atakowanie trolla, jeden z chłopów publicznie "wręczył" Ci parę klapsów na gołą rzyć.

*Doświadczony mutant - nabrałeś doświadczenia w wiedźmińskim fachu. Nauczyłeś się rozpoznawać, kiedy Twoje życie jest zagrożone i masz świadomość, że większość ludzi się Ciebie boi.

*Negocjator - umiesz targować się ze zleceniodawcami zadań. Do tego wykorzystujesz swój wizerunek wiedźmina, osoby bez uczuć, która zabija z zimną krwią.

*Alchemik - w walce często używasz mikstur. Raz niechcący je przedawkowałeś i choć walkę wygrałeś, to obudziłeś się goły w środku miasta...

*Szermierz - Twoje umiejętności znacznie urosły, jednak nadal popełniasz błędy w czasie walki.

*Wiedźmin – stałeś się prawdziwym wiedźminem. To co powinieneś umieć, umiesz, choć nadal chcesz więcej...

*Pogromca potworów – jesteś jedną z najbardziej pożądanych osób do zabijania potworów. Wieśniacy znają Twoje imię i podchodzą do Ciebie z szacunkiem i z jako taką ufnością, gdyż wiedzą, że ich nie zawiedziesz i nie oszukasz.

*Wojownik doskonały – walczysz jak szatan. Dosłownie!

* Mistrz - nauczanie jest trudniejsze od uczenia się, przekonałeś się o tym na własnej skórze. Zimą nauczasz młodych wiedźminów w Kaen Morhen i zawsze wtedy marzysz o powrocie na szlak - "Dzieciaki są takie irytujące".

+ Legendarny wiedźmin – osiągnąłeś we wszystkim perfekcję i stałeś się sławny. Bardowie piszą o Tobie pieśnie, każdy na świecie o Tobie słyszał. Jednak Ty nadal robisz to co świetnie Ci wychodzi – zabijasz potwory i... zimą uczysz młodych wiedźminów.

- Rzeźnik – ludzie od Ciebie uciekają, bo podobno mordujesz nie tylko potwory, zaś zła sława sprawia, że odmawiają ci strawy i kawałka izby do spania. Do tego jest za Ciebie jakaś nagroda od lokalnego władyki.

[Dodano po 6 godzinach]

Prosiłbym już o jakiś komentarz Nie chcę, aby mój post utonął w otchłani innych postów
Odpowiedz
Cóż mi się tam ranga podoba, ale potrzebujesz raczej opinii innych ekspertów.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
"Pogromca dziewic"? Raz, że Wiedźminom bez znaczenia doświadczenia seksualne partnerek a dwa - sugeruje, że je zabijasz.

Poza tym Wiedźmin i Pogromca potworów to prawie analogia, zaś Bohater to akurat ranga zupełnie nie pasująca. Negatywną to może coś raczej jak Rzeźnik - ludzie od ciebie uciekają, bo podobno mordujesz nie tylko potwory, zaś zła sława sprawia, że odmawiają ci strawy i kawałka izby do spania. Do tego jest za ciebie jakaś nagroda od lokalnego władyki.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jeden tytuł za dużo? Może by wywalić "doświadczonego mutanta"? Przejście do niego prosto z Młodego Wiedźmina brzmi jak skok o długie mile.

No i zgadzam się z poprzednikiem, co do tego Pogromcy Dziewic. Nawet opis sugeruje jakąś wyraźną dewiację Wystarczy to nazwać jakoś inaczej, ale nie mam pomysłu, jak. Tak samo popieram zdanie o randze negatywnej.

"Bohatera" można nazwać "Wybawicielem"?
Odpowiedz
No dobra, to usunąłem to z doświadczeniami seksualnymi. Jutro spróbuje coś jeszcze wymyślić, bo trzeba zmienić tytuł "bohatera" na jakiś inny i opis też oraz stworzyć nowy tytuł. Reszta chyba może być. Co do pogromcy potworów to opis zmieniłem. Różnica między wiedźminem, a pogromca potworów jest taka, że osoba, która jest pogromcą jest znana, każdy pamięta jej imię itk., a wieśniacy wiedzą, że wykonasz robotę i się nie wymigasz. A osoba, która jest wiedźminem jest po prostu nikim. Tyle, że posiada umiejętności, które powinien mieć wiedźmin.

[Dodano po 6 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Salem dnia wtorek, 17 stycznia 2012, 17:38 napisał

Jeden tytuł za dużo? Może by wywalić "doświadczonego mutanta"? Przejście do niego prosto z Młodego Wiedźmina brzmi jak skok o długie mile.

"Bohatera" można nazwać "Wybawicielem"?

Teraz po zmianie brakuje dwóch tytułów, więc z tym mutantem może niech zostanie Bohater już wywaliłem.
Odpowiedz
Może dziwne pytanie, ale po co nam nowa ranga? 25 to dużo, każdy coś znajdzie dla siebie
Odpowiedz
Ja ledwo co znalazłam! Nowych rang! Dużo, dużo!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Skoro społeczność chce, to musi być. Ale mimo wszystko muszą one być zrobione na poziomie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dodałem tytuł "Mistrz", czyli osobę, która uczy młodych wiedźminów. Zmieniłem też "Pogromcę potworów" - jesteś pożądany do zabijania potworów i wieśniacy Ci ufają. Brakuje jednego tytułu - ma ktoś jakiś pomysł?

Co do nowych rang - myślę jeszcze o zrobieniu pirata.

[Dodano po 3 dniach]

Wiedźmin

Klasa: Wiedźmin

*Dziecko Niespodzianka - jeden z wiedźminów zabrał Cię z domu. Podobno uratował życie Twojemu ojcu, a jego życzenie za uratowanie życia brzmiało: "Oddasz mi to, co zastaniesz w domu po powrocie, a czego się jeszcze nie spodziewasz". Tym co Twój ojciec zastał w domu byłeś Ty.

*Uczeń wiedźmina - minęło kilka lat odkąd zabrał Cię wiedźmin. Teraz Twoje życie polega na ciągłym treningu. Nauczyłeś się używać znaków, ale mutacji jeszcze nie przeszedłeś...

*Młody wiedźmin - przeszedłeś mutację i zostałeś wysłany w świat, aby walczyć z potworami. Zaraz po opuszczeniu Kaen Morhen spotkałeś się z pierwszym przeciwnikiem. Był to troll. Naprawiał on most, a gdy go zaatakowałeś zostałeś otoczony przez wieśniaków. Za karę za atakowanie trolla, jeden z chłopów publicznie "wręczył" Ci parę klapsów na gołą rzyć.

*Doświadczony mutant - nabrałeś doświadczenia w wiedźmińskim fachu. Nauczyłeś się rozpoznawać, kiedy Twoje życie jest zagrożone i masz świadomość, że większość ludzi się Ciebie boi.

*Negocjator - umiesz targować się ze zleceniodawcami zadań. Do tego wykorzystujesz swój wizerunek wiedźmina, osoby bez uczuć, która zabija z zimną krwią.

*Alchemik - w walce często używasz mikstur. Raz niechcący je przedawkowałeś i choć walkę wygrałeś, to obudziłeś się goły w środku miasta...

*Szermierz - Twoje umiejętności znacznie urosły, jednak nadal popełniasz błędy w czasie walki.

*Wiedźmin – stałeś się prawdziwym wiedźminem. To co powinieneś umieć, umiesz, choć nadal chcesz więcej...

*Pogromca potworów – jesteś jedną z najbardziej pożądanych osób do zabijania potworów. Wieśniacy znają Twoje imię i podchodzą do Ciebie z szacunkiem i z jako taką ufnością, gdyż wiedzą, że ich nie zawiedziesz i nie oszukasz.

*Wojownik doskonały – walczysz jak szatan. Dosłownie!

* Mistrz - nauczanie jest trudniejsze od uczenia się, przekonałeś się o tym na własnej skórze. Zimą nauczasz młodych wiedźminów w Kaen Morhen i zawsze wtedy marzysz o powrocie na szlak - "Dzieciaki są takie irytujące".

+ Legendarny wiedźmin – osiągnąłeś we wszystkim perfekcję i stałeś się sławny. Bardowie piszą o Tobie pieśnie, każdy na świecie o Tobie słyszał. Jednak Ty nadal robisz to co świetnie Ci wychodzi – zabijasz potwory i... zimą uczysz młodych wiedźminów.

- Rzeźnik – ludzie od Ciebie uciekają, bo podobno mordujesz nie tylko potwory, zaś zła sława sprawia, że odmawiają ci strawy i kawałka izby do spania. Do tego jest za Ciebie jakaś nagroda od lokalnego władyki.

Tak wygląda (mam nadzieję ) końcowa wersja rangi Wiedźmin. To co wchodzi, odpada czy coś zmienić? Jakby co to dodałem tytuł "Negocjator".
Odpowiedz
Ogólnie jestem na tak, ale rangi Negocjator i Alchemik mi jakoś nie pasują.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia sobota, 21 stycznia 2012, 10:32 napisał

Ogólnie jestem na tak, ale rangi Negocjator i Alchemik mi jakoś nie pasują.

To może zamiast negocjatora niech będzie postrach oszustów? Jak może być to dorobię opis. A zamiast alchemika może zielarz?
Odpowiedz
Zielarz brzmi całkiem spoko.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wiesz, jak dla mnie nie problem tkwi w nazwie, ale jej znaczeniu, ok wiedźmin był alchemikiem/zielarzem, negocjatorem też w pewnym sensie musiał być ale to nie jest jego istotą, kolejnym krokiem rozwoju. Może rozważmy taką opcję:

-Dziecko Niespodzianka
-Uczeń wiedźmina
-Młody wiedźmin
-Mutant
-Wiedźmin
-Doświadczony Wiedźmin
-Pogromca Potworów
-Wiedźmiński Nauczyciel
-Mistrz Miecza
-Członek Rady Starszych
-Zarządca Kaer Morhen

+ Legendarny Wiedźmin
-Rzeźnik

Co o tym sądzicie, ciężko jest znaleźć sensowne nazwy dla młodego wiedźmina, dlatego lepiej przyspieszyć zdobycie przez niego rangi wiedźmina, a w dalszej części dawać kolejne rangi.

Odpowiedz
Wiedźmin

Klasa: Wiedźmin

*Dziecko Niespodzianka - jeden z wiedźminów zabrał Cię z domu. Podobno uratował życie Twojemu ojcu, a jego życzenie za uratowanie życia brzmiało: "Oddasz mi to, co zastaniesz w domu po powrocie, a czego się jeszcze nie spodziewasz". Tym co Twój ojciec zastał w domu byłeś Ty.

*Przechodzący próby - minęło kilka lat odkąd zabrał Cię wiedźmin. Teraz Twoje życie polega na ciągłym treningu. Niedługo będziesz przechodził Próbę Traw.

*Młody wiedźmin - przeszedłeś mutację i zostałeś wysłany w świat, aby walczyć z potworami. Zaraz po opuszczeniu Kaen Morhen spotkałeś się z pierwszym przeciwnikiem. Był to troll. Naprawiał on most, a gdy go zaatakowałeś zostałeś otoczony przez wieśniaków. Za karę za atakowanie trolla, jeden z chłopów publicznie "wręczył" Ci parę klapsów na gołą rzyć.

*Mutant - nauczyłeś się rozpoznawać, kiedy Twoje życie jest zagrożone i masz świadomość, że większość ludzi się Ciebie boi. Wykorzystujesz swój wizerunek mutanta, osoby bez uczuć, aby ludziom do głowy nie przychodziły pomysły, aby Cię okraść.

*Szermierz - walczysz bardzo dobrze, choć zdarzają Ci się błędy, a przecież dążysz do prawie ideału.

*Wiedźmin – stałeś się prawdziwym wiedźminem. To co powinieneś umieć, umiesz, choć nadal chcesz więcej...

*Doświadczony wiedźmin - zdobyłeś bardzo cenne doświadczenie w wiedźmińskim fachu. Znasz wiele słabych punktów różnych potworów i wiesz kiedy trzeba, a kiedy nie wypić miksturkę.

*Pogromca potworów – jesteś jedną z najbardziej pożądanych osób do zabijania potworów. Wieśniacy znają Twoje imię i podchodzą do Ciebie z szacunkiem i z jako taką ufnością, gdyż wiedzą, że ich nie zawiedziesz i nie oszukasz.

* Wiedźmiński nauczyciel - nauczanie jest trudniejsze od uczenia się, przekonałeś się o tym na własnej skórze. Zimą nauczasz młodych wiedźminów w Kaen Morhen i zawsze wtedy marzysz o powrocie na szlak - "Dzieciaki są takie irytujące".

*Mistrz miecza - nikt w walce mieczem Ci nie dorównuje. Stałeś się prawdziwym mistrzem.

*Członek Rady Starszych - jesteś Członkiem Rady Starszych i masz niesamowity posłuch. Każde wypowiedziane przez Ciebie zdanie jest traktowane bardzo poważnie, więc się nie wygłupiaj!

*Opiekun Kaen Morhen - przyczyniłeś się do odbudowy Kaen Morhen. Teraz to prawdziwa twierdza.

+ Legendarny wiedźmin – osiągnąłeś we wszystkim perfekcję i stałeś się sławny. Bardowie piszą o Tobie pieśnie, każdy na świecie o Tobie słyszał. Jednak Ty nadal robisz to co świetnie Ci wychodzi – zabijasz potwory i... zimą uczysz młodych wiedźminów.

- Renegat – ludzie od Ciebie uciekają, bo podobno mordujesz nie tylko potwory, zaś zła sława sprawia, że odmawiają ci strawy i kawałka izby do spania. Do tego jest za Ciebie jakaś nagroda od lokalnego władyki.


To brakuje jednego tytułu. Jak na coś wpadnę dam znać. Chyba, że ktoś inny coś wymyśli. Nie wiem tylko jak opisać tytuł "Członka Rady Starszych". Nawet nie bardzo wiem co to jest. Całej sagi jeszcze nie przeczytałem.
Odpowiedz
W samej książce chyba nie występuje, bo ze starych wiedźminów został tylko Vesemir, jednak pojawia się coś takiego w nieszczęsnej ekranizacji przygód Wieśka, więc wydaje mi się że się nada, ale oczywiście mogą pojawić się lepsze propozycje, moja wersja nie musi być wcale ostateczna.

Odpowiedz
Kolejna końcowa wersja w poprzednim poście Dodałem Szermierza i opis do Członka Rady Starszych.
Odpowiedz
← Game Exe

Rangi forumowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...