Torment: Tides of Numenera – Dalsza zbiórka pieniędzy i omówienie twierdzy

Zbiórka na Tormenta: Tides of Numenera zakończyła się dużym sukcesem, przypomnę, że zebrano niecałe 4,2 miliony dolarów, ale inXile Entertainment to nie wystarczyło. Na oficjalnej stronie gry twórcy udostępnili nową funkcję, dzięki której gracze dalej mogą wpłacać swoje pieniądze na rzecz duchowego spadkobiercy "Planescape: Torment".

torment: tides of numenera

Kontynuowanie zbiórki ciągnie za sobą prawdopodobne osiągnięcie ostatniego (na razie) celu, jaki postawili twórcy. Związany on jest z dodaniem twierdzy, powiększeniem świata i większymi konsekwencjami naszych wyborów, które miałyby wpływ także na uniwersum. To wszystko znajdzie się w "Torment: Tides of numenera" pod warunkiem, że inXile Entertainment uzbiera 4,5 mln dolarów, a do tej kwoty jest naprawdę blisko, o czym poinformował na blogu gry Thomas Beekers.

W najnowszej aktualizacji "Torment: Tides of Numenera" autorzy przybliżają nam jak wglądać będzie twierdza (o ile wymagany próg zostanie osiągnięty, co jest raczej jedynie formalnością). Nie będzie to zwykły zamek czy budynek, ale coś bardziej zbliżonego do klimatu gry. Ma ona pełnić rolę grywalnego obszaru, co oznacza, że oferować będzie szereg zadań do wykonania. Ale będzie również pełniła inne funkcje takie jak muzeum, magazyn czy miejsce odpoczynku. Warto zaznaczyć, że twierdza może nie być fizyczną lokacją lub nawet podróżować wraz z graczem. Jej ostateczna postać będzie zależała od podjętych decyzji.

Komentarze

0
·
Tak sobie gdybam, kiedy ta faza na kikstarter minie i czy będzie to jakiś pokaźny booom spowodowany wielkimi obietnicami, a marnym efektem. (Takie tam moje czarne myśli).
0
Gość_w9* ·
lionel masz racje
zaslepienie
to juz zdecydowanie *przesada*

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...