Moje arty..





No właśnie, ostatnio troche mi sie nudziło i sobie tak baźgrałam(niestety mam chamski skaner za przeproszeniem i jako taka jakość prezentują tylko te 2 ryski). Pierwsze to wytwór mojej chorej wyobraźni, drugi- Królowa Azszara. Ja wiem, że piękne one nie są, ale czekam na komentarze.
Odpowiedz
Popracuj nad mimiką twarzy (wiem, to trudne). Reszta jest całkiem, całkiem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
WoW, a powiem więcej łał ;p

Super rysunki, szczególnie podoba mi sie Azszara, hmm może dlatego iz występuje w universum Warcrafta? ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Pracuj nad cieniowaniem, szrafurami i mimiką twarzy . Jest nieźle ale może być dużo lepiej.
Odpowiedz
Pracuje cały czas Przeglądając moją kopke prac chciałam wrzucić coś z nowszych, ale nie wyszło (wyglądają gorzej niż źle...). Tak więc rysuneczki wróciły do szuflatki a ja niecierpliwie oczekuje na tablet, który mam obiecany u tatusia (no i na racuchy obiecane u mamy)
Odpowiedz
Dla mnie bomba . Nie napisze Ci żebyś nad czymś pracowała, bo mi się to już po prostu podoba. A jeszcze fakt, że narysowałaś coś z... jak to ujęłaś... 'swojej chorej wyobraźni', wzbudza jeszcze większy podziw. Ładne. Jedyne czego mogę się przyczepić (nie wiem czemu rzuciło mi się to od razu w oczy), choć jest to bardzo naciągane, to jakaś taka za duża lewa dłoń na pierwszym rysunku.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
To ja jeszcze dorzucę, że warto by było jakbyś zainwestowała w jakieś miękkie łołówki. I zaczeła stosować razem z tymi co masz obecnie.
Odpowiedz
Gdzieś to już pisałem, ale powtórzę. Ja bym chciał "tylko" tak rysować Dla mnie to jest świetne. Dobrze, że wraz z końcem gimnazjum zakończyła się moja plastyczna edukacja, hehe.

Ps. Panowie - to jest dziewczyna...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz






Tym razem zdjęcia, od razu przepraszam za jakość.
Odpowiedz
A przepraszam Cię, nick mnie zmylił co do płci.

Fajnie, fajnie. Kto wie czy nie będzie nam potrzebny kiedyś concept-grafik. Już będziemy wiedzieli do kogo pisać.
Odpowiedz
Nie znam się co prawda na rysowaniu (niestety zostałem obdarowany dwoma lewymi rękami ), ale jak dla mnie twoje prace są świetne (nie przyczepię się niczego bo nie mam się czego przyczepić). Masz talent dziewczyno. Czekam na następne prace .
Odpowiedz
Podnosicie mnie na duchu . Obecnie pracuje nad likantropem, ale zamiast rysować wymyslam mu życiorys
Odpowiedz
Cudne cudne cudne cudne, piękne! AH! Miód dla oka!... szczególnie po oglądaniu tego mojego shitu...
Ekh, no tu to mnie zraniłeś! Wszyscy o mnie zapomnieli... chlip!
Odpowiedz
No bomba, naprawdę mi się podobają. Ładnie wychodzą Ci twarze, szczególnie na rysunku nr. 4. Ja zawsze miałem z nimi problem . Doszlifujesz cieniowanie i będzie cud, miód i orzeszki .


Odpowiedz
Nie będę powtarzać poprzedników - moje zdanie jest takie samo.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zawstydzacie mnie





Ten drugi to z nudów narysowałam...
Odpowiedz
Jeśli pytasz się osob o zdanie, które same przyznają, że nie mają o czymś bladego pojęcia to tylko 'ochów' i 'achów' się możesz się spodziewać . Moze to i fajne ale kto co lubi .
Odpowiedz
Nom, właściwie to kończą mi sie pomysły . Może coś zapodacie?
Odpowiedz
Spróbuj narysować konstrukta walczącego z golemem . Konstrukt to taki humanoidalny trochę pokraczny twór zbudowany np. z drewna i żelastwa, mechaniczna istota, a golem to istota bardziej bryłowata, wyrzeźbiona np. w jednym kawałku kamienia i pokryta jarzącymi się słowami zaklęć.

Złączeni w uścisku... A z resztą, puśc wodze fantazji, jak widać nie brakuje ci jej.
Odpowiedz
To dopiero wyzwanie!
Odpowiedz
← Fan Works

Moje arty.. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...