Pokaż no swój pulpit

Niech wam będzie, oto mój pulpecik, właśnie tutaj.

Panuje na nim straszny syf. Muszę go w końcu uporządkować...


Odpowiedz
Musze przyznać, ze bardzo mi się podoba. Klimacik wspaniały, kolory. Ja na razie pozostaje przy medalionie wiedźmińskim
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Art wygląda na nieco w klimacie WoW'a. To chyba już moje przewrażliwienie na punkcie TBC.

Booyeah!
Wiwat Covenant'ci! A w tle oczywiście Transformers OST.
Odpowiedz
Ooo... Uczysz się arabskiego?

A oto i mój pulpit:
Tutaj

[Dodano po chwili]

No, ja też się chyba uczę.
Odpowiedz
Powiedzcie mi jak wy to robicie że macie takie czyste pulpity....
Ten był czyszczony niedawno...
Pulpit (1,10MB)
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
To i ja pokaże swój. Mhrok i zuo. Ikony mam na tym pasku na dole.



Idealnie komponuje się z czarnym skinem w operze, oraz z Graficznym wyglądem Fae.

Al-Mahdi



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wiesz co my robimy Tril? Grupujemy sobie pliki (tekstowe do tekstowych, obrazki do obrazków itd.) ew. robimy to tematycznie i mamy wszystko na dyskach, a nie wybebeszone na pulpicie, to tak mało schludnie wygląda.
Odpowiedz
Czy mi się dobrze wydaje Strażniku, ze to jest sfotografowana i podtuszowana makieta z W40K?
Odpowiedz
Ale paskudny przedpotopowy smok. Wygląda na jakieś lata 97-98.. Brrr.
Skąd to żes wytrzasnął?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...