Centrum Oceny Avatarów

Mówmy świętom NIE!! Mówmy dosyć tego lipnego klimaty przez prawie szóstą część roku!! Fajny avek?
Odpowiedz
Ale prezenty to chcecie dostawać, co? XD
Wygląda na malowany akwarelami. Wiesz kto malował tego arta? (jeśli to ty to pełen podziw)

Olo, przestań z łaski swojej "interesować" się mną w kółko i naokrągło. Nie będę używać słowa 'czepiać się' bo to brzydkie słowo. Powiem wprost - odpieprz się.
(przepraszam za słowo wulgarne)
Odpowiedz

Użytkownik Atis dnia Dec 21 2006, 09:03 AM napisał

Olo, przestań z łaski swojej "interesować" się mną w kółko i naokrągło. Nie będę używać słowa 'czepiać się' bo to brzydkie słowo. Powiem wprost - odpieprz się.
(przepraszam za słowo wulgarne)

[post="51815"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Oh uderzyłem w czuły punkt. Ojej.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Znalazłem go na jakimś blogu Jest jeszcze kilka takich podobnych. W miarę czasu pokażę te lepsze

Ps Olo nie rób sobie w dziewczynie wroga bo to z reguły boli
Odpowiedz
Hmmm, hmmm wiesz... Olo rzeczywiście wrzuć trochę na luz. Ja wiem, że nam trolli trochę brakuje ostatnimi czasy na forum ale to nei znaczy, ze trzeba z Atis na siłę trolla robić Ona jest 'od nas' albo 'z nami' na dobre i złe i niech czerpie z tego jakies przywileje .
Odpowiedz
Jasne. W ramach solidarności (z Atis), zakładam czapę Świętego .

Za m(h)roczni (jak to kiedyś ktoś pisał) chłopaki chcą być i tyle . I lustracji poszczególnych osób na forum raczej na razie nie potrzebujemy. Ale jakby co, to na pewno Olo dam znać .

Czekam na nicki

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kaanyr - świetny xD Delikatnie mówiąc, rozwalił mnie.

Atis - ten avek NIE jest świąteczny, i o to chodziło. To taki prezent na święta, zmiana, bo mój stary av porosły bluszcze i pajęczyny. I obsiadła gruba warstwa kurzu. xD
Odpowiedz
A wiesz, że avatar powinno trzymać się długo, aby każdy mógł go sobie z tobą utożsamiać? Dziwne, że JA to mówię, co?
Odpowiedz
Co tam Tutaj każdy wie już mniej więcej czego sie po kim spodziewać a avki powinny być śmieszne albo naprawdę dobrze dopracowane

Ps. Dobry avek... Cholera jakbym widział znowu Vadera i to w dodatku zmiksowanego z kotem... Nie Vader może nie ale na pewno jeden z klonów A i kokardka niczego sobie
Odpowiedz
Mój nowy avatar... daje po gałach, nie? Xaxaxa

---EDIT---

Aj, jednak za bardzo dawał po gałach... zmiana kolorów
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jak tak przeglądam forum i patrzę na avki to nie znajduję szczerze powiedziawszy jakiś perełek. Kaanyr Vhok i Fink mają dosyć ciekawe avki. Ekh nie zmienił i kilka osób też nie a reszta nie wybija się szczególnie.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nowy, noworoczny avatar, co o nim sądzicie?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nawet fajny smoczek Też autorstwa Tooda?

No a ja biorąc pod uwagę zapowiadającego sie sylwka w domu również zmieniłem...
Odpowiedz
Tak też Lockwooda. Koleś jest moim idolem (dżołk) Ale super rysuje!

To nie smok, to jakiś monster z piekła rodem, albo raczej z lasu.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No mówiłem ze będę się chwalił kolejnymi avkami z serii brzydkie, malowane i bekowe Oto kolejny
Odpowiedz
To ty jak się upiłes na LARPie czy czymś podobnym?

Tak w ogóle to nigdy się nie pytałem jak wam się podoba mój zmienny avatar
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Heh no czasem człowiek jest nerwowy...

No Mistrz "Y" rządzi W ataku klonów podczas walki wymiatał
Odpowiedz
Cóż, jeśli o mnie chodzi to ja wolę Yodę w wersji oryginalnej - nienaganny Jedi Masta.
Kaanyr, wyślij mi na PM'a parę artów z tej twojej 'serii' XD. Chętnie zobaczę resztę XD.
Odpowiedz
Całkowicie nowy avatar Własnoręcznie zmodyfikowany
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...