Pokaż no swój pulpit

O to mały zestaw puplitów, które miały zaszczyt znaleźć się na mym monitorze:

Bryka

Gra number 1

Gra number 2 (spodoba się może Hawkowi...)

Gra number 3 (trzeba być na topie...)

A to taki zespolik...Trudno nie poznać heh

A to inny zespolik...mniej może znany ale nie gorszy

A to taki bonus haha

A za to Selen da mi klapsa...byle mocnego...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vamp, czy ty dajesz tyle pulpitów żeby pochwalić się tapetami czy ty codziennie zmieniasz ową tapetę, co? >.>"""""
Odpowiedz

Użytkownik VL dnia Dec 16 2005, 03:37 PM napisał

Gra number 2 (spodoba się może Hawkowi...)


Pewnie, że się podoba ... chociaż właściwie nigdy nie wrzucałem na pulpit tego właśnie wizerunku Pięknej Ari. Ech... po raz pierwszy od lipca b. r. zmieniłem tapetę. A ponieważ jest to naprawdę niecodzienne - dzielę się z Wami tą radosną nowiną :mrgreen:



Taka bardziej mroczna wersja poprzedniego pulpitu...

P.S. Breaking News! Ilość moich tapet o wiadomej tematyce wynosi aktualnie 104...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawk, ty masz tylko Ari we łbie :]. Co za oddanie, to się podziwia :mrgreen:!

BTW, cienki jesteś :]. Tylko 104? Moje zbiory sięgają paru tysięcy. :] A i z Ari znajdzie się mnóstwo szmelcu. :]
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Dec 16 2005, 07:16 PM napisał

Vamp, czy ty dajesz tyle pulpitów żeby pochwalić się tapetami czy ty codziennie zmieniasz ową tapetę, co? >.>"""""

[post="39093"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Czasami zmienam 2 razy na dzień. Zależy czy osoba 3 już ów pulpit widziała. jeśli tak to zmieniam. Motnotoniczność nie jest u mnie mile widziana i lubię zmieniac tapety. Zawsze trzeba się trochę pobawić w szperanie na necie itp. ale za to można znaleźć naprawdę ładne cudeńka.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mi się spodobała to zostawiłem

Witcher

Atis - ta z Vincentem jest nawet fajna

Selena -

Vamp - najlepsza tapeta to ta z Soulfly

Hawk - a na ile ją zostawisz? :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Dec 17 2005, 11:34 AM napisał

Hawk, ty masz tylko Ari we łbie :]. Co za oddanie, to się podziwia :mrgreen:!


Po prostu jestem stały w uczuciach... bierzcie ze mnie przykład...

Atis - śmiem wątpić, czy masz więcej tapet z Ari niż ja. To jest po prostu niemożliwe. Być może bierzesz pod uwagę wszelkie arty... tych z Aribeth mam 399 (oprócz tapet).

Medivh - coś tak myślę, że przez następny rok będę się napawał tym właśnie widokiem Ari...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawk, na co mi tapety z Ari skoro dla mnie to super święta lolfka?

Med, ładne, ładne, tylko pochowaj te ikony! :mrgreen:
Odpowiedz
Właśnie - pochowaj. To jest po prostu jeden wielki śmietnik na pulpicie A ja mam AŻ 11 ikon na pulpicie! Qrde! Toż to śmietnik!
BTW: Tapeta bez zmian. Ale ostatnio oszalałem na punkcie pewnego autora, i wyszukuję jego tapetek, więc może się zmienić...
Odpowiedz
Nie wiem, czy ci się obiło o uszy - ten autor to Heise. Robi bardzo przyjemne arty
Odpowiedz
A ja mam 38 ikon to dopierio śmietnik
Odpowiedz
Po nazwisku może nie skojarzę, pokaż mi arty. Będzie latwiej...
Odpowiedz
Oto dwa z nich Sorry, nie chcę załączać ich więcej

[attachment=224:attachment]
[attachment=223:attachment]
Odpowiedz
Zajebista tapetka Medivh, możesz mi podać strone skąd ją ściągnąłeś? ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Fink - jak jakoś uda mi się zredukować ilość ikon na pupicie to i tak przyjadą bracia i znowu będę miał cały w ikonach :mrgreen: Tak więc usuwanie ikon jest bezcelowe

Tokar - odpowiedź to odpowiedź, a nie spam


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...