Wilkołak - zapisy

Zgłasza się chętny na rundę szesnastą.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Jak po świętach (po Wielkiej Sobocie) to będę mordował biednych Jezidów , wcześniej nie dam rady.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nic przeciw nie mam, byleś przy tym myślał
Odpowiedz
Myślenie boli... Ała.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Im więcej to ćwiczysz, tym mniej boli, wiem, bo sprawdzałam.

Ja oczywiście piszę się na rundę - ale dopiero po Świętach, a konkretnie najwcześniej 22 kwietnia.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Ja bym chciał jakąś rundę w szerszym gronie zagrac, także czekam aż jak najwięcej ludzi się zapisze
Odpowiedz
To wobec tego dostajesz pytajnik w prezencie

Lista:
- Dalej
- Eni
- Hrywi
- Ielenia
- Jezid
- Kota
- Magggus
- Niiin
- Qwan
- Tamc.
- Vitanee
- Wiktul
Odpowiedz
To mnie na tej zasadzie też możesz dorzucić.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Chętnie, odrobina bólu nie powinna Dalejowi zaszkodzić
Odpowiedz
Myślenie rzeczywiście boli. Ale ma przyszłość. Niemyślenie w sumie też, ale krótszą.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Panie, panowie nie śpimy zapisujemy się. Pantera pewnie nam już wymyśliła coś, a tu chętnych nie ma Uszanujmy to wasze zdrowie i las rąk widzę
Odpowiedz
Zgłosiłbym się nawet, ale ze względu na mój słaby internet pewnie odpadnę na ,,niegłosowanie", co będzie smutne (dla mnie, nie dla was, skurczybyki jedne TYLKO O ŚMIERCI GRACZA BYŚCIE MYŚLELI I CIESZYLI SIĘ CUDZYM NIESZCZĘŚCIEM, I TYM, ŻE TO NIE WY ODPADLIŚCIE, CHOLERA MAĆ!!!oneoneoene).

A tak na serio: załatwcie mi internet to chętnie zagram :v

Ps. Postaram się coś skombinować. ;_; (Wymuszacze cholerne, nie można patrzeć na sesje, bo graczy nie ma)
Odpowiedz
To do tej rundy ja też się zapiszę
Odpowiedz
Dopisani Jest 6 graczy plus dwóch pytajnikowych, kto da więcej?
Odpowiedz
Może uda mi się zwołać ,,ziomali", z którymi grałem w inne sesje. Zobaczymy
Odpowiedz
Łooo. To na zachętę powiem, że jak uzbieracie 15 osób to się dopiszę!
Odpowiedz
Od kiedy to piętnastka jest magiczna?
Odpowiedz
Macie mój łuk Oczywiście zapisuję się.
Odpowiedz
Jezidzie - odkąd jest okrągłą liczbą, symbolizującą dużo ludzi i tym samym dużo zabawy

Ielenia


I dalej, dalej, zapisywać się; jeszcze 8 graczy a dojdzie nam kolejna trójka!
Odpowiedz
Ej ale czemu mnie wpisałaś?! Powiedziałam, że jak będzie 15 to mnie wpisuj! A pff!


Edit:
Swoją drogą, jest to post numer 700 w tym zacnym temacie. Czuję się wyróżniona, więc możesz mnie zapisać bez znaku zapytania. Padajcie na kolana przed moją dobrodusznością!


Przecież pytajnik dorzuciłam; ta sama zasada co u Tamc.a i Majdena Ale jak jesteś taka pewna, żeby wywalić... :3
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...