Wilkołak - zapisy

Vit, nie ekscytuj się tak pewnie umrę pierwszego dnia xD
Odpowiedz
Eni

Dopisuję.
Odpowiedz
Dwunastka. Dobrze liczę?
Odpowiedz
Yup.
Odpowiedz
Zgłasza się zainteresowany rundą 17.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Ok, nie bijcie, ale zamierzam znowu wam zepsuć zabawę .
PS: Pjona!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Będziemy. Niby przez ekran komputerowy to niemożliwe, ale będziemy. I to jeszcze jak. Długo, okrutnie i zapamiętale.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Najszybciej, jak to tylko możliwe
Odpowiedz
Ja oczywiście dalej chętna na kolejną rundę
Odpowiedz
Runda 17
Termin: ???

Lista:
- Dalej
- Hrywi
- Ielenia
- Jezid (? - 17)
- Kota
- Magggus
- Qwan
- Tamc. (? - 15)
- Vitanee
- Von Majden (? - 15)
Odpowiedz
Why not? Ta sesja była trochę... zmulająca... Zobaczymy, co będzie w następnych :v

Ps. Zgadzam się, jak najszybciej, bo nudzi mi się. Mam co prawda cztery duże projekty do końca tygodnia, a w następnym jeszcze więcej, ale i tak mi się nudzi. Nawet nie wiecie, jakie to nużące
Odpowiedz
Zagram, jeśli w sumie będzie 15 osób.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A co mi tam, podbiję do siedemnastu
Odpowiedz
A ja w to wchodzę tak czy inaczej. :3
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Kto da więcej?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Od ilu w sumie zaczniemy sesję?
Odpowiedz
Wszystkich.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Szczerze? Nie wiem. Na upartego można i z ekipą 8-osobową, ale to żadna zabawa; już teraz futrzaki są błyskawicznie odstrzeliwane, a co dopiero mówić o tylko dwóch. Niby dla mnie to dobrze, bo nie muszę siedzieć tyle nad podsumkami (), ale z drugiej strony - średnio to widzę.

Więc jeśli o mnie chodzi - preferowałabym skład około 15-sto osobowy.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...