Wilkołak - zapisy

Kolejna runda?! Nie przepuszczę.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Data:?

Lista:
- Dalej...
- Ielenia
- Jezid
- Kota
- Magggus
- Tamc.
- Vitanee
- Von Majden
- Wiktul


Nie bać się, zapisywać się!
Jakieś sugestie co do terminu?
Odpowiedz
Następny piątek? 14 marca to akurt za dość długo. Ale i tak proszę o ASAPa.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Ja też się zgłaszam!
Odpowiedz
Widzę swój ewentualny udział w następnej rundzie jeżeli odbędzie się nie wcześniej jak 22.03. Taka drobna sugestia.
Odpowiedz
Zgłaszam się po raz drugi! (życie - 1up )

Odpowiedz
Ok, to będziesz Bratem i Bratem

W każdym razie, robaczki, zapisywać się, bo biedne wilkołaczki nie mają papu
Odpowiedz
Kto się NIE zapisuje, ten frajer-pomka, rozgotowany ziemniak, lewy but i niedorobiony pomidor!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Masz coś do mojej rodziny?!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Przekonaliście mnie. Czekam na termin, bo jednak nie każdy by mi pasował.
Odpowiedz


Wiesz, nie chcę autorytarnie wyznaczać terminu. Chodzi o to, by większości pasował, a nie, że przychodzi Noire, strzela z bicza i mówi "runda jest wtedy i wtedy, jak nie możecie to macie pecha".

Ergo, przygarniam propozycje.
Odpowiedz
No dobra, co rundę mówię sobie "następną odpuszczam". I co? Wstrętne śmiertelne osóbki, namawiacie mnie co chwila! Tak więc: count me in.
Odpowiedz
Witamy na pokładzie, Jezid.

Któż jeszcze ma odwagę stanąć do boju? Ha, czy na GE pozostali jeszcze jacyś cnotliwi bohaterowie? Czy to już tylko świnipasy, piekarze i żebracy?!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jak dla mnie to im wcześniej tym lepiej.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Tyle czasu, a wciąż brakuje co najmniej jednej osoby

Jakżeście tacy nieskorzy do podawania terminów, to proponuję... 29.03. Przy założeniu, że uzbiera się dziesiątka odważnych
Odpowiedz
To ja w takim razie potwierdzam udział. Ta data jak najbardziej mi odpowiada.
Odpowiedz


To kto da więcej?
Odpowiedz
Daj się zjeść! Bez żarełka biedne kłaki zdechną. Nie dopuść do zagłady unikalnego gatunku - wersja dla ekologistów.

Zapoluj na najbardziej podstępną i krwiożerczą besitę! Zrób sobie dywanik z futra, a łeb powieś nad łóżkiem - dla myśliwych.
Odpowiedz
Brakuje wersji dla kłaków:

Cytat

Człowiek-burger



Kanapka z sałatą, pomidorem, ogórkiem, majonezem i człowiekiem. Tylko u nas za 4,99 zł. Człowiek-burger za jedyne 4,99 zł.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...