Wilkołak - zapisy

Przyznam, był edytowany. Nieumiejętność korzystania z kalendarza to straszna rzecz.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
To co, w najbliższą niedzielę/piątek?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wpisanych 8 graczy + 1 ze znakiem zapytania.

Jeśli się uzbiera tych dwóch dodatkowych, to tak.

[Dodano po 13 godzinach]

Aha, poza tym uprzedzam: proszę nie myśleć, ze jak się limit uzbiera wieczorem w czwartek, to już zaraz runda zostanie odpalona.

Przy czym uprzedzam - prawdopodobnie będzie... szurnięta
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Noire Panthere dnia niedziela, 23 lutego 2014, 11:05 napisał

Przy czym uprzedzam - prawdopodobnie będzie... szurnięta

Dobra, zachęciłaś mnie. Chciałam sobie zrobić przerwę, ale... Więc proszę o wpisanie mnie na listę.
Odpowiedz


Czyli tak wstępnie, termin na 28.02./01.03., bo w sumie wychodzi na to, że zebrała się stosowna trzódka
Odpowiedz
A mogę się zapisać po raz drugi? Dostanę wtedy dwie role?
Odpowiedz
Tak, Wilkołaka i Czuwającego. To jaki ten termin? Noire?
Odpowiedz
Ja bym sugerował Brata i Brata.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Brat i Brat brzmi dobrze

Jako że sobie przypomniałam, iż w piątek najprawdopodobniej wybywam i co za tym idzie - nie dam rady zrobić podsumki, datę ustalam na 01.03.
Odpowiedz
Podsuma fabularna moze być później mi to i tak nie przeszkadza, jak z resztą sadzę, innym też nie tak bardzo .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Sobota to sobota.

Potwierdzam swój udział.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
I jak, chętni na 15 rundę?
Odpowiedz
Ja się piszę, trzymając kciuki za to, żeby tym razem rozgrywka odbyła się w nieco mniej zwariowanych dla mnie dniach... o0 Ale tak to właśnie jest w okolicach weekendu ostatkowego...
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Nie może mnie zabraknąć.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kiedy? Bo pewnie bym się pisał.
Odpowiedz
Jestem.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia wtorek, 4 marca 2014, 15:23 napisał

Kiedy? Bo pewnie bym się pisał.



A to już głównie od was zależy.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...