Wilkołak - zapisy

Vit coś w tym jest

Noire z ciekawości, planujesz jakiś różowo - serduszkowe klimaty w związku z obchodami imienin Świętego Chorób Psychicznych?
Odpowiedz
Sercołaki, to by było fajnie...
Tak się zastanawiam, poudawać, że nie jestem nerdem i nie napisać nic w Walentynki, czy nie?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Sercołak? Aż mi się skojarzyło z sercowymi psami z "Miecza Prawdy"

I nie ma co udawać. Jak będziesz udawał, to gra będzie smutna :c

@Ielenia: wszystko wyjdzie w praniu
Odpowiedz
Ode mnie zależy humor gry, no no .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mój kalendarz mówi, że 14 lutego jest pełnia. Pełna synchonizacja! Okej, mamy 13 osób. Ktoś jeszcze?
Odpowiedz
13 Osób w pełnię- to jest to!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wy serio chcecie startować w walentynki?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Serio. Weź pod uwagę, że pierwszy dzień nie cechuje się dużym ruchem, bo generalnie to wywieszanie białych flag. Poza tym - to jednak nie temat na taką dyskusję.
Odpowiedz
Za 8 dni na pewno bedzie start? Nie wydaje mi się, żeby to była najlepsza data... Ale jak chcecie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Na pewno się umiera, hie, hie, hie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Yup, na pewno.

[Dodano po 49 sekundach]

Cytat

Weź pod uwagę, że pierwszy dzień nie cechuje się dużym ruchem, bo generalnie to wywieszanie białych flag.


Tyle w temacie, powielać się nie będę.
Odpowiedz
Zmuszony jestem się wypisać

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ech ja także zmuszony jestem się wypisać W weekend nie będę mógł się pojawić. Może w przyszłej rundzie zagram

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Smuteczek
Trudno się mówi, wykreślam was, panowie. Może kiedy indziej.
Odpowiedz
Pozwolę sobię zgłosić automatycznego, wirtualnie wirtualnego pasa, gdyż w piątek jak co tydzień mnie nie będzie, co nie znaczy, że zniknę forever. w każdym razie, nie płakajcie, że ten zły Dalej was nie zjadł .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Walentynki - oh, idealna okazja na rozlew świeżej, ludzkiej krwi!

Wchodzę
"In the name of God, impure souls of living dead shall be banished into eternal damnation..."
Odpowiedz
Tak trzymać

[Dodano po 5 dniach]

Runda 13 przyszła i poszła, otwieram zapisy na 14. No i sugestie terminów jakieś?

_______________________________
Data: 01.03.

Lista:
- Dalej...
- Eni
- Hrywi
- Ielenia
- Kota
- Magggus
- Tamc.
- Vitanee
- Von Majden
- Wiktul
Odpowiedz
Nie mogę pozwolić by ewentualna następna runda obyła się beze mnie. (Choć pewnie obyła by się bez żadnego problemu.) Zapiszcie mnie.
Co do daty to nie wiem - 28 lutego? Termin jest w sumie całkiem dorzeczny.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Ja się zapisuję, i to z terminem ASAP, bo w tej rundzie dosłownie wcale nie pograłam. (Wredny Tamc.)
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...