Wilkołak - zapisy





A może by jakiegoś newsa napisać? Albo na facebooku poinformować? Ale nie na fanpejdżu kłaka tylko GE?
Odpowiedz
Wie ktoś co jest z takimi prominentnymi osobistościami tej gry jak maliwa, Tig, Taramellion, Medihv, czy chociaż niejaka Evrina? (Zwłaszcza z tą ostatnią )
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Tiga wywiało, maliwa nie ma czasu, Med i Tar prawdopodobnie też. Evrinę masz przed sobą.

Btw., ze względu na pewne plany (żeby nie było - nie moje!), Wilkołak zostaje przesunięty na kwiecień, dokładny termin jeszcze się sprecyzuje. Ale podejrzewam, że coś w przedziale 7-20 kwietnia.
Odpowiedz
Wiesz, tego o Evrinie to nie musiałaś mi mówić, tyle to ja wiedziałem. Co do reszty: dzięki za informację. A tak poza tym - nie twoje, to czyje? I jakie? I dlaczego akurat wtedy?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Nie rozumiem tej logiki. Skoro wiesz - po co pytasz? Bo z mojej strony niestety wygląda to tak, jakbyś nie miał pojęcia o zmianie nicka.

Cóż, skoro to nie są moje plany, to nie będę się o nich wypowiadać. Niemniej, wydaje mi się, iż nie ma sensu nakładać Wilkołaka na to coś.
W każdym bądź razie, okołoświąteczny termin wydaje się być całkiem rozsądnym. Jeśli nie - naprostujcie mnie, podawajcie swoje sugestie, bo w sytuacji, gdy takich po prostu nie mam, najzwyczajniej w świecie wyciągam swój pazur i wskazuję kartkę w kalendarzu, tupiąc przy tym wszystkimi czterema łapami.
Odpowiedz
Ja z mojej strony prosiłabym o niezahaczanie o same Święta, bo wtedy prawdopodobnie będę miała znacznie utrudniony dostęp do komputera. Ale tuż przed lub tuż po - jak najbardziej.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Ja prawie tak samo jak Kota, najlepiej by było po świętach.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Pyszczki, jak to niestety bywa z planami - lubią się paść.

Biorąc pod uwagę śniąteczny okres i parę innych elementów, proponuję 5.04.

Kto jest na pokładzie, meldować się!
Odpowiedz
W sensie zapisy od nowa? Gram i ja.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tak jakby zapisy od nowa i sprawdzanie, czy jesteście zwarci i gotowi na kolejną rundę
Odpowiedz
A to i ja się zapiszę. Mój pierwszy wilczek na Game Exe
Odpowiedz
O, tak trzymać!

Kto da więcej?

Lista:
- Dalej...
- Eni
- Ielenia
- Jezid
- Kota
- Magggus
- manfret
- Tamc.
- Vitanee
- Von Majden
- Wiktul
Odpowiedz
Witam nowego i dalej nie pozwalam na rundę beze mnie. Znaczy pisze się. A i nie dało by się tego zrobić 04. 04? Tak co by pasowanie wypadało w piątek?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
To kiedy w końcu zaczynamy? I myślę, że Daleja możesz też dodać do listy. Wydaje mi się, że nie przepuściłby wilkołaka.
Odpowiedz
Teoretycznie dziś o północy o ile się wyrobię, jak nie, to zacznie się później, ale wciąż, tej nocy.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...