Centrum Oceny Avatarów

Się naszukałem w tym podanym przez Ciebie Joan linku i nic nie znalazłem...No cóż....zmiany nie będzie;]

A co do bieli to nawet mnie tak jakoś mocno nie razi...Kurczak jest ciemniejszej barwy to niweluje to białe tło:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Oct 2 2005, 09:52 PM napisał

Ale muszę powiedzieć, że mój av to po prostu "przycięta" oficjalna grafika do FF7.

[post="36616"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Nie chę być namolna, ale sprostuję. To jest art z FF8 i to jest konkretnie Chicobo, czyli jeszcze mały przedstawiciel gatunku <.<
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Dobra... trzeba rozruszać troche forum ;p

Jak wam podoba sie mój nowy avatar?

@Joana - Ewentualnie może być ;p Chociaż napewno mógłby być lepszy i mam nadzieje że taki znajdziesz, pasujący tobie i nam ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Grunt to aby się jej podobał:] Wy tylko wyrażamy nasze *skromne* opinnie;] A co do nowego ava to jakoś tak nie szczególnie mi przypadł do gustu;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
@Jakób: heh nie ma to jak NWN jednak najbardziej sie przywiązałem do rycerzyka z krzyzem chociaz gdybys dal cos z Slipknota tez bylo by dobrze
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Deunan, WYBACZ! Błagam o przebaczenie u Wielkiej Znawczyni Gatunku! *pada na kolana i całuje nóżki* Pisało, że to Chocobo..TT TT

Vamp, na DA nie szuka się z konkretnym celem. Tam po prostu się "łazi" ogląda i traf szczęścia zadecyduje czy coś znajdziesz. Polecam szukać nie w galeriach autorów, ale w Fav'ach.
Odpowiedz
A ja tak spytam z nieco innej beczki. Jest na forum osoba, która nigdy nie zmieniała avka? Nazin wiem, że miał kiedyś inego (Ediwin się kłania, tylko w oryginalnych kolorach), Ekh tak samo (takie gustowne E), Mediv też, (Mag w czerwonawym kapturze z ukrytą twarzą, ale coś jeszcze przed nim było...), Vamp na GE chyba nie zmieniał, ale czy na poprzednim forum, to już nie wiem, Tokar chyba jeszcze na GE miał coś innego, ale w tej chwili nie pamiętam. To chyba wszyscy, którzy juz od dłuższego czasu mają ten sam avek, więc wygląda na to, że chyba każdy zmieniał (pozostaje wyjaśnić wątpliwość Vampa ).

Ps. Olo, co miałeś przed Mansonami ?

Ps 2. Jak policzyłem, to ja zmieniałem avka 4 razy, czyli miałem 5 różnych w czym 4 to postacie z NWN :mrgreen:.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Tokar chyba jeszcze na GE miał coś innego, ale w tej chwili nie pamiętam.


Na początku pobytu na forum (2 tygodnie) zmieniałem dość sporo ava, więc to nie ja.

Chyba zmieniałem 3-4 razy, ale pewien nie jestem :]

Swoją drogą oryginalne pytanie, jakiś powiew świeżości w tym temacie ;p
Odpowiedz

Cytat

Mag w czerwonawym kapturze z ukrytą twarzą, ale coś jeszcze przed nim było...


Wcześniej miałem wampira, zakarumpriesta, rzygacza i parę innych stworów z Diablo 2 A na samym poczatku to mialem taki wycinek z tapety ze Starcrafta Najdlużej byl oczywiście ten mag

Mi sie zdaje, ze Vamp miał jakiegos ava wcześniej

ps. A Duchu zmieniał ava kiedyś?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
to sie mówi czokobo? chokobo ... aa to zjakiejs bajki jest czy jak? a co do da to ja tam w sumie wiem co to jest ale nigdy nie szzperalam - nie chce mi sie : ]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Użytkownik Med napisał

ps. A Duchu zmieniał ava kiedyś?

Duchu już się nie loguje, a to się nie liczy ;p.

Czyżby Vamp był jedynym :mrgreen:?

Jak macie jeszcze swoje poprzednie avki to wklejcie tutaj (tak jak zrobiła to niegdyś Joan), bo chętnie pewnie każdy by pooglądał. Ja mam tylko 3 stare (2 w powiększonej wersji).

Ps. Post numer 1000 :twist:!
  • Avatar.JPG
  • Rince_1.JPG
  • Rince_2.JPG

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja pamietam tylko tego pana w kapturze i ze skrzydełkami. Tego środkowego nie pamiętałem

U mnie tych avów trochę było :mrgreen: Jeszcze gdzieś mam przerobioną w Paincie świąteczną wersję maga z kulą ognia Jak znajdę to zamieszczę ;p

Cytat

Duchu już się nie loguje, a to się nie liczy ;p


Niech ci będzie :mrgreen:

Cytat

Ps. Post numer 1000 :twist: !


Oż ty spamerze jeden ;p
  • zakarumpriest.gif
  • k.JPG
  • undeadfighter.gif
  • vampire.gif
  • 100fa64.jpg
  • gif7.gif
  • rzygacz.gif


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Vamp zmieniał. Pamiętam. mała zmiana ale zawsze się liczy. Do teraźniejszego ava został dodany napis. i coś jeszcze było, ale to był okres jednodniowy.

Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli ja miałabym przedstawiać swoje wcześniejsze avy, to spędziłabym calą noc przed kompem, czyż nie?
Odpowiedz
@Rince: przed Mansownem mialem hmmmm....moim pierwszym avkiem na forum byl...mag, a dokładniej gift maga idacego przez ciemnosc i rozjasniajacego sobie droge swiatlem bijacym z jego laski, potem bylo duzo zmian az w koncu powiedzano mi ze mam sie wreszcie sie ustatkowac i tak zrobilem znajdujac rozne zdjecia imś Mansona......

@Rince 2: heh przegladajec Twoje poprzednie avki najbardziej podobal mi sie jednak ten pierwszy z magiem w kapturze....

@Med: a Ciebie do tej pory kajaze z tamtym magiem, w czerwonym kaptrze i zaslonieta twarza ktorego (bodajze)razem znalezlismy.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No to może pozwólcie, że powiem co tak naprawde było...Zmieniłem RAZ na samym początku GE w peirwszy dzień bo miałem innego wampira ze Strefy jeszcze. Nic szczególnego ale postanowiłem, że nowe forum-nowa twarz...No i znalazłem ten, tylko że nie był wyedytowany przez Selen i Ange;] Selen dodała efek oczy a Ange podpis...albo na odwrót...W każdym razie nie miałem tamtego nawet dnia, wątpie czy był nawet pół...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Chcialabym zauwazyc ze ja juz od dobrych paru miechów nie zmieniłam tego anioła z urwanym skrzydłem A wcześniej? Najpier w wariowałam jak Joana, potem zmieniałam co jakiś czasu głównie same anioły, potem był ten co mam teraz, jeszcze potem wstawiałam odlotowe agentki i atomówke no i wtóciłam spowrotem do obecnego A ze starych to mam zachowany chyba tylko ten portret nimfy (albo driady? ) z dorysowanym w paincie kapeluszem mikołaja .
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Pamiętam, że wtedy wszyscy zmieniali avy na takie świąteczne. A ja jedna nie . Bo miałam taki strasznie czerwoniasty avek. I się za bardzo nie dało. XD
Odpowiedz
Joo pamiętam to był jakiś taki rozmazany Dante z łapą na cały av, a ja myślałam że jesteś facetem ;p
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Cytat

ktorego (bodajze)razem znalezlismy.


Nie zaprzeczam i nie potwierdzam :mrgreen: Nie mam pamięci do takich rzeczy ;p

@Vamp - Ale jednak :mrgreen: Zmiana to zmiana :twist:

@Ola - no tych aniołków to trochę było


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Atis: ja tekze w tamte swieta nie zmienialem swojego avka, mimo ze rzeczywiscie sporo osob to zrobilo.....

Med: no wlasnie tez srednio pamietam, moze bylo tak ze Ci polecilem jakas strone hmm wiec ze mialem w tym swoj udzial...

Ola: srednio pamietam twoje poprzednie avki, nawet nie pamietam abys je czesto zmieniala....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...