Wilkołak - zapisy

Tak to bywa z kłakami. Ja również się zgłaszam
Odpowiedz
Jestem Tym razem przez przerwy w transmisji nie wyleczyłem kogo trzeba... Ale i tak typowałbym inaczej, niż Wilkołaki W które ponownie udało mi się utrafić Aż dziw, że nigdy dotąd nie byłem Czuwającym
Odpowiedz
Byłeś. Pan lateksowy albo mi się zdaje.
Odpowiedz
Chcę grać ASAP
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Co wy macie z tym ASAP?

Wpisani
Odpowiedz
Pomyślę, może też się finalnie skuszę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Zgłaszam się, ale ostrzegam i proszę żeby mi nic ważnego nie dawać bo nie mam zbyt wiele czasu.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No to ja chce żeby mi tak ,,wylosowało" .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Z ciekawości, jaki jest sens zapisywania się do gry, jeśli się nie ma czasu na bycie kimś więcej niż zwykłym człowiekiem? To drugie też zresztą powinno zajmować nieco więcej czasu, żeby w ogóle był sens grać i żeby gra była ciekawa. No ale to jest tylko moje zdanie.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Mamy chyba to że ta gra jest za dobra i uzależnia. Ale to tylko moje zgadywanki.
P.S. dołączam się do prośby o ASAPa
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz

Cytat

Z ciekawości, jaki jest sens zapisywania się do gry, jeśli się nie ma czasu na bycie kimś więcej niż zwykłym człowiekiem?

Mam taki problem, że moja tygodniowa kromka jest bardzo nierówno posmarowana wolno-czasowym masłem i raz ta warstwa jest ledwo 1mm-godzinna, a innym razem jest to prawie centymetr.

Cytat

Mamy chyba to że ta gra jest za dobra i uzależnia. Ale to tylko moje zgadywanki.

Prawda niestety ...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A kiedy jest start ?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Nie ma jeszcze ustalonej daty; wprawdzie raz padła sugestia, że 1 marca, o ile się nie mylę... a tak poza tym, ASAP ASAPem ASAP pogania :c Ergo, póki co - nie mam pojęcia, jestem otwarta na konkretne sugestie.
Odpowiedz
A czemu chcecie aż tyle czekać ?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Meh. To może zróbmy tak; odpalę w pierwszy piątek (albo sobotę, zobaczymy) tygodnia, w którym uzbiera się minimum 10 pewnych graczy? Bo tak to trochę szkoda w ogóle zaczynać.
Odpowiedz

Cytat

Nie ma jeszcze ustalonej daty; wprawdzie raz padła sugestia, że 1 marca, o ile się nie mylę...

Jestem analfabetą, czy ślepcem, że nie potrafię przynajmniej w tym temacie czegoś takego znaleźć?
Im szybciej tym lepiej, jak większość ludu twierdzi. Można mnie dopisać do ,,pewnych graczy".
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mogłam się pomylić, może post był edytowany; w każdym razie, obecna sugestia - jak widzę - to 28 lutego. Czyli nie tak daleko od wspomnianej wcześniej daty.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...