Wilkołak - zapisy

Ja też Może kiedyś mi się uda przeżyć dłużej niż 4 rundy
Odpowiedz
Wchodzę w to

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
And my axe.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Jak dla mnie to tydzień przewy. Poza tym się zapisuje.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Weź poprawkę na to, że niektórzy mają sesję i inne sprawy. Trzeba się nad nimi zlitować

Jak wygram w końcu walkę z podsumowaniem, to zbiorę zapisy w jednym miejscu.
Odpowiedz
Wiesz Ervino droga, ja i tak się zapiszę i będę grał zawsze poza Wielkim Tygodniem i Wielkanocą . No a poza tym to przez najbleższe 2 tygodnie bede robił rzeczy zależne od śniegu (póki co jego braku), spał i czytał/pisał oraz bezlitośnie siekał bandy potworzysk, to się nazywa wolny czas (Wojtusia), a Wilkołak by na pewno nie przeszkodził . No więc podsumowując i tak gram tylko nie lubię czekać. PS: Powodzenia Vit na sesjach.
Na dół:
Niektórzy mówią internety, to ja mówie sesje .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Daleju... jak już, to "w sesji", nie "na sesjach"


Termin: ?

Lista:
- Boneclaw
- Dalej...
- Eni
- Hrywi
- Ielenia
- Kota
- Magggus
- Tamc.
- Tig
- Vitanee
- Von Majden
- Wiktul
Odpowiedz
Byle nie w tym tygodniu, poza tym ok.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Miałeś spać, sio
Poza tym jak pisałam, raczej w lutym
Odpowiedz
Ja tyż!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
To i jo.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja i moja różdżka w to wchodzimy.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
To kiedy w końcu dokładnie (jak dla mnie im wcześniej tym lepiej)?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
14 lutego?
Odpowiedz
Może być.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Czemu nie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Niezłe z nas nerdy. Zamiast świętować Walentynki z lubymi wolimy grać w Kłaka xD
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...