Wilkołak - zapisy

Dopisany

To co, start w środę? Czy może lepiej czwartek, byście mieli czas na przetrawienie kolacji?
Odpowiedz
Ja bym sugerował czwartek (choć ja mogę i w środę zacząć), bo wtedy pewnie ludzie będą mieć więcej czasu niż w środę, a nie byłoby fajnie, gdyby znów połowa nie grała fabularnie, bo nie ma czasu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
To niech się reszta wypowie, a nie siedzi cicho jak myszki.
Odpowiedz
Czwartek lepszy (chociaż i tak będę na wsi z mułowatym internetem ;/).
Odpowiedz
Taaak, czwartek rządzi, mimo że do komputera będę miała dostęp tego dnia tylko po kryjomu. Ale czwartek daje radę.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Mnie tam obojętnie
Odpowiedz
Osobiście jestem za czwartkiem

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Mnie też nie gra większej roli kiedy. A tak poza tym, co to jest to PM?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Dzięęęęęęęęki. Skrót to ja rozszyfrowałem a pytam się co to tak konkretnie jest, i czy to nie jest zawoalowana groźba rozstrzelania Pistoletem Maszynowym. (Wiesz, posyłanie czegoś z PM. A co jeśli to seria? )
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Na początku każdej kolejnej rundy dostajesz od Game Mastera (Mistressy w naszym przypadku), czyli Noire wiadomość jaką grasz postacią (Człowiek, Wilkołak, Kaznodzieja, etc., zapewne czytałeś poprzednie rundy, a jak nie to przeczytaj sobie przynajmniej pierwszy post) i jakie ta postać ma cechy: gruby, chudy, uczulony na sierść wiewiórki, cokolwiek Noire wymyśli. I masz się do tego stosować w rozgrywce. Jeżeli masz jakieś pytania co do gry, to właśnie poprzez PMki zadajesz je Noire.
Odpowiedz
Rozumiem, rozumiem, czytałem. Ale to już wiem. Mi chodzi o to czy ja to dostane na maila, czy jako prywatną wiadomość na profilu, czy też któryś z bardziej uzdolnionych dworzan wyśle mi tą wiadomość telepatycznie.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
W prawym górnym rogu ekranu masz komunikator i tam się wyświetla, gdy masz nieprzeczytana wiadomość. I dostajesz powiadomienie na maila podanego przy rejestracji (chyba że wyłączyłes sobie to w ustawieniach). Wysłałam Ci przykładową wiadomość, sprawdź sobie.
Odpowiedz
Dziękuje. Już rozumiem.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia niedziela, 22 grudnia 2013, 22:50 napisał

cokolwiek Noire wymyśli. I masz się do tego stosować w rozgrywce.


Możesz także to zignorować i bawić fabularnie jak chcesz. Jeśli masz fantazję zadziw graczy. To co pisze GM odnośnie cech to wskazówki mające na celu skierowanie uwagi gracza na upatrzony z góry fabularny wątek obmyślony przez GMa.
Odpowiedz
Ale nigdy nie wiesz, czy odgrywanie w stronę cech, czy odgrywanie w stronę swojej inwencji nie uczyni Cię podejrzanym No i radzę uważnie przeczytać instrukcję i posty, zwłaszcza te, które są podsumowaniami dnia!
Odpowiedz
No tak, ale zazwyczaj te cechy są tak zabawne, że aż żal ich nie wykorzystać.
Czyli większością głosów zaczynamy w czwartek?
Odpowiedz
Może być czwartek.

[Dodano po 4 dniach]

Ha pierwszy. Zapisuje się do rundy 12.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...