Wilkołak - zapisy

Runda 10 już trwa, można zapisywać się ewentualnie na rundę 11

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Piszę się oczywiście! Kiedy będzie?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zależy. Nie wiadomo, ile potrwa obecna runda, nie wiadomo, ile osób się zbierze, poza tym jeszcze trzeba wziąć poprawkę na święta...
Odpowiedz
Co tam święta, zanim się na pasterke pójdzie, to się kłołaki sprawdzi.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
o, na 11 się piszę <3

i też myślę, że świętami się nie ma co przejmować. nawet to lepiej, bo wreszcie wolne, więc i czasu więcej na wilkołaczenie ; )
Odpowiedz
Ja się na razie nie deklaruję.. jeśli nic się nie poprawi i będzie się zanosiło na to, że będę grał tak fatalnie, jak teraz, chyba odpuszczę. Jeszcze dostanę Doktora i dam wilkołakom wygrać Pomyślę, gdy wyklaruje się jakiś termin.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ja też nie wiem jak będzie ze mną. Chyba potrzebuję odpocząć...
Odpowiedz
Ja będę gotowa do gry jak tylko ustalicie termin
Odpowiedz
The same with me.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Pewnie też pyknę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
I ja, i ja. I może będę miała +1 osobę
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Dobra. To lecim z zapisami.

Lista:
- Dalej...
- Eni
- Erich [?]
- Ielenia
- Kota
- Magggus
- maliwa
- Niiin
- Obserwator
- Tamc.
- Taramellion
- Tig
- Vitanee
- Wiktul
Odpowiedz
Dobra, bo głupio wygląda mój super-ekstra-wspaniały-i-oryginalny nick ze znakiem zapytania. Usuń go, zapisuję się. Aczkolwiek nie gwarantuję wielkiej aktywności.
Odpowiedz
Nawróć się Tigu i zapisz się! *plosimy*
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Vit, usunięty
Odpowiedz
Ja byłbym chętny ale ze znakiem zapytania. Muszę znać termin to wtedy postaram się dostosować

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To takie elitarne spotkanie typu sami swoi, czy też znajdzie się miejsce dla nowego? Bo jakby się znalazło, to zapiszcie też mnie.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Dla każdego się miejsce znajdzie BTW wysłałam zaproszenie ponownie paru znajomym, zobaczymy czy ktoś jeszcze się dołączy...
Odpowiedz
Cudnie. Zaczne Was dogłębnie prześwietlać.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...