Wilkołak - zapisy

Zapraszamy, zapraszamy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
To zaproszenie do gry, czy do sprawdzania was, fanie Króla Lwa?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz

Cytat

To takie elitarne spotkanie typu sami swoi, czy też znajdzie się miejsce dla nowego? Bo jakby się znalazło, to zapiszcie też mnie.

Oczywiście, że elitarne spotkanie. Elita elit!



Nie no. Każdego nowego przyjmujemy z otwartymi łapkami.

I tak tylko mówię, że jest już 8 bezpytajnikowych graczy, więc... propozycje co do terminu?
Odpowiedz
Ja niestety w nastepnej rundzie nie zagram, niemniej nie wykluczam swojej obecności w (potencjalnie możliwej) dwunastej. Wolałbym jednak, aby nie było tak małej aktywności sporej grupy graczy, jak w tej odsłonie wilka.
Odpowiedz
+1 dla Krzysia (znaczy nie za to, że nie gra, tylko żeby wszyscy byli aktywni )
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Noire Panthere dnia piątek, 20 grudnia 2013, 21:42 napisał

I tak tylko mówię, że jest już 8 bezpytajnikowych graczy, więc... propozycje co do terminu?


Jak tylko wymyślisz fabułę! Jutro?! ;D
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Fabuła to najmniejszy problem... większy z cechami, sporo W sumie to nie wiem. Środa, czwartek? Ale to i tak wypadałoby mieć więcej niż 8 pewnych graczy.
Odpowiedz
Im wcześniej tym lepiej, musze Xtą odrobić.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mogę pomóc przy wymyślaniu cech postaci.
Odpowiedz
Ok, myślę, że możesz usunąć mój pytajnik, Noire. Mam nadzieję, że nic nie zmusi mnie do zmiany zdania, ale na razie piszę się.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Mru mru. To mi się podoba. Dopisany, usunięty.

Vit, dźwięczna wielce bym była, bo z tym wiecznie największy zgryz mam.Ale, to już na PW
Odpowiedz
Noire, jeśli coś z moich pomysłów przejdzie, to też mogę wymyślać cechy, aczkolwiek to się może źle skończyć
Odpowiedz
Niiin, dopisana.

Ielenia, nawet jeśli nie przejdą Twe pomysły, to cechy zawsze mogą zostać wykorzystane Opcjonalnie mnie zainspirują, jeśli nie będą pasować do tych realiów
Odpowiedz
13 osób, z czego tylko dwie ze znakiem zapytania. Ładnie, ładnie.
Odpowiedz
Proszę zabrać ten znak zapytania przy moim nicku Gram na sto procent. Jakby co to proszę mnie powiadomić o starcie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Gram.

[Dodano po 22 minutach]

Tylko dajcie znać na fb... i jeśli zaszły zmiany w regułach fajnie by było gdyby było to zaznaczone wyraźnie.
Odpowiedz
Ja Ci przypomnę najwyżej.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...