Wilkołak - zapisy

Cytat

Zaraz kopnę Maliwę i jej przypomnę

Tylko nie w ręcę, tak żeby mogła pisać .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Myślę, że Evrina powinna napisać PMkę do tych, co są na liście, a nie potwierdzili.
Odpowiedz
i ja, i ja! nieustająco!

(Ielenia, dzięki za kopa!)
Odpowiedz
Maliwa, wiesz, że ja zawsze chętna do kopania jestem Z przyjemnością
Odpowiedz
Możecie mnie dopisać
"In the name of God, impure souls of living dead shall be banished into eternal damnation..."
Odpowiedz
Znajdźmy jeszce kilku frajerów zacnych kolesi, do poszarpania i zjedzenia!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Cytat

Myślę, że Evrina powinna napisać PMkę do tych, co są na liście, a nie potwierdzili.

Tja, trzeba będzie. Ale to jak przestanę umrzywać.

[Dodano po 2 dniach]

Wybaczcie, wkradły się problemy osobiste. Proponuję przesunięcie na sobotę, tj. 14.12. Pasuje?
Odpowiedz
Jak dla mnie spoko, wtedy będzie można 10 XII puścić newsa o trwających zapisach czy coś.
Odpowiedz
No problemo.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
No dobra.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Rewelacja.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Mam turniej eliminacyjny pucharu Polski, ale na wieczór zdążę, więc jestem
Odpowiedz
*dopisuje* E.M., po prostu albo polujesz na wilkołaki albo na ludzi W każdym razie, witam nową graczkę

Btw, nie wie ktoś, co z Mattem i Eni? Bo ciągle nie mam od nich odpowiedzi.
Odpowiedz
Napiszę do nich na FB.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Noire Panthere? Kto zmieniał nicka? xD

Nie obiecuję, że nie zginę z powodu nieaktywności, ale możecie mnie dopisać. Tylko dajcie znać na fb jak wystartuje
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą, tylko nie Ty, Matt? xD Oj Ty... A kto Cię na Jona Snow przerobił, co?

Tamc., dozgonne dzięki
Odpowiedz
Luz, blues.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...