Wilkołak - zapisy

Ja również potwierdzam! :3
Odpowiedz
A to niby gdzie ja jestem, że mnie tam nie ma?
Odpowiedz
Hmmm. Pomyślmy. W kocim skarbczyku?
Odpowiedz
Wnioskuję o pogrubienie nicka mego! Zapisuję się i chyba nawet udało mi się jedno dziewczę namówić.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz

Cytat

też mogę zagrać?

Na pewno, tylko muszą cię dopisać do listy.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
To na-pewno-nie-wilkołak jest wilkołakiem!
Odpowiedz

Cytat

też mogę zagrać?

A byłeś grzeczny w tym roku?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
A byłeś grzeszny w tym roku?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik na-pewno-nie-wilkolak dnia poniedziałek, 2 grudnia 2013, 19:00 napisał

Przejrzałeś mnie...

Odpowiedz
Uhm, Niewilkołaku, Vit jest kobietą. Charonie, swoją drogą: Niewilkołak jest kobietą I tak, potwierdzam

No i zaraz napiszę Lieleni, by się również zapisała.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
No to jak byłą grzeczna, to nie ma problemu

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
*wzdychnęła widząc, co się tu dzieje i polazła majstrzyć przy liście* Swoją drogą, witam nową graczkę
Odpowiedz
Med, Lio, co jest?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Poszli, opuścili nas (lecz może nadejdzie dzień, w którym wrócą)...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Proponuję zacząć nawoływanie.

MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED!

LIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ja oczywiście się przypominam, gotowa do gry jak zawsze. Zaraz kopnę Maliwę i jej przypomnę.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...