Wilkołak - zapisy

Ja też się zapisuję, ale radziłbym poczekać chwilę po tej rundzie, odpocząć, bo mieszają się przeżycia i decyzje.
Odpowiedz
O tak, przerwa się przyda.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja też się piszę, jeśli można to w najbliższą sobotę.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie Daleju, nie w najbliższą sobotę.
Odpowiedz
W kolejną sobotę?
Odpowiedz
Może 2 Listopada tego roku- kilka dni wcześniej?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja oczywiście też jestem bardzo, bardzo chętna
Odpowiedz
Ekhm, uwaga-uwaga

W związku ze zbliżającymi się DZIESIĄTYMI urodzinami GE planujemy sporo totalnych rozpier... niczających atrakcji Wśród nich przewidujemy też okrągłą, dziesiątą rundę wilkołaka. Co oznacza, że żeby narobić Wam apetytu i wyostrzyć pazury, razem z Evriną ustaliliśmy, że wstrzymujemy się z prowadzeniem kolejnej rundy właśnie do jubileuszu Macie czas żeby skrzyknąć znajomych i na tych kilka jubileuszowych dni (od połowy grudnia) zagrać w składzie, dajmy na to, 20 osobowym lub więcej.

Wiem, wiem, możecie już jojczeć i jęczeć poniżej Ale potem zastanówcie się nad profitami tego założenia
Odpowiedz
Ze swojej strony dodam, że fajnie by było, jakbyście sypnęli paroma pomysłami na tę konkretną rundę. Np. odnośnie nowych ról, tematu przewodniego rozgrywki, cech bohaterów, etc. Niech to będzie coś naprawdę wyjątkowego

A jak już o tym mowa, to po podsumowaniu będziesz miał zaspamioną pocztę, Wiciu, bo COŚ mi po głowie chodzi i wypadałoby trochę skrystalizować


Tak więc, reasumując, zapisywać się i naganiać każdego, kogo się da. Im więcej, tym weselej
Odpowiedz
Od połowy grudnia czyli? Dni mniej więcej od którego do którego.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
We właściwej porze.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No cóż, zależy to przede wszystkim od tego, kiedy pasuje Evrinie i graczom. Dowolny dzień pomiędzy 10 a 31 grudnia

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi, to najlepszą datą byłby chyba 10 grudnia. 10 urodziny, 10 edycja, więc i 10 dzień miesiąca.
Odpowiedz
Mi niepasuje 24 (wigilja-rodzina) i 25 (Boże Narodzenie-rodzina) oraz 20 (urodziny moje).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
10 wypada we wtorek - ze mną raczej nie byłoby problemu, ale nie wiem, czy innym będzie się chciało rozpoczynać w środku tygodnia. Ludziska, którzy zamierzają się zgłosić, wypowiadać się! Żeby potem nie było marudzenia

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Dalej, nie martw się - jak zaczniemy 10.12, to mała szansa, że dotrwasz do 20.12.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Włącze god mode i zmienię wasze umysły!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mnie tam termin obojętny. Zawsze się znajdzie chwilka na odpisanie.
Odpowiedz
Godzę się na wszystko, popieram pomysł i zapisuję się Staram się namawiać różnych znajomych, ale jak dotąd jestem chyba mało przekonujący.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...