Wilkołak - zapisy

Ja jednak jestem out na tę rundę. Nie ma mnie tyle, ile bym chciał, żeby pograć w to z werwą. Poczekam, może przy następnej rundzie będzie lepiej z czasem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dopiero co zorientowałem się, że nie ma mnie na liście Obawy mam podobne do obaw Lionela, ale zapisuję się. Najwyżej czasem będę głosował niefabularnie, jak w tej rundzie.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
No, w końcu !
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Trzeba się będzie bawić w mniejszym gronie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja raczej odpadam

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia czwartek, 31 października 2013, 08:16 napisał

Trzeba się będzie bawić w mniejszym gronie.

Mniejszym, nie znaczy gorszym.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 31 października 2013, 09:57 napisał

Mniejszym, nie znaczy gorszym.

W (nie)życiu bym tak nie pomyślał.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja myślałem, że po mnie zapłaczecie, a tu takie z was okrutniki... Czuję się wyalienowany

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ja mogę zapłakać i co już się nie czujesz wyalienowany?
Odpowiedz
Nade mną też nikt głowy nie pochylił


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
lelenia, dzięki swojemu dobremu sercu, została mianowana przeze mnie Oficjalną Pocieszaczką - wal do niej

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Med Ciebie też mogę pocieszyć i gratisowo poklepać po głowie Charon, bardzo mi się podoba ten tytuł, dziękuję. Robi się cukierkowo słodziutko...
Odpowiedz
Dziękuję Od razu mi lepiej


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Teraz to nie wiem, chyba powinienem być zazdrosny. Bo mnie tylko normalnie, bez niczego pocieszyłaś, a Meda chcesz jeszcze klepać po brzuchu głowie

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Czemu zazdrosny, przecież nominowałeś mnie na OFICJALNĄ Pocieszaczkę, a nie tylko na Charonową, no nie? No i chciałeś tylko, by ktoś po Tobie zapłakał, przypominam
Odpowiedz
Wiesz jak to jest z facetami. Nie dogodzisz

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Dziwni jesteście...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No tak, jak mogłam zapomnieć. Dziwni? Nie zauważyłam...
Odpowiedz
Popieram, dziwni... jak każdy, co tutaj się plącze
Odpowiedz
W sumie dziwni to komplement, prawda?
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...