Wilkołak - zapisy

jeśli chodzi o termin - ja z przyjemnością się dostosuję. chociaż przyznam, że nie mogę się już doczekać ;-)
Odpowiedz
To co, dziesiąty pasuje? Jeżeli tak, to dam przykład pozostałym - zgłaszam się do tej na pewni wyjątkowej, niepowtarzalnej, jubileuszowej edycji Wilkołaka

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Czy ja pisałem, że ja się piszę?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

Czy ja pisałem, że ja się piszę?

Nie.




Lista zapisów uaktualniona, jakby ktoś był ciekaw, ale nie chciało mu się szukać, to znajdzie ją o TUTAJ.
Odpowiedz
Proszę o dodanie do listy Chętnie zagram
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Nu ja też.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja też się zapisuję!
Odpowiedz
Jeszcze parę osób trzeba by było zebrać....
Odpowiedz
Spokojnie, nie pali się. Poza tym, co z tego, że lud się teraz zapisze, jak do grudnia o tym zapomni?

Zresztą, w grudniu prawdopodobnie będzie weryfikacja zapisów - na wszelki wypadek. No i mam wstępną obietnicę na reklamę w pewnej grze, więc może uda się dopaść świeżą krew.
Odpowiedz
Otóż to, na początku grudnia będzie można się wziąć za to na porządnie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Yeaaah!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dobra ludźki. Jest 1 grudnia, trzeba sprawdzić, kto jest, kogo nie ma, może ktoś dojdzie...?

Wstępnie termin to 10.12, ale, jeśli taka wasza wola - można go przesunąć. W każdym razie, miło by było, gdyby już zapisani potwierdzili swój udział. Na chwilę obecną lista kształtuje się tak:
- Boneclaw
- Charon
- Dalej...
- E.M.Thorhall
- Eni
- Ielenia
- Kota
- maliwa
- Matt
- na-pewno-nie-wilkolak
- Niiin
- Ranger Krzyś
- Tamc.
- Taramellion
- Tig
- Wiktul
- Vitanee
Odpowiedz
TAK!


W sensie, potwierdzam swój udział. \"\"
Odpowiedz
Potwierdzam i ja

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Gram i ja.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jak mam potwierdzić, to potwierdzam.
PS: Było coś o wydziwiankach, będą jakieś?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zdefiniuj wydziwianki.
Odpowiedz

Cytat

Ze swojej strony dodam, że fajnie by było, jakbyście sypnęli paroma pomysłami na tę konkretną rundę. Np. odnośnie nowych ról, tematu przewodniego rozgrywki, cech bohaterów, etc. Niech to będzie coś naprawdę wyjątkowego

O to mniej więcej mi chodziło.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Póki co, za mało osób jak na mój gust, by był sens dodawania nowych ról. Co do reszty - kto wie?
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...